kızlık zarı dikiminde yaşadıklarım

Kullanılmak mı ? İki tarafta isteyerek yaşıyorsa bu kullanılmakmıdır ? Evet 21.yüz yıldayız hala bakire değilim nasıl evlenecem kaç para lazım ya bi dik durun arkasında olun erkeğin ağzına laf tıkayalım artık ancak ağzına laf veriyoruz. Burada konu açanları diğer bölümlerde de görüyoruz anlattıkları burda başka orada başka. Cinsellik ayıp değil arkasında duracaksan ailen çevren sorun değilse yaşa karşı değilim ama sonrada vay beni ortada bıraktı yok beni kabul etti sonra kullandı attı demek iki yüzlülük değilmidir kadınsal onurumuz gururumuz nerede bu ülkede kadın bu halde ise böyle kadınlar yüzündendir işte daha öncede söyledim. Birde diyorsuuz erkekler önüne gelenle yatıyor ee o kadınlar kim acaba aman nasılsa kız değilim aman diktiririm diyenler değil mi? Öyle dediğin gibi yaşama hakkı yok ama öyle yaşamak isteyenlerde az değil.

Beni kullandı sözünü kullanan kadınlar ve toplum hala var. Cinselliği yasamayı kullandırmak olarak algılıyorlar.
Erkekler önüne gelen ile yatıp ısrarla bakire es istiyorlarsa kusura bakmasınlar diktiren kadınlara kızmıyorum onlara mustehak.

İşte o kadınlar işgüzar güzel arkadaşım klasik yalandır o savunma mekanizması yani.

Hayır kimse kandırılmayı hak etmiyor asla ve erkekler önüne gelenler ile yatıyor ise şu mantık doğmuyormu o yattığı kadınlarda önüne gelen erkekler ile yatıyor ?

Ee erkek o zaman böyle bir kadını tabi ki hayatında istemez ve dikkat et böyle erkeklerden çok saf erkeklere zamanında beğenmediği erkekleri kandırmak daha yaygındır tecrübe yok anlamaz maantığın da anlata biliyor muyum ve erkekler zaten duygusal aptallardır.

Erkek istemediği gibi bakire olmayan kişiye de şüphe ile bakıyor niye arkasında duramayan, beni kullandı diyen kadınların da klasik yalanı var bir kişi oldu zorla oldu ki buradakilerin de geneli zorla olmuş.

Kadın ne zaman arkasında durmaya başlar ise bu olgu değişir ama nerede ? Yaşarken modern çağdaş ama okul bittimi yada evlilik zamanı geldimi ailem var şöyle böyle üstelik toplum dediğin olgu biz bireylerin oluşturduğu şekil verdiği bir olgudur önce bireyler değişmeli ama kimse ben değişeyim demiyor sorun burada.

Kizlik zari dikimi kadinin hakki olmayan aksine kadini asagilayan sahtekar bir olaydir. Kadinlarimiz daha dikkatli olmali , arkasinda duramayacagi seyi yasamamali. Bunun evlilikle ya da dinle ya da helalini beklemekle alakasi yoktur. Gozu kapali birseyleri yasamaktansa gozu acik birseyleri beklemek daha iyidir. Her kadinin hormonlari vardir, bunu hormonlara da baglamak yanlistir. Bekleyen bekliyorsa beklemeyen neden beklemiyor; Karsindaki erkege gozu kapali inandigi icin mi yoksa ileri de diktirecek rahatligi buldugu icin mi?

Not: Kaza ya da tecavuz olaylarini bunun disinda tutuyorum cunku bu kisinin kendi istegi disinda yasanmistir. Ha birde her seyi yasayip sadece bekaretini koruyanlar var. Iste onlar kizlik zari diktirenlerden daha da kotu.

