kızlık zarı dikiminde yaşadıklarım

Allah'ı nasıl kandıracaksın ? diyorsunuz. Size ne ?
ALLAHla onun arasında. Karışmayın.

sevgili mune bu konuda bıze ve bu operasyonu yapan arkadaslara yapılan onca hakarete ragmen burdakı ınsanların psıkolojısı ruhı durumu ve yasadıgı olaydan duydugu pısmanlıktan oturu hıcbır sekılde kufur assagılama vs sozler sarfetmemıs olmamız mı ceza almamızı gerektırıyor ? ve o kullanılan soz bır hadıstır hakaret değil ... burda bıze karsı o kdr assagılama kınama vs varken sadece bu cumleye takılmıs olmanız benı dusunduruyor !!!

ve evet herkes kendını ılgılendıren konulara geçiş yapıp burada bıze sahsımıza karakterımıze laf soylemeyı bırakırsa ben ve burdakı bırcok arkadasımız cok sevınecegız ...

Genele yapılan uyarıyı niye üstünüze alındınız?
Hadisleri bilirim, hadislerin kullanılma maksadını da anlarım, hakaretin ne olduğunu da.
Karikatür koyup kınadıkları başlarına gelmeden anlamayacaklar demek yerine, konuya yorum yapılsa sorun yaşanmayacak, şahsınıza karakterinize laf söyleyenler içinde kötü içerik butonu var, yorumların sol altında siyah üçgen, ayrıca sitede ceza almak için illa küfür, hakaret, aşağılama olması gerekmez.

Lütfen artık topikte karikatür, hadis vs yazmak yerine konu içeriğine yorum yapılsın.
Evlilik öncesi ilişkiyi onaylamayanlar lütfen sizde artık insanları aşağılayan yorumlar yapmaktan vazgeçin.

http://www.kadinlarkulubu.com/ah-erkekler/626595-cok-cekingen-utangac-5.html#post30911561

arkadaşlar göreceğiniz gibi melissa20'yi ciddiye alıp cevap vermeyin. bende aynı hatayı yaptım ve üstelik ceza aldım, ki bu haksızlıktı ses çıkarmadım. kendisi sanırım büyük bir bunalımda ve kendi yaptığını inkar edip üstüne sizi aşağılayacak kadar kalbi hasara uğramış. gerçekten ciddiye almayınız. ben sadece üzülüyorum.

sevgili mune; insanları niyetine göre adil bir şekilde değerlendirmeni, bir karar alırken haklıyla haksızı ayırt etmeni isteriz.

Aldığınız ceza haksız yere verilmişse haksızlıktı ses çıkarmadım diye topikte yazmak yerine bize ulaşından mesaj atıp cezanızın incelenmesini talep etmeniz daha yerinde olurdu, hala da incelenmesini talep edebilirsiniz, haklıyla haksız gayet güzel ayırt edilmekte, zira site kurallarına göre polemiğe girmekte yasaktır, ceza aldığınız mesajda hem polemiğe girdiniz hemde üyeye aşağılayıcı şeyler yazdınız, ki kendisinin aşağıladığını söylüyorsunuz ama aynı şeyi yaptınız, bu topikte üyenin adını zikrederek kalbi hasara uğramış, ciddiye alıp cevap vermeyin demekte aşağılamadır.
Ceza aldığınız yorumdaysa sizi karpuz seçer gibi seçen eşiniz, foseptik çukuruna dönmüş ruhunuz tabirleri aşağılamadır.

Lütfen yönetimle ilgili sorunlarınızı bize ulaşından ifade ediniz ve herkes topiklerde site kurallarına uygun yorumlar yapsın lütfen...

böyle bi durumu yasamadım Rabbim kimseyede yaşatmaasın ancak kader hayat insanlara bi tkım zorluklar göstermiyo bn hpiniz için dua etcem ve hepinizin destekcileriyim bnm kuzenmde yşadı bu durumu ve bn gclerce ağladım kndim yşmış gibi kndimi öle dşnrk ona bu yazıları oktcğm oda mtlu olsun özgr olsun yniden doğsun inşallah

