Kızlık zarı dikilince kanamıyomu?

Medeniyetinizle başbaşasınız sorun yok herkes değerini kendi belirler ucuzluğuyla kalitesiyle kaşarlık kimseye kazandırmaz bunu çıkarın kafanızdan
Kaşarlık mı.. Erkek misin sen.. Dinimizi çok güzel yaşıyorsun maşallah insanlara kufuredince ne kadar inançlı oldugunuz belli oluyor

Kaşarlık mı.. Erkek misin sen.. Dinimizi çok güzel yaşıyorsun maşallah insanlara kufuredince ne kadar inançlı oldugunuz belli oluyor
Hayır küfür etmedim ki insanlarla her haltı yiyip diktirme işine girenler varken ben neden ve niçin bu işi savunanlara küfür edeyim ki

Canım yazma suna yaa
Doğrular ve yanlışlar ???? Kabul etmek zordur sevmek güzel bir şey ama yerinde ve tadında sonuçları ağır şeylerin çıkabileceğini düşünün bir kızın babasının kızından dolayı namus kavramı yüzünden aşağılanmasını tabi baba ve anne böle bir şeyin ne olduğunun bilincinde değilse sizin gibiler çıkıyor herkes le herşeyi yaşarım hayat benim hayatım leke aileye geliyor düşünmezsiniz onları

Onun içindir aile kavramı hem erkek hem kız dikkat etmek lazım biz Avrupa ülkesi değiliz ama Avrupadan ileri yaşıyoruz batı medeniyetini

Doğrular ve yanlışlar ???? Kabul etmek zordur sevmek güzel bir şey ama yerinde ve tadında sonuçları ağır şeylerin çıkabileceğini düşünün bir kızın babasının kızından dolayı namus kavramı yüzünden aşağılanmasını tabi baba ve anne böle bir şeyin ne olduğunun bilincinde değilse sizin gibiler çıkıyor herkes le herşeyi yaşarım hayat benim hayatım leke aileye geliyor düşünmezsiniz onları
Arkadaşım ben diktirmedim. Ne ikidebir beni alıntılayıp duruyorsun. Terbiyesizlik ettiğin icin sana yazdim

al bak konu sahibesi burada bile kanamayan var ille kanayacak diye birşey yok. bende kanamadım nedenini bile bilmiyorum..
Peki kan gelmediği zaman noluyo cidden merak ediyorum mesela esiniz bişey dedimi siz bişey dediniz mi öylece kapandı mı konu? Bende kan gelemezse naparim nisanlim ne tepki verir hiç bilmiyorum.

Evlendikten 1 ay sonra felan gelmişti, wc de üç beş damla bişey evleneli 5 yıl olacak hiç konusunu açmadı eşim.Lütfen sizi siz olduğunuz için seven saygı duyan biriyle evlenin zaten
Gerçekten böyle erkekler var mı ya hiç mi bişey demesi yani ne bilim hani hep evlenin e kan gelir mantığı varya acaba niye gelmesi fln da mı demedi? Ben hiç bilmiyroum öyle olsa malarım o ne yapar

Gerçekten böyle erkekler var mı ya hiç mi bişey demesi yani ne bilim hani hep evlenin e kan gelir mantığı varya acaba niye gelmesi fln da mı demedi? Ben hiç bilmiyroum öyle olsa malarım o ne yapar
Hayır gerçekten hiçbirşey demedi sormadı, konusunu açmadı,aylar sonra ben söyledim hasta oldum zannettim ama böyleymiş die üstünde de durmadı.Umarım sizi seven ve anlayışlı bir nişanlınız vardır.Mutluluklar diliyorum şimdiden:)

X