Son düzenleme:
kadın nasıl arkasında dursun. bu toplum buna izin veriyormu. o öyle kolay değil. şurada okuduğumuz bazı yorumlar bile kadının bunun arkasında duramamasının kısa bir özeti.
önce toplumun bakış açısı değişecekki kadında rahatça ben buyum diyecek.
ha ayrıca önüne gelenle yatan kadınlarla,sevdiği ile beraber olmuş kadını aynı kefeye sırf bakire değil diye koymak ne derece doğrudur tartışılır

Son düzenleme:
Neden duracak biliyor musun? Birseylerin degismesi icin duracak. Durustluk kazandigi zaman, kadin erkekten bagimsiz bir birey oldugunu kabul ettigini zaman kizlarimiz 2053 yilinda ayni seyleri yasamayacak. Yoksa yine ayni seyler konusulur , ayni seyler yapilir. Bir cm de yol alinmaz.

Son düzenleme:
Bu mevzu dallanıp budaklanmaya cok müsait bir mevzu.Burada saf niyetli,kandırılan evlilik vaadiyle ümitlendirilip ortada bırakılan bir çok arkadaşımız var.Herkesin ilişkiye girmekteki maksadını aynı görmeyin lütfen.Evet doğru!sırf cinsel arzularına yenik düşüp kendini tatmin etmek adına ilişki yaşayanlar da var elbette.Ama lütfen burda mağdur durumda olup geceleri gözyaşı döken yaptığı günahın bedelini ağır ödeyen arkadaşlarımıza sitem etmeyin,anlayışsızlık yapmayın,dışlamayın,kınamayın..hepiniz anne adayı yada annesinz.yarın evlatlarınız olacak,Allah göstermesin hepimizin başına gelebilecek bir durum bu..Yere düşenin elinden tutun kaldırın.Bir tekmede siz vurmayın.Bu acıyı arkadaşlar ,ortada bırakılmayı yasayanlar bilir..Bu sıkıntı heryerde anlatılacak bir şey değil zaten kimseye anlatamıyorlar..BUARADA KENDİLERİNİ İFADE adına içlerini dökenlere yardımcı olalım..günahtı yanlıştı yok kandırmaktı bırakın bunları.O masaya yatan kızcağız cok mu diktirme meraklısı.o sırada zaten masadayken neler düşünüyor..sevgilisini kandırmış oluyor,sevgisine ihanet mi etmiş oluyor '' diye binbir sıkıntı çekiyor zaten..çok mu zevk alıyor sanıyorsunuz o masada yalnız bir başına tanımadığı bir hemşire nin elini sıkıca tutmuş,yüreği parçalanırken...insaf el insaf..

İşte sorunda burada yaşarım ama arkasında duramam mantığından kaynaklanmıyormu? Ailem var çevrem var diyorlar ee sonradanmı ortaya çıktı ailen en başından beri, vardı. Duracaksın ki sana kimse laf edemesin toplumda kadında belli bir mertebeye yükselsin duran kadınlar var onlar oldukça çoğaldıkça bu olgu değişecektir.

Şu derece doğru buradakiler nasıl dikitirip kandırıyorsa ondalarda belli şekilde kandırıyor olmadı bir kişi oldu zorla oldu diyorlar ee erkek zaten biliyor beni kandırıyor diye gelde anlat böyle kadınlar varken dediğin gibi sevgilisi ile olmuş olan kadının dürüstlüğünü ? Eskiden dikim yaygın değildi kadın ne diyordu ağlayarak bana tecavüz etti ?

Toplumun bakış açısı ailen çevren desteklemiyor ise yaşama zorla değil ki yaşıyorsan da arkasında dur cinsellik ayıp mı değil cinsellik yaşandı diye peki evlenmek mecburiyeti var mı hayır yok işler yürümez ayrılırsınız sonradan klasik yaanlar ancak kadını et parçası yapıyor işte.

Bak buradan sana örnek vereyim göbek atıyorlar ya kandırdım diye gerdeği atlatanlar yine buradan biri konu açtı başka bölümden sevgilisi dövüyor eve kitliyor ama sesi çıkmıyor niye çünki diktirip kandırmış ben senin oldum diye işin birde bu yüzü var ee yazık günah değilmi o kıza bunu hak mı ediyordu yani ? Başka örnek arkadaş çevremden ki sonu ne oldu bilmiyorum evlendi kandırdı adamı ama eski erkek arkadaşlarından biri buldu izini ve video ile tehdit etti arkadaşım ağlayarak kocasından gizli ona gidiyordu yazık günah ya geldiğimiz noktada kadının suçu yok mu sence ?

