Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

hafta sonu yazamadım kızlar eşim evde onun için pazartesi görüşürüz. iki gündür spor yapıyorum ama bu seferde yememe dikkat edemiyorum yerinde sayanlardanım bu hafta ama 1 kilo en az gidecek cumaya kilo bildirimi yapalım.

Poff hsonu benim kacamaklarla surdu tmm cuma kilo bildirimi olsun optm hepinizi

iPhone 'umdan gönderildi

Poff hsonu benim kacamaklarla surdu tmm cuma kilo bildirimi olsun optm hepinizi

iPhone 'umdan gönderildi

hafta sonu yazamadım kızlar eşim evde onun için pazartesi görüşürüz. iki gündür spor yapıyorum ama bu seferde yememe dikkat edemiyorum yerinde sayanlardanım bu hafta ama 1 kilo en az gidecek cumaya kilo bildirimi yapalım.

Benim de kaçamaklarla dolu bi hafta sonu oldu :KK70: tamam cuma yapalım inşallah :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydın arkadaşlar nasılsınız hafta sonundan söz etmeyelim ben daha rehavetini üstümden atamadım.sporla telafi ederiz inşallah.nasıl gidiyor takip ediyormusunuz kiloları verebiliyomusunuz

Gunaydin canim henuz ilk tartildigimdan beri tartilmadin cuma ins haftasonu yediklerimizi sporla yakalim artik

iPhone 'umdan gönderildi

evet bugünde bitti gitti artık dönüş yok ne yaptınız canlarım bana sormayın anlatcak pek bişey yok sizden motivasyon bekliyorum bazen bendede tükeniyor.:KK30: bütün gün evde geçen biri için hiç farklı bişey yok siden ne haber işler nasıl gidiyor pekiya dersler e okullar bu hafta sın galiba tatile gidiyomusnuz

Gunaydin canim henuz ilk tartildigimdan beri tartilmadin cuma ins haftasonu yediklerimizi sporla yakalim artik

iPhone 'umdan gönderildi

2 gün 40 dk yaptım bugün yok şimdide ders başı yapcam canım fazla fazlada yemeyiğ kaçırdım bakalım ne olcak siz bana uymayın vercez bazen arada olur böyle yinede dönmem verdiğim karardan:81:

günaydın kızlar kahvaltılar yapıldı şimdi ararştırma zamanı bakın ne buldum
Bu diyete harfiyen uydum ve günde en az 10-12 bardak su (2-2,5 lt) içtim. Birde hergün en az 30 dk yürüdüm.

Her öğünün arası en az 2 saat olacak

1. öğün :Sabah 06 1 bardak su ve bir porsiyon meyve ( 1 porsiyon meyve : 1 orta boy elma veya armut, 10 adet yeşil erik vs. gibi )

2. öğün(kahvaltı) 08:30 : 2 ince parça yağsız peynir ( 2 kartvizit büyüklüğünde)
3 adet siyah zeytin veya 1 ceviz içi
haftada 3 gün, 1 adet haşlanmış yumurta
domates, salatalık, kıvırcık, maydonoz serbest (söğüş)
açık çay, ıhlamur, bitki çayı
2 ince dilim tam buğday ekmeği

3. ara öğün 10:30 : 1 bardak yarım yağlı süt

4. öğün 12:30-13:00 : 1 kepçe çorba
2 köfte büyüklüğünde et, tavuk, balık, peynir veya 5-6 yemek kaşığı kurubaklagil yemeği
4 yemek kaşığı sebze yemeği susuz
yeşil salata ( yağsız)

5. ara öğün 15:30 : 1 bardak yarım yağlı süt
2 kepekli galeta veya 1 paket grissini
1 tatlı kaşığı çörekotu ( çiğneyip yutulacak, tok tutuyor )

6. öğün 18:00-18:30 : 1 porsiyon meyve
Yarım su bardağı yarım yağlı süt veya 2 yemek kaşığı yoğurt