Aldığınız ceza haksız yere verilmişse haksızlıktı ses çıkarmadım diye topikte yazmak yerine bize ulaşından mesaj atıp cezanızın incelenmesini talep etmeniz daha yerinde olurdu, hala da incelenmesini talep edebilirsiniz, haklıyla haksız gayet güzel ayırt edilmekte, zira site kurallarına göre polemiğe girmekte yasaktır, ceza aldığınız mesajda hem polemiğe girdiniz hemde üyeye aşağılayıcı şeyler yazdınız, ki kendisinin aşağıladığını söylüyorsunuz ama aynı şeyi yaptınız, bu topikte üyenin adını zikrederek kalbi hasara uğramış, ciddiye alıp cevap vermeyin demekte aşağılamadır.
Ceza aldığınız yorumdaysa sizi karpuz seçer gibi seçen eşiniz, foseptik çukuruna dönmüş ruhunuz tabirleri aşağılamadır.

Lütfen yönetimle ilgili sorunlarınızı bize ulaşından ifade ediniz ve herkes topiklerde site kurallarına uygun yorumlar yapsın lütfen...

msj attım konuyla ilgili ama yönetimden geri dönüş olmadı. (olduysa da tatmin edici olmadı demek ki)

ciddiye alıp cevap vermeyin diyorum çünkü insanları kışkırtıyor kendine bakmadan. (ki hepimiz insanız, hepimiz hata yaparız önemli olan ders almak ve birbirine yardım etmek, her zaman da bunu savundum) buna hakkı yok. aynı şeyleri diğer topiclerde de yapıyor. iffetsiz, namussuzlar, cehennemde yanacaksınız bin yıl bla bla bla konuşurken kendi de ayrı bi topicte anal ilişkiye girdiği için hoşlandığı çocuğa açılamadığını anlatıyor. ve bu kişiye tepki verenler haksız, kuralları ihlal etmiş oluyor. peki onun yaptığı hangi etiğe, hangi kurallara sığıyor acaba?

adil yargılamadan bahsederken bundan bahsediyorum. insanları kışkırtanları uyarmak yerine kışkırttıktan sonra ona tepki gösterenleri de aynı cezaya tabi tutmanızdan bahsediyorum. sizi yargılamıyorum ama yargılayanla yargılananları aynı kefeye koymanızı şahsım adına istemiyorum. bana doğru gelmiyor. sanki kendi yaşamamış gibi davranarak haddi olmadan burda sorununu anlatmaya, yardım istemeye çalışan insanlara ağır, çirkin ifadelerde bulunuyor. bu ikiyüzlülüğe karşı kayıtsız kalamıyor insan haliyle. diğer topiclerde de aynı. evet bu ikiyüzlülüğe karşı bende diğer bireyler gibi tepkimi gösteriyorum ki kendisinin ifadelerine oranla çok daha yumuşak, insancıl bir dille.

söylediğim hiçbir şey için pişman değilim, yine söylerim çünkü ben en azından olduğum gibi davranıyorum. kendisi orda burda milletin annesine babasına varana kadar hakaret ediyor. ve ben insanların hayat tarzına değil kişiye yönelik tepkimi gösteriyorum. o yüzden farklı düşünsek de düşüncelerinde dürüst ve samimi her insanla anlaşabiliyorum. evet, ifşa ettim çünkü kendine bakmadan aşağıladığı diğer kadın dostlarımın yanındayım, tepkilerinde haklılar, onların onun çirkin ifadelerine bakıp kendilerini üzmelerini istemiyorum.

Genele yapılan uyarıyı niye üstünüze alındınız?
Hadisleri bilirim, hadislerin kullanılma maksadını da anlarım, hakaretin ne olduğunu da.
Karikatür koyup kınadıkları başlarına gelmeden anlamayacaklar demek yerine, konuya yorum yapılsa sorun yaşanmayacak, şahsınıza karakterinize laf söyleyenler içinde kötü içerik butonu var, yorumların sol altında siyah üçgen, ayrıca sitede ceza almak için illa küfür, hakaret, aşağılama olması gerekmez.