O kadar sahtekar arasında gelde masum olanını ayırabiliyorsan ayır çok zevk alanlarda bilirim sanmıyorum ki bi konu var sizde deneyin diye onuda okuyabilirsin. Allah'a çok şükür ortamım düzgün artık. Bak burada yazanların diğer bölümlerde yazdıklarına genel olarak bir de çevrene net anlayabilirsin. Evlencez nasıl olsa diye cinsellik yaşamakta ne kadar mantıklı oda tartışılır iki kişinin onayı ile oluyor bir tarafa sonradan ben yapamıyorum diyerek ayrılamaz mı yani ? Tecavzüz mağduru hemcinslerimi ayrı tutuyorum onlar diktirse de ses etmem psikolojik rahatlama bile olacaktır.

Son düzenleme:
yapay kızlık zarı deneyebilirsiniz de yani denemesini önce kendiniz yapabiliyorsunuz paket içerisinde 2 tane var sanırım size inandırıcı gelirse ona da gelir. fiyatı daha uygun sonuçta

Madem evlilik dışı ilişki yaşadın o zaman açıklayacaksın, zira silah zoruyla ilişkiye girmedin herhalde?

Açılan konulara dini yorumlar yapmayınız ve lütfen kurduğunuz cümlelere dikkat ediniz, bazen öyle yakışıksız sözler sarf ediliyor ki burasının kadın değil erkek sitesi olduğunu düşündürüyor.

Cinsel ilişki yaşayıp yaşamamak kişisel bir tercihtir.
Yaşadıktan sonra arkasında durup dur(A)mamak yine kişisel bir tercihtir.

Size göre sahtekarlıktır, o insan için mecburiyet.
Bilemezsiniz insanların neler yaşadığını, nasıl bir çevreye sahip olduğunu.

Ha o zaman diyeceksiniz ki "arkasında duramayacaksa yemesin o zaman bu haltı, çevresine ailesine göre davransın"
Bu da onun sorunudur, onun hayatıdır.
Kimseyi ilgilendirmez.

Kimsenin böyle hassas ve eminim karar vermesi zor bir konuyu yargılamaya ve bunun üstünde yorum yapmaya hakkı yoktur diye düşünüyorum.

Bende şunu anlamıyorum.
Ne zaman bu tarz bir konu açılsa, dürüst ol yaptığın şöyle böyle diye yorumlar yazılıyor.
Başka bir konudada bir üye demiş ki; diktirme işlemine gerek yok adet söktürücü mü getirici mi bir hap varmış, onu kullanın yazmış.
Altında bir sürü yorum. Yaptığın yanlış, önce kendine dürüst ol, yaptığının arkasında dur bla bla...

Bu konuları açan insanlar yaptığının doğru ya da yanlış olup olmadığının yorumlanmasını sormuyorlar ki. Ya da demiyorlar sizin fikriniz nedir diye.
Burası bir forum ve sırf bu konuda paylaşım yapanlarda mevcut.

Kimsenin her konuya yorum yapma gibi bir zorunluluğu yok.
Konular amacından sapıyor bu yüzden.
Fikir isteyenlerin konularına yorum yapmak daha doğru bence.
Nacizane fikrim.

Yalan soylemek bir tercih degildir. Burada konu acmak bir tercih degildir. Buraya konu acip genc kizlara ve topluma ornek olmak bir tercih degildir. Sadece bunu kimseye soylemeden gerceklestirmek kisisel bir tercihtir.

Boyle seyleri olaganlastira olaganlastira toplumumuzun geldigi yeri goruyoruz. Yanlisa yanlis diyenin tercihini de "tercih meraklisi" kisilerin sorgulamasinin geregi olmadigi dusunuyorum.

