kızlık zarı dikiminde yaşadıklarım

asyklbk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2011
65
1
merhaba arkadslar. öncelikli olarak şunu söylemek istiyorum. sacma sapan ve empati yapamayn insanların yorumlarına cvp vermeyin. bu yazıyı yazmaktaki amacım benim durumumda olan insanlara yardımcı olabilmek, bilgilendirmek. ben izmirde bu operasyn yaptırdım. ben ki hayatında kalçadn bile iğne olmamış biriydim. istemeyerek yaşadığmz bu kötü durumu atlatabilmenin tek yolu diktirmkti benm için.2 ay sonra evlniorm ve 3 ay evvel oldum. aklı başında olmayan bazı insanlr bizim duruumuzda olanlara, evlense bile potonsiyel koca aldatan gözüyle bakıyolar ve bu psikoojik baskıylada eminim hepimiz bırakın oktora gitmyi aramaya bile utanıyoruz. benim düünüme az zmn kala kaçışım olamıyacağını kabullenerek büyük bir cesaretle araştırıp karar verdiğim doktou aradım. randevu aldm dikim için. utanarak, sıkılarak hayatımdaki herkesten gizli bişy yapmanın verdiği tarif edilemez psikolojisiyle sabahın erken satinde yola koyuldum. gittiğimde dokor gelmemişti,sekrtr ve hemiresi vardı, gayet norml bişey yapıormuşum psikolojisini yaşattılar bana beklerken biraz olsun rahatlamıştım ama iğneden dikilmektn çok korkuyodum. doktor gelene kadar sekreteri çeşitli bilgiler verdi, neler yapmam gerektiği vs.. sonra doktorun gelmek üzere olduğunu ve son kez iyice tuvletimimi yapmamı söyledi, tuvalete girdim doktor geldi çıktığmda odaya aldı hemşire beni hazırladı ve koltuğa oturdum. korkumu tarif edemem şuan. ve içeri meraba abicim diye giren bir adam vardı krşımda ve bu cümle benim biraz utancımı aldı anck korkumu deil. hemşire saolsun tam bi abla gibi yakın davranı açıkçası en cok gücü ondan aldım. doktor sanırım utanmamam için yüzüme pek bakmıyodu. ama beni bir abin olarak gör, her insn hata yapar bizlerinde hatalarımız oldu diyerek beni rahatlatmya çalışıodu fakat ben bunun farkına vardığım için çok etkilememişi beni bu cümle. küçük bir iğne yaptı hemen giriş kısma içe deil korkmayın, ve gerçekten sinek ısırığı derler ya çok hafif bir acıydı, iğne aşamasını gçince biraz rahatlamştım, o an herşeyi düşünüyosunuz seviğiniz adamın arkasından iş çevirdiğime üzüldüm, burda bana bişey olsa tek başıma ailem ne yapar diye düşündüm ve o an gerçektende tek başıma böyle bişey yapabildiğim içn çok cesaretli bir insan olduğumun farkına vardım. hemşire saolsun korkuyosan elimi tut dedi ve hep onun elini tuttum bu bana güç verdi. ve doktor dikmeye başlamış ben bunu farketmedim, sadece 10 dk yada en fazla15 dk sürdü bikaç dk orda dinlendim koltuktan kalktım, Allah razı olsun hemşireden ayakkabımı giydirdi. ve dokorun odasına aldı oturdum yapmamam gerekenleri anlatı ve "" haydi çok güzel bir gelin ol abicim" diyerek beni uğurlaı, paramı ödedim çıktım. ve cıktığımda kendimi yeniden doğmuş gibi hissettim. tüm sıkıntılarım dağ gibi kalktı üstümden.ve bukadar basit birşey olduğunu anlatsalr anlıyamazdım.ne işlm esnasınd nede işlmden sonra asla ağrı, sızı, acı, kanama hiçbirşey olmadı, hatta bi ara yoksa doktor dikmedii iye bile şüphe duydum. 3 ay sonra kontrole cağırdı 3ay geçti yakın zamnd kntrole gidicm.bu kadar ayrıntıyı paylaşmamın nedni hem benden haber bklyen arkadaslr için hemde benim gibi cesaret edip bir türlü gidemeyenler için. kontrolden sonra ve düğünden sonrada her iki sonucuda sizlerle paylaşıcam. sizlere tavsiyem kesinlikle ertlemeyin, asla korkmayın aşırı basit bişey ,çektiğiniz sıkınıya hiç değmez yeniden doğmuş gibi olacakınız, öemli olan iyi doktoru bulabilmk, umarm ben ve benim durumumda olan herkes olumlu sonuç alarak atlatırı ve mutlu ve sağlıklı bir hayat yşar çektiklerimizi unutur, psikolojimizi düzeltirz, beklemeyin kurtulun. Allah hepimizin yardımcısı olun. sonucu yazıcam ardaşlar...

şimdiye kadarki yaşadığım aşamada doktordan çok memnun kaldığımı söyleyebilirim, umarım sonuda çok iyi olur...

Son düzenleme:
hepimizin hataları oluyor kimsenin söylediklerine aldırma kendini iyi hissetmene gerçekten çok sevindim.
Umarım ömrün boyunca hep mutlu olursun

şimdiye kadarki yaşadığım aşamada doktordan çok memnun kaldığımı söyleyebilirim, umarım sonuda çok iyi olur...

yazdıklarını okurken gözlerimden yaşlar damlıyordu pc me çok sağ ol canım bize cesaret verdiğin için inş. her şey yolunda gider bizlerde kurtuluruz.dualarım senin ve benim durumumda olan herkes için ...

