Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

güanydın arkadaşlar dün yazamadım herkesin geçmiş kandili mübarek olsun.elifecenaz hoşgeldin

önemli olan verebilmek zaten kızlar illa diyete gerek yok bu hafta 70.4 gördüm ama tekrardan kilo aldım şimdi 71.2 kilo geliyorum.:26:

Ben 800 gr vermisim kizlar o kadar yersek tabi veremem neyse hepinize iyi haftasonlari optm

iPhone 'umdan gönderildi

aynen öyle ama 800 gr iyi bence sanada iyi hafta sonları ama çok kaçamak yapmayın .bol bol gezin

Saol canim benim bu hsonu daha dikkatli olucam ins bu biraz alisma haftasiydi diyelim kaynasmis olduk :) bundan sonra daha isi sıkı tutalim

iPhone 'umdan gönderildi

Saol canim benim bu hsonu daha dikkatli olucam ins bu biraz alisma haftasiydi diyelim kaynasmis olduk :) bundan sonra daha isi sıkı tutalim

iPhone 'umdan gönderildi

doğru diyorsun birbirimiz etkiliyoruz bende dikkat ederim bu hafta sonu bakalım kızlar ne kadar verdi

Kızlar ben pazartesı günü 90.5 tim şuan 89.5 im :)))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Verilecek kilo çoksa en iyi yöntem plates evde internetten bi haftada öğreniliyor hareketler illa hepsini yapacan diye de bi şart yok günde 20dk plates yaparak hem halam hem arkadaşım 15-20 kilo verdiler hemde boğazdan fazla kasmadan. Abartmadan herşeyi yediler. tavsiye ederim benim de 6-7 kilo fazlam var bebeğim spor yaptırmıyor beklemedeyim bakalım en kısa zamanda başlamam lazım kilo verdikçe insan kendini iyi hissediyor aldıkçada kötü

Bende hayatimda ilk defa diyet yapicam daha once cok dwnedim ama hic birinde keesin kararli degildim ama bu kez ilk defa boyle oluyorum kilo verecegime eminim 65 kilom 1:62 boyum hedefim 55 insallah veririm bende gobek fazla malesef dogum yaptim (((

selam fıstıklar kilo verenleri tebrik ediyor ve öpüyorum bende artık alıştırma haftamı geçtim diye düşünüp bugün sıkı diyete girdim
sabah 2 dilim kızarmış buğday ekmeği,peynir,domates,satala,2 zeytin
ara yoğurt
öğlen et haşlama,yağsız salata
ara yoğurt

saat 6 gibi de etli fasulye yiyicem inş.

görüşmek üzere

günaydın arkaşlar diyetler bakıyorumda iyi gidiyor bugün bende yeni diyete başladım.yeme düzeni haline dönüştürcem inşallah bu hafta iki kilo hedefim bakalım ne olcak.

sağol canım alışına kadar biraz zorlanırım gibime geliyor sen ne kadar sürede alıştırdın kendini

Canim 1 hafta sizlerle takildim 2 haftadir da zaten kendim yapiodum ee yeter artik dedim bu kadar alisma :) cok sıkı diyet ve spora basladim ilk hedef 85 i gorene kadar da durmicam ins.daha sonra 1 hafta serbest diyet yapip yine sıkcam dişimi :)
Sen ne diyeti yapiosun? Normal diyet mi detoks mu?

iPhone 'umdan gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…