Lütfen artık topikte karikatür, hadis vs yazmak yerine konu içeriğine yorum yapılsın.
Evlilik öncesi ilişkiyi onaylamayanlar lütfen sizde artık insanları aşağılayan yorumlar yapmaktan vazgeçin.

sevgılı mune ben bu zamana kadar kımseye hakaret etmedım bılerek ya da bılmeyerek kımsenın kalbını kırmadım lakin burda kalbi taş kesilmiş insanlar dolu hele ki bu tur konularda... ben gibi ve burda belkıde bırcok arkadas gıbı basından bır defa boyle bır olay gecmıs tovbe etmıs ve caresını arayan yada defalarca kez aynı hataya dusmus ınsanlara karsı kac keresı benı enterese etmezz herkesın kendı hayatıdır .... ama madem çağdaşlıktan ondan bundan bahsedılıyor madem Allah korkusundannn Allaha verecek hesabımdan bahsedılıyor bu denlı ozelıme ımanıma ıbadetıme karısan ınsanların gelıpte alaycı ve iğrenç bir uslupla bende erkek arkadasımla yaptım yapıyorumdaa cunkı ben çağdaş gorusluyum demelerı her ne kadar benı cıgrımdan cıkarsada bu konuyla ılgılı hıcbır zaman yorum getırmedım ama sorulmaz mı ınsana madem allah korkusu madem bız Allahtan korkmuyoruz hesaptan korkmuyoruz ( onlara göre ) onlar nasıl aynı hatayı bınlerce kez yapıyorlarda Allahtan hesaptan korkmuyorlar kendı gıbı karsısındakınıde gunaha sokuyorlar ... ben hep sessız kaldım ve acıklama yapmaya anlamaları ıcın anlatmaya calıstım ama yok anlamıyorlar ........ o yuzden artık susuyorummm

karıkature gelınce sadece o buyuk laf eden ınsanlara buyuk lokma ye ama buyuk laf etme demek ıcın paylastım anlayan anlamıstır bırahada boyle durumlar olmaz emın olabılırsınız ....

çok sağol canım desteğin için , inşallah herşey dediğin gibi olur. zaten yarın akşam gittikten sonra, perşembe günü herşeyi yazarım sizlere buradan. en azından benim gibi korkanlara bir tecrübe ve destek olur. umarım tabi herşey yolunda gider

canımm ne yaptın meraktayımm dun kontrole gıdecektın gorustunmu operasyonu yaptırdın mı ıyı mısınnn

canımm ne yaptın meraktayımm dun kontrole gıdecektın gorustunmu operasyonu yaptırdın mı ıyı mısınnn

Canım benim, inan utana sıkıla binbir dertle gittim ki biliyorsun ama hiçbirşey korktuğum gibi olmadı . muayenemi oldum ilk önce ki bu arada doktor bey gerçekten çok anlayşlı ve sabırlı ,sorduğum herşeye tek tek cevap verdi. Muayeneden sonra bana yapılabilecekleri anlattı odasında. neler yapmam gerektiğini , herşeyi tek tek anlattı kısacası . Sonra müdahaleye geçtik ama ben her ne olursa olsun korkudan perişan oldum . elim ayağım zıngır zıngırdı valla. herhalde 2 kilo vermişimdir bu arada. oprasyon çok kısa sürdü zaten herhalde 20 dk falandı. işlemde ağrı acı hissetmedim gerçi. bugün biraz kanamalarım var arayıp sordum normal dedi doktor bey. bu arada allah razı olsun ki düğün öncesi bu kadar parayı bir anda bulup vermek çok zor ki, ödemede de kolaylık sağladılar. yarısını dün verdim kalanınıda 1 hafta kala kontrole gidicem zaten az zamanım var biliyorsun. böyle yani senin anlayacağın. bu arada hepimizin korktuğu şey olan kayda geçme olayı , kimlik bile istemediler kendi adımı bile vermedim o kadar yani. inşallah sonu güzel olur. bu aziyet evlenene kadar sona ermeyecek gibi geliyor. inşallah hayırlısı olur arkadaşım :KK43:

bu arada forum yine bizlere sayıp sövenlerle dolmuş ki , kınayanların allah başına bir şekilde veriyor diye düşünüyorum. ve onlara diyecek bişey bulamaıyorum açıkçası