Niye utanıyorsun ki.Asıl utanması gereken sen değil seni bu ameliyatı yaptırmak zorunda bırakan toplum.Lafa gelince kadın erkek eşit.Ama evlenmeye gelince herkes bakire kız meraklısı.Boşver sen geçmiş olsun

yoluna devam et kimseyede anlatma kapansın gitsin bu konu yeni hayatın sana güzellikler getirsin

İnan seni öyle iyi anlıyorumki kendimi öldürüyodum... ADAM DİYEMİCEM evlenmeye gelince benden adam olmaz dedi ve beni ölece ortada bıraktı her insan sever bende çok sevdim ve ona inandım buysa suç evet EN BÜYÜK SUÇLU BENİM bundan 3 yıl önceydi ben ağlama krizleri geçiriyodum beni ölece bıraktıktan sonra dayanamadım ve ablama anlattım her gece Rabbime dualar ettim beni affetmesi için aradan tam 6 ay geçmişti bütün hayattan bütün insanlardan nefret eder olmuştum O GECEYİ ASLA UNUTAMAM YİNE DUA EDEREK AĞLAYARAK UYUDUM RÜYAMDA KENDİMİ BEYAZLAR İÇİNDE GÖRDÜM VE BİRİ OMZUMA DOKUNDU SEN TERTEMİSSİN DEDİ ANLATIRKEN BİLE YİNE GÖZLERİMDEN YAŞLAR GELİYO birden uyandım sabah ezanı okunuyodu kalktım namazımı kıldım o geceden sonra bıraktım ağlamayı...Ve şimdi nişanlıyım ve asla kabul etmez tek çarem diktirmek..sana bir kaç sorum olacak dikildikten sonra dışarıdan bakıldığında farkedilirmi? ve düğüne kaç ay kala yaptırmalıyım ücret nee kadar?

canım inan seni çok iyi anlıyorum ben de de sürekli ağlamalar oluyordu altı yıl geçti üzerinden hala devam ediyor.sen nerdesin ? Rabbim yardımcın olsun ...

canım inan seni çok iyi anlıyorum ben de de sürekli ağlamalar oluyordu altı yıl geçti üzerinden hala devam ediyor.sen nerdesin ? Rabbim yardımcın olsun ...

Amin... Çok zorrr uzun zamandan sonra ilk defa 2 gün önce bi kriz geçirdim İşyerinden bi arkadaşım var oda aynı durumda ilk kez anlattı çok sevdim dedi şimdi adam aramıyor...Ve en kötüsüde ne biliyomusunuz ben bu adamla aynı yerde çalışıyorum hep yüzüne bakmak zorundayım Rabbim okadar büyükkiiii elbet gösteriyo cezasını hiç birzaman beddua etmedim Rabbime sığındım sonuçta zorla yapmadı ama beni kandırdı ben çok acı çektimm ve şimdi o çekiyo ve ben gözlerimle onun tükenişini izliyorum

hayır dışardan bakınca asla belli olmuyor. en az 2000 tl gözden çıkar muayene ücretleride var toplamda 2500 buluyor. 5-6 ay kala olsan iyi our çünkü iyileşme süresi 3 ay. birazdaha gecersede daha iiymiş.düğüün nezaman

cok yazik ve ezik bir durum, zaten kimsenin hakki yok kinamaya vs . kullara ne , toplum baskisinin sonucu ve bazi erkeklerin gercekten hakettigi durum bakire bakire diye tutturmalari al sana bakire afferin sana bacim

Son düzenleme:
Bu kuş beyinli erkeklerin olduğu topluma yapılacak en güzel hareket...
Sen misin bacak arası kafalı olan, uyutacaksın böylelerini işte bu şekilde.

arkadaşlar 4 ay önce yaptırdım dün kontrole gittim 3 ay sonra kontrole gel demişi. Allahıma binlerce kez şükürler olsun. flep tutmuş ve doktor son kontrole bile gelmene gerek yok istediğin zaman ilişkiye girebilirsin kesin kanar ben sana kefilim dedi. ama ben yinede bikaç ün öneden tekrar kontrol ettircem. Size şunu söyliyyim, çaresiz kalıp ağlayanlar gözlerinin yaşını silsin. acil gitsin diktirsin, çünkü bunun çaresi var, bu derdi çkenler kendini kurtarsın, çekmiyenlerde bu hataya düşmesin. Allah hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar..

Ben bu turk erkeklerinin kafa yapilarini sevmiyorum, bu yuzden zaten yabanciyla evlendim.
Yeni hayatina hosgeldin canim, kafana takma.

Ben bu turk erkeklerinin kafa yapilarini sevmiyorum, bu yuzden zaten yabanciyla evlendim.
Yeni hayatina hosgeldin canim, kafana takma.

Aynı şeyi ben de düşünüyorum...
Türk erkeklerinin komplekslerini çekmektense bir ömür, yabancıyla evlenir rahat ederim.

Kimseyi yadırgamıyorum,Herkes yaşadıklarından kendi sorumlu...ve ASLA PİŞMAN OLMAMALI...
benim merak ettiğim konu sen eş seçiminde doğru karar verdiğine emin misin? Gerçekten de doğru insansa eğer ne sen ona yalan söyleyebilirsin,nede o seni böyle bir ameliyata iterBence seçimlerini gözden geçirmelisin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…