Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

Abla burdayım yaa , da ben bıraktım diyeti falan moralim çok bozuk motivasyon falan kalmadı bende üzerine 2 kilo aldım baya kötüyüm yani :KK43: sen napiyosun nasılsın ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende bir kaç gündür moralsizdim bugün biraz daha iyiyim.hayırdır senin neyin var kötü bir durum yoktur umarım

bende bir kaç gündür moralsizdim bugün biraz daha iyiyim.hayırdır senin neyin var kötü bir durum yoktur umarım

Ya arkadaş ilişkileri diyelim bi arkadaşim hakkimda hiç duymak istemediğim bişi geldi kulağıma ondan dolayı sinirden stresten bıraktım üzerine daha da çok yemeye başladım çünkü böyle stresli olduğum zamanlarda daha da çok yer hırsımı yemekten çıkarırım :KK43:

Ya arkadaş ilişkileri diyelim bi arkadaşim hakkimda hiç duymak istemediğim bişi geldi kulağıma ondan dolayı sinirden stresten bıraktım üzerine daha da çok yemeye başladım çünkü böyle stresli olduğum zamanlarda daha da çok yer hırsımı yemekten çıkarırım :KK43:

aynen bende öyleyimdir Hiç strese falan girme konuş gitsin kendine zarar veriyosun.İnsanlar ne imtahanlardan geçiyor böyle küçük şeyleri dert etme Rabbim hastalık ölüm vermesin yeterki herşeyin bir çözümü var.Kendini hazır hissedince yeniden başlarsın bırakma sen bu işin peşini :KK16:

aynen bende öyleyimdir Hiç strese falan girme konuş gitsin kendine zarar veriyosun.İnsanlar ne imtahanlardan geçiyor böyle küçük şeyleri dert etme Rabbim hastalık ölüm vermesin yeterki herşeyin bir çözümü var.Kendini hazır hissedince yeniden başlarsın bırakma sen bu işin peşini :KK16:

Bırakmıcam bırakmıcam inşallah :) Pazartesi yeniden başlıcam diyete Allah in izniyle :)

merhaba arkadaşlar bende sizlere katılabilir miyim :)
benim de motivasyona ihtiyacım var belki burda biraz daha gaza gelirim.

günaydın kızlar .hoşgeldin pissisko tabi kide bize katılabilirsin pek düzenli girmiyoruz ama yinede habersizde bırakmıyoruz.kepez kendini erken topladın helal olsun sana inşallah bugün başlamışsındır diyete bende öyle pek diyet gibi değilde hareket yapıyorum fazladan bide akşam fazla yememeye çalışıyorum yinede işe yarıyor çok öyle diyet başlığında uyamıyorum bende ters etki yapıyor iştahım daha çok açılıyor kısıtlancam diye böyle iyi bakalım ne olcak

günaydın kızlar .hoşgeldin pissisko tabi kide bize katılabilirsin pek düzenli girmiyoruz ama yinede habersizde bırakmıyoruz.kepez kendini erken topladın helal olsun sana inşallah bugün başlamışsındır diyete bende öyle pek diyet gibi değilde hareket yapıyorum fazladan bide akşam fazla yememeye çalışıyorum yinede işe yarıyor çok öyle diyet başlığında uyamıyorum bende ters etki yapıyor iştahım daha çok açılıyor kısıtlancam diye böyle iyi bakalım ne olcak

Ya ben de kesin diyet uygulamiyorm ama ne yersem az yemeye çalışıyorum :) bugün de yürüyüşe çıkıcam inşallah :) bence de kasma kendini insan diyetteyim deyince daha fazla yemek yiyo :KK70: hareket yapman süper bişey onu birakmadigimiz sürece kilo almayız ben son günlerde çok uyuşuktum bıraktım harketi hemen geri aldım ama bi daha bırakmak yok :)

Ya ben de kesin diyet uygulamiyorm ama ne yersem az yemeye çalışıyorum :) bugün de yürüyüşe çıkıcam inşallah :) bence de kasma kendini insan diyetteyim deyince daha fazla yemek yiyo :KK70: hareket yapman süper bişey onu birakmadigimiz sürece kilo almayız ben son günlerde çok uyuşuktum bıraktım harketi hemen geri aldım ama bi daha bırakmak yok :)

temmuz 6 geçsin bende başlıcam kızımla bereaber inşallah .bilmiyorum oruçluyken zor olurmu bide migren var tabi nasip bakalım.sen üniversitemi okuyosun

temmuz 6 geçsin bende başlıcam kızımla bereaber inşallah .bilmiyorum oruçluyken zor olurmu bide migren var tabi nasip bakalım.sen üniversitemi okuyosun

