kızlık zarı dikiminde yaşadıklarım

okurken gözlerim dolup dolup geldi tuttum kendimi Allah kimseyi pişman etmesin inşallah hep mutlu olursun umarım şuana evlenmiş olman lazım merak ettiğim diktirince kan gelip gelmediği kocan anlamaz mı acaba merak ediyorum bunları

canım düğün haftası da işte olacağım ben zaten o gece birlikte kalmayacağız herşeye rağmen , ailem izin vermez . inşallah ertesi gün detayları buradan yazarım sana . :) allah bir an önce seninde yardımcın olur inşallah

tamam canım o zamana kadar ozel mesaj atabılırsınde sınırı asarsın ınsallah detaylı anlatırsın azıcık :d

evet canım o zamana kadar özel mesaj hakkım açılır bende özelden detaylı ve buradan genel olarak yazarım herşeyi, umarım herkes için umut olur benim yazacaklarım

ınsallah canım pekı sen hıc aynayla kendın eskı halıne baktın mı sımdı ıyılesınce karsılastırırdın ?

sevgili arkadaşlar konunuzun sayfalarını biraz karıştırdım ben de bir fikrimi sizle paylaşmak isteği duydum

beni kesiinlikle yanlış anlamayın sizi ne yargılıyorum ne de kınıyorum burda yazan arkadaşlar belliki bir hataya düşmüşler
okurken üzüldüm evlineceğiniz erkekle daha önceden bu durumunuzu anlatsanızda kendinizi kabul ettirip öyle evlenme kararı verseniz nsıl olur bu operasyonu öğrene erkek evliliğini sürdüreceğinimi sanıyorsunuz yanlış anlamayın takdir sizin kararda sizin
ben sadece evliliğinizi sağlam zeminin,temelin üzerine yapmanızın taraftarıyım

sevgili arkadaşlar konunuzun sayfalarını biraz karıştırdım ben de bir fikrimi sizle paylaşmak isteği duydum

beni kesiinlikle yanlış anlamayın sizi ne yargılıyorum ne de kınıyorum burda yazan arkadaşlar belliki bir hataya düşmüşler
okurken üzüldüm evlineceğiniz erkekle daha önceden bu durumunuzu anlatsanızda kendinizi kabul ettirip öyle evlenme kararı verseniz nsıl olur bu operasyonu öğrene erkek evliliğini sürdüreceğinimi sanıyorsunuz yanlış anlamayın takdir sizin kararda sizin
ben sadece evliliğinizi sağlam zeminin,temelin üzerine yapmanızın taraftarıyım

bu sözde kolay ama uygulama da cok zor bi durum canm ,,, bunu yaptıran arkadaşların bir çogu bende dahil böyle bu duruma gelmek kendi seçimi olmayan kişiler... mevcut durumumuzu daha biz kabullenemiyoruz karsımızdakine nasıl kabullendirebiliriz ki .. burda derdine derman arayan bi çok kişi cahilliği yüzünden zor duruma düşmüş kişiler.. zaten bu duruma alışmış her önüne gelenle bi çok şey yaşamış insan gelip burada fikir sormaz o zaten yolunu yordamını bilir.. hatasından pişman olmaz sessiz sedasız yolunu bulur siz yanlış insanlara sıçrıyorsunuz canm .. bizde sarf ettiğiniz tüm cümlelerin farkındayız lütfen şu konuşmalarınıza bir son verinnn

bu sözde kolay ama uygulama da cok zor bi durum canm ,,, bunu yaptıran arkadaşların bir çogu bende dahil böyle bu duruma gelmek kendi seçimi olmayan kişiler... mevcut durumumuzu daha biz kabullenemiyoruz karsımızdakine nasıl kabullendirebiliriz ki .. burda derdine derman arayan bi çok kişi cahilliği yüzünden zor duruma düşmüş kişiler.. zaten bu duruma alışmış her önüne gelenle bi çok şey yaşamış insan gelip burada fikir sormaz o zaten yolunu yordamını bilir.. hatasından pişman olmaz sessiz sedasız yolunu bulur siz yanlış insanlara sıçrıyorsunuz canm .. bizde sarf ettiğiniz tüm cümlelerin farkındayız lütfen şu konuşmalarınıza bir son verinnn