Iyi geceler.

Ben de insanların kendilerini ilgilendirmeyen bi konuda niye bu kadar agresifleştiklerini anlamıyorum.Kocasına dürüst davranmıyomuş.Davranır davranmaz bana ne bundan?
Bi meselede bu kadar sinirlenmek için ucundan kıyısından meselenin kendisine dokunması lazım insanın.Bu konuda da benim aklıma iki seçenek geliyo:
1.Ben 25-30 yaşına kadar bişey yaşamamışım.Onlar yaşayıp yaşayıp bi operasyonla benimle aynı noktaya geliyolar.Ben evlenene kadar hiçbişey yaşamıyım,millet hayatını yaşasın.Oh ne ala memleket!
2.Bu insanlar dürüst olmayınca benim karşılaştığım erkekler de bana inanmıyo.Erkeklerin ağzına laf veriyolar vs.
İnsanın özel hayatıyla ilgili yaptığı her şey kendi tercihidir.Benim çevremdeki herhangi bi insanın herhangi bi tercihi bana uygun değilse onunla görüşmeyi bırakırım.Burda sözkonusu olan halihazırda zaten tanımadığım bi kadın ve erkek.Kendi aralarında dürüstler mi değiller mi banane bundan?
Erkektir yapar zihniyeti bu ülkede hüküm sürerken toplumun halini de kimse sorgulamıyodu?
Toplumun dayattıklarını bu kadar içselleştirmek doğru değil.

Konuyu kişiselleştirmeyiniz lütfen.
Toplum kuralları, değer yargıları, dürüstlük, yalan söylememek vb öğretiler olduğu doğrudur, inkar edilemez, bir insana yanlışını göstermekte güzeldir fakat yanlış olduğu ifade edilirken tüüüü seni Allah ......, yaratık, utanmaz, yalancı, namussuz vs vs sözler söylemek o insanı sadece rencide eder, kırıcı olmak kişinin silkelenmesine değil üzülmesine sebep olmaktan başka hiçbir işe yaramaz.

İnsanların yaşadıklarını yazarken hangi psikoloji içinde olduğunu bilemezsiniz, karşımızdakinin psikolojisini hiçe sayacak kadar gözümüzü karartmış olamayız değil mi? yoksa kararttık mı? Sizce yanlışsa yanlış deyin ama kırmadan, karşınızdaki düşmanınız değil üstelik, hemcinsiniz.

Bu forumda tatlı dille anlatıldığında çeşitli hatalar yapacakken toparlanan genç kızlarımız, kadınlarımız oldu. Emin olun anlayışlı ve hoşgörülü olmak, kendi doğrularımızı anlatırken kırmak yerine güzelce anlatmak hem bizi daha pozitif yapar hemde karşımızdakine daha faydalı olur.

Bence Empati kurcak hic birsey yok!!! Yasadigin sey o an seni mutlu ettiyse hata olarak görmeyip arkasinda durcaksin. Hatta olarak görüyorsanda vücüduna hakim olacaksin!! Bakireysen kendin icinsindir, dogru buldugun icinsindir. Degilsende arkasinda durmak gerek. Bu tür seyler inanilmaz igrenc buluyorum ve bi insani cok kücümseyen seyler. Basima ayni olay gelse asla bu tür seylere kalkisip kendimi ve karsimdakini kandirip rezil etmem. Benim tercihim buydu derim. Ama tabi herkezin kendi karari.

Son düzenleme:
Lütfen ama kimseyi bu kadar aşağılamaya gerek yok , bizler burada kimseyle paylaşamadıklarımızı ve vebalini bir ömür çektiklerimizi paylaşıyoruz. Bu ne kadar zor bişey tabi başına gelmeyen bilmez. Yani bir laf varya tok açın halinden anlamaz . Bu da öyle birşey lütfenn. Kimsenin kimseyi yargılama hakkı olduğuna inanmıyorum ben ve kimseninde beni bu konuda yargılamasını kesinlikle doğru bulmuyorum .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…