Canım benim, inan utana sıkıla binbir dertle gittim ki biliyorsun ama hiçbirşey korktuğum gibi olmadı . muayenemi oldum ilk önce ki bu arada doktor bey gerçekten çok anlayşlı ve sabırlı ,sorduğum herşeye tek tek cevap verdi. Muayeneden sonra bana yapılabilecekleri anlattı odasında. neler yapmam gerektiğini , herşeyi tek tek anlattı kısacası . Sonra müdahaleye geçtik ama ben her ne olursa olsun korkudan perişan oldum . elim ayağım zıngır zıngırdı valla. herhalde 2 kilo vermişimdir bu arada. oprasyon çok kısa sürdü zaten herhalde 20 dk falandı. işlemde ağrı acı hissetmedim gerçi. bugün biraz kanamalarım var arayıp sordum normal dedi doktor bey. bu arada allah razı olsun ki düğün öncesi bu kadar parayı bir anda bulup vermek çok zor ki, ödemede de kolaylık sağladılar. yarısını dün verdim kalanınıda 1 hafta kala kontrole gidicem zaten az zamanım var biliyorsun. böyle yani senin anlayacağın. bu arada hepimizin korktuğu şey olan kayda geçme olayı , kimlik bile istemediler kendi adımı bile vermedim o kadar yani. inşallah sonu güzel olur. bu aziyet evlenene kadar sona ermeyecek gibi geliyor. inşallah hayırlısı olur arkadaşım :KK43:

bu arada forum yine bizlere sayıp sövenlerle dolmuş ki , kınayanların allah başına bir şekilde veriyor diye düşünüyorum. ve onlara diyecek bişey bulamaıyorum açıkçası

canım geçmiş olsun .. herşey cok güzel olucak inş.. senin düğün tarihi belli mi

CANIMM gozun aydın olsunn hayırlısı olsun hakkında ınsallah bak hıcte korktugumuz gıbı degılmıs ayrıca kayıt olayınada cok sevındımmmm dugunun ne zamandı pekı senın sanırım gecıcı yaptırdın degıl mı ve daraltma yaptırdın mı sen ? veee ne kadara yaptııı ınsallah sorunsuz bır sekıldeee atlataacaksın dugununun tadını cıkar sımdııı :KK34:

CANIMM gozun aydın olsunn hayırlısı olsun hakkında ınsallah bak hıcte korktugumuz gıbı degılmıs ayrıca kayıt olayınada cok sevındımmmm dugunun ne zamandı pekı senın sanırım gecıcı yaptırdın degıl mı ve daraltma yaptırdın mı sen ? veee ne kadara yaptııı ınsallah sorunsuz bır sekıldeee atlataacaksın dugununun tadını cıkar sımdııı :KK34:

çok sağol canım , yok kalıcı yapıldı bana. doktor bey zaten işlemde vajina girişinde daralma oluyor dedi. toplamda da 1900 lira ödeyeceğim . inşallah herşey yolunda giderde düğünde de rahat ederim

gerçi bunları buradan yazmak istemiyorum ama özelden yazmam mümkün değil. düğünden 1 hafta önce ayın 4 ünde hem resmi nikah olacak hemde imam nikahı. doktor beyle de konuştum kontrolden sonra ilişki olabilir dedi . bende düğünde rahat olabilmek için nikahtan sonra bu olayı çözmeyi planlıyorum açıkçası. nişanlım zaten uzun süredir bu konuda ısrar ediyor ama bu durumdan kaynaklı ve korktuğum için cesaret edemedim . artık hayırlısı hakkımda

çok sağol canım , yok kalıcı yapıldı bana. doktor bey zaten işlemde vajina girişinde daralma oluyor dedi. toplamda da 1900 lira ödeyeceğim . inşallah herşey yolunda giderde düğünde de rahat ederim

gidecekk emin ol ki allahım dualarını kabul ederr ınsallahh canımm ama bırkac sorum olacak ıznınlee

kalıcı 3 ay ıcınde ıyılesmıyormuydu senın dugune cok az kaldı dıye bılıyordum.. dugun tarıhın tam ne zamandı senınn ....
parası gayet ıyıymıss kesın kanar dedımıı senıı son kez ne zaman cagırdı muayeneye ?