7. öğün-akşam yemeği : 4 yemek kaşığı yağsız ve susuz sebze yemeği veya yeşil salata
(20:30-21:00) 2 yemek kaşığı yağsız yoğurt veya 1 su bardağı ayran
bu arkadaşımız 15 günde 4 kg 200 gr vermiş isterseniz bizde katılalım .hemde iki hafta üstüste bakın isterseniz hedefim ekime kadar 30 kilo başlığında

Son düzenleme:
Selam hanimlar bende varim kilo vermek istiyorum bugün tartildim 86.3 kilo ciktim

Kızlar naptınız ben 2 gündür çok hastaydım girip bişey yazamadım gerçi diyet de yapamadım bu süreçte , ee anlatın bakalım nası gidiyo diyetler :)

Selam hanimlar bende varim kilo vermek istiyorum bugün tartildim 86.3 kilo ciktim

hoşgeldin canım bende arada baktım ama yazacak kadar vaktim olmadı nasılsın nasıl gidiyor diyet

Kızlar naptınız ben 2 gündür çok hastaydım girip bişey yazamadım gerçi diyet de yapamadım bu süreçte , ee anlatın bakalım nası gidiyo diyetler :)

geçmiş olsun bu havalarda griplerde ağır oluyor dikkat etmek lazım.benimde salı günü kardeşim ve hanımı geldi ogün öyle geçti dünde köye gittim bahçe yapıyoruz dünde öyle geçti bügün yorgunum 3 gündür diyet bende yok yarın bide kilo bildircez sözde:KK52:

geçmiş olsun bu havalarda griplerde ağır oluyor dikkat etmek lazım.benimde salı günü kardeşim ve hanımı geldi ogün öyle geçti dünde köye gittim bahçe yapıyoruz dünde öyle geçti bügün yorgunum 3 gündür diyet bende yok yarın bide kilo bildircez sözde:KK52:

Sağol abla :) evet evet yarın kiloları yazıcaz inşallah :)

Sağol abla :) evet evet yarın kiloları yazıcaz inşallah :)

geçende konuları incelerken bu diyeti buldum deneyelimmi dedim kimseden ses çıkmadı yaw

1. öğün :Sabah 06 1 bardak su ve bir porsiyon meyve ( 1 porsiyon meyve : 1 orta boy elma veya armut, 10 adet yeşil erik vs. gibi )

2. öğün(kahvaltı) 08:30 : 2 ince parça yağsız peynir ( 2 kartvizit büyüklüğünde)

2 köfte büyüklüğünde et, tavuk, balık, peynir veya 5-6 yemek kaşığı kurubaklagil yemeği
yeşil salata ( yağsız)

7. öğün-akşam yemeği : 4 yemek kaşığı yağsız ve susuz sebze yemeği veya yeşil salata
bu arkadaşımız 15 günde 4 kg 200 gr vermiş

geçende konuları incelerken bu diyeti buldum deneyelimmi dedim kimseden ses çıkmadı yaw

yeşil salata ( yağsız)

bu arkadaşımız 15 günde 4 kg 200 gr vermiş

Abla diyet güzel de ben belirli kalamiyorum ne yiyosam az yemeye çalışıyorum bi de ara öğün çok yapmıyorum ben :KK70:

Bende kafama gore yiyorum calistigim icin Zor ayarliyorum zaten bugun orucluydum pek halim olmadi yazmaya kizlar bu arada kandilinz mubarek olsun sabah solicem kiloyu optm

iPhone 'umdan gönderildi

Bende kafama gore yiyorum calistigim icin Zor ayarliyorum zaten bugun orucluydum pek halim olmadi yazmaya kizlar bu arada kandilinz mubarek olsun sabah solicem kiloyu optm

iPhone 'umdan gönderildi

Allah kabul etsin :) sağolasın senin de mübarek olsun :)

X