Evet Ankara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı okuyorum 2 senelik seneye yeniden hazirlanip gircem yine sınava :) ya abla ben de en çok ramazandan korkuyorm aslında ramazan bayramina kadar zayiflamak istiyodum ama o da hayal oldu gerçi ramazanda da kilo verenler var ama ben kilo almasam iyidir yani o derecede çok yiyorm ramazanda :KK43:

Evet Ankara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı okuyorum 2 senelik seneye yeniden hazirlanip gircem yine sınava :) ya abla ben de en çok ramazandan korkuyorm aslında ramazan bayramina kadar zayiflamak istiyodum ama o da hayal oldu gerçi ramazanda da kilo verenler var ama ben kilo almasam iyidir yani o derecede çok yiyorm ramazanda :KK43:

maşallah programcılık deyince insan bir korkuyor.ben çok kafama vurdum keşke dersahaneye gidip girseymişim şimdiye belkide bir işim olmuş olurdu. yaşlılar gibi konuştum ama işte belli bir yaştan sonra başa dönüp okuyamıyorsun.Rabbim inşallah istediğin gibi bir yerde okumayı nasip eder.sadece 1 günlük oruç tutmuştum üç aylar gireli inan çok zorlandım saat 5 gibi normale döndüm alıştım.ben bayağı vermiştim ramazanda ama oruçlu olduğum halde çok yol yürüdüğümü bliyorum sonrada 2 bardak suyu içtinmi hiç iştah kalmıyor .aslında erken yatmak lazım sabah kalktıktan sonrada uyumuyacaksın bir yolunu bulcaz artık ramazan bize artı getirecek buna inan :KK34:

Gunaydin arkadaslarrr bugun 95.8 ile basliyorum insallah.
Ramazana kadar ne kadar versek kardir. Ramazanda da dikkat edersek verebiliriz.ben iki sene once ramazanda 6 kilo vermistim olmayacak sey degil yani.

iPhone 'umdan gönderildi

Gunaydin arkadaslarrr bugun 95.8 ile basliyorum insallah.
Ramazana kadar ne kadar versek kardir. Ramazanda da dikkat edersek verebiliriz.ben iki sene once ramazanda 6 kilo vermistim olmayacak sey degil yani.

iPhone 'umdan gönderildi

günaydın arkadaşım. ne yapmayı düşünüyorsun diyet ve spor olarak.Kaç yaşındasın, evlimisin.çalışıyomusun.bende vermiştim ramazanda kilo sonra tabi eski düzene geçince yeniden aldım.

günaydın arkadaşım. ne yapmayı düşünüyorsun diyet ve spor olarak.Kaç yaşındasın, evlimisin.çalışıyomusun.bende vermiştim ramazanda kilo sonra tabi eski düzene geçince yeniden aldım.

merhaba canım evet diyet ve spor yapmayı planlıyorum
bekarım :) 26 yaşındayım çalışıyorum.
akşam 8 gibi evde oluyorum 1 saat evde kendimce bişeler yapmayı planlıyorum.
diyet olarak da 5-6 öğün beslenerek normal sağlıklı bir diyet uyguluyorum.

canım sen neler yapıosun kaç kilo verdin yaşın kaç :KK70:

bende 29 yaşındayım.72 -73 arası değişiyor kilom.sınavların yakın olduğu için pek dikkat edemesemde sınavdan sonra kesin kararlıyım.evde bisiklet var ama ne sen sor ne ben söyleyeyim .sanki evin içinden tren geçiyor öyle bir ses çıkarıyorki bazen onla bazende müzik açıp oynuyorum.benim bide kızım var tabi 3 yaşında birazda onun peşinde koşturuyorum.evdeyim çalışmıyorum onun için monoton bir yaşantım var.yerinde sayanlardanım 78 den indim bende ama nerdeyse 2 sene oldu :KK1:

bugün sabah beyaz peynirli kepekli tost yedim
arada 5-6 tane erik yedim
biraz önce öğle yemeğimi yedim 1 kepçe çorba,yarım dilim ekmek,3 adet köfte
akşama doğru da karpuz ve yoğurt yemeği planlıyorum.

hepimize kolay gelsin

atmam mı kendi düğünümde bu kadar oynamadım dermişim.bir arada leslie teyse ile yürüyüş yapıyordum o çok eğlenceli onuda yapabilirsin.bugünkü menü bayağı azmış hadi bakalım sanada kolay gelsin

X