bu konuda sana tamamen katılıyorum canım keşke herşey o kadar kolay olsa

size iyi niyetle yazılmış bir kaç cümleyi nasıl yanlış anlayıp saldırı gibi gördünüz hayret ettim pes yani sana:KK50::KK50::KK50:

size iyi niyetle yazılmış bir kaç cümleyi nasıl yanlış anlayıp saldırı gibi gördünüz hayret ettim pes yani sana:KK50::KK50::KK50:

kesinlikle saldırı olarak algılama .. ben sadece duruma acıklık getirmek istedim.. ayrıca uyarın içinde kendi adıma tşk ederim.. ama şunu anlıyamıyorum.. herkesin ilgi alanı yada bi konuda fikir almaya ihtiyacı olur burda o konuyla alakalı başlıklarda gezinir. benimde bu konu da dolaşma nedenim sorunumu en iyi nerde giderebilirim bunu ögrenmek .. peki ya bize akıl veremeye çalışan yada bu durumun toplumsal yanlrını irdelemeye gelen arkadaşların bu başlıkta ne işi var anlıyamıyorum.. bunla alakalı bölümde var gidip orda başlık açabilir ve diledikleri kadar eleştiri yapabilirler ... ben bunu anlıyamıyorum ya sanki bu durumunun doğrulugunu yada yanlışlıgını sorduk da her kez üztüne vazifeymiş gibi bizleri eleştiriyo.. yeter arkadaşlar emin olun sizden daha cok farkındayız rahat olun artık

bekareti kaybetmek hata değil namussuzluk hiç değil isteyen istediği zaman istediği kişiyle cinsel ilişkiye girer ne var bunda

sorun gidip diktirmek evlilik vadeyile kandık diyo bazılarıda ne denir ki bunlara

bi de merak ettiğim evlenmek zroundamısınız aileniz mi zorluyo sizi istemediğiniz bi adamla evlenmeniz için eğer öyleyse iyi yaptırın

ama evleneceğiniz adamı seviyosanız ve ona böyle bi kötülüğü yapyısonız sizde bi sorun var

yaptırıp evlenenlere merakımdan soruyorum o adam size her sarıldığında acaba vicdanınız rahat oluyo mu alışıyomusunuz bi yerden sonra yada zaten en başından beri sorun etmemişmiydiniz

bi de olursa çocuk var tabi annesi babasını kandırıp evlenmiş

acil yasaklanmalı bu operasyon sahte para kullananlar nası ceza alıyosa sahte zar kullanlarda alsın gerçi böyle bişeyi yapacak kadının suratına tükürsen ne diyeceği az çok belli

bekareti kaybetmek hata değil namussuzluk hiç değil isteyen istediği zaman istediği kişiyle cinsel ilişkiye girer ne var bunda

sorun gidip diktirmek evlilik vadeyile kandık diyo bazılarıda ne denir ki bunlara

bi de merak ettiğim evlenmek zroundamısınız aileniz mi zorluyo sizi istemediğiniz bi adamla evlenmeniz için eğer öyleyse iyi yaptırın

ama evleneceğiniz adamı seviyosanız ve ona böyle bi kötülüğü yapyısonız sizde bi sorun var

yaptırıp evlenenlere merakımdan soruyorum o adam size her sarıldığında acaba vicdanınız rahat oluyo mu alışıyomusunuz bi yerden sonra yada zaten en başından beri sorun etmemişmiydiniz

bi de olursa çocuk var tabi annesi babasını kandırıp evlenmiş

acil yasaklanmalı bu operasyon sahte para kullananlar nası ceza alıyosa sahte zar kullanlarda alsın gerçi böyle bişeyi yapacak kadının suratına tükürsen ne diyeceği az çok belli

nasıl içini dökünce rahatladın mı canım .. peki bu yazdıklarınla zor duruma düşmüş kişilere nasıl bi faydan dokundu bunu düşündün mü.. degerleri fikirlerin için sagoll

X