gidecekk emin ol ki allahım dualarını kabul ederr ınsallahh canımm ama bırkac sorum olacak ıznınlee

kalıcı 3 ay ıcınde ıyılesmıyormuydu senın dugune cok az kaldı dıye bılıyordum.. dugun tarıhın tam ne zamandı senınn ....
parası gayet ıyıymıss kesın kanar dedımıı senıı son kez ne zaman cagırdı muayeneye ?

canım doktor bey 1 ay yeter dedi ki zaten bir ay sonra kontrole çağırıyorlarmış. öyle dedi. ayın 3 de kontrolüm var. ağustosun 10da düğün ama dediğim gibi 4ü nikah var ve sanırım nikah sonrası ilişki olacak . kesin kanama olur sen bize güven yeterli dedi ki , konuşmalrı bana gayet güven verici geldi. zaten kontrolüm ilişki öncesine denk geliyor bu şekilde yani

canım doktor bey 1 ay yeter dedi ki zaten bir ay sonra kontrole çağırıyorlarmış. öyle dedi. ayın 3 de kontrolüm var. ağustosun 10da düğün ama dediğim gibi 4ü nikah var ve sanırım nikah sonrası ilişki olacak . kesin kanama olur sen bize güven yeterli dedi ki , konuşmalrı bana gayet güven verici geldi. zaten kontrolüm ilişki öncesine denk geliyor bu şekilde yani

nişanlının dugun oncesı ıstemıs olması buyuk avantaj senın ıcın en azından dugununde kafan rahat kanaycakmı dusuncesı olmadan huzur ıcınde gecırırsınn sımdı sevınn aklına kotu seyler getırme cunkı hersey yolunda gıdecek sevdıgın adamla bır omur boyu mutlu olacaksın ınsallah bızde kurtuluruz bır an once :KK34:

nişanlının dugun oncesı ıstemıs olması buyuk avantaj senın ıcın en azından dugununde kafan rahat kanaycakmı dusuncesı olmadan huzur ıcınde gecırırsınn sımdı sevınn aklına kotu seyler getırme cunkı hersey yolunda gıdecek sevdıgın adamla bır omur boyu mutlu olacaksın ınsallah bızde kurtuluruz bır an once :KK34:

aynen öyle canım ben bu hatayı bir kere yaptım ve vebalini çekiyorum en azından bu sefer nikahtan sonra herşey olacak. umarım herşey yoluna girer. allah sizinde yardımcınız olsun, sanırım seninde böyle bir sıkıntın var anladığım kadarıyla

aynen öyle canım ben bu hatayı bir kere yaptım ve vebalini çekiyorum en azından bu sefer nikahtan sonra herşey olacak. umarım herşey yoluna girer. allah sizinde yardımcınız olsun, sanırım seninde böyle bir sıkıntın var anladığım kadarıyla

evet bende aynı durumdayımm ve akın beyı dusunuyordumm bırcok kısı memnun burada ama genede senın ıyı haberını aldıktan sonra bende bır karar vermıs olucam ınsallah olay gecesınden sonra bızıde buraya gelıp bılgılendırrsın unutmazsın :KK34:

evet bende aynı durumdayımm ve akın beyı dusunuyordumm bırcok kısı memnun burada ama genede senın ıyı haberını aldıktan sonra bende bır karar vermıs olucam ınsallah olay gecesınden sonra bızıde buraya gelıp bılgılendırrsın unutmazsın :KK34:

canım düğün haftası da işte olacağım ben zaten o gece birlikte kalmayacağız herşeye rağmen , ailem izin vermez . inşallah ertesi gün detayları buradan yazarım sana . :) allah bir an önce seninde yardımcın olur inşallah

burdaki arkadaşların ii haberlerini okudukça ,, içimdeki huzursuzluk geçiyor... neticeyide bizimle paylaşırsan cok sevinirim canm

X