Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

ben i.saraçoğlu'nun lahana maydanoz kürü var ya ona aşladım..cumteside inşllh 5 te 5 e başlıycam ..bu arada ayran diyetinden sonra verdiğim kiloyu aldım,dikkat etmeme rağmen :KK43:
Kızlar nası gidiyo diyetler ne durumda :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Burada yazılanları okumadım, düzenli spor ve yemeği azaltma ile ayda 5 kilo olmak üzere toplamda 20-22 kilo verdim, 4 ayda kiloları verdim, kiloların oturması 6 ayı buldu.

Şimdi tam istediğim gibi fit bir vücudum var, spor yaparak formumu koruyorum.

Burada yazılanları okumadım, düzenli spor ve yemeği azaltma ile ayda 5 kilo olmak üzere toplamda 20-22 kilo verdim, 4 ayda kiloları verdim, kiloların oturması 6 ayı buldu.

Şimdi tam istediğim gibi fit bir vücudum var, spor yaparak formumu koruyorum.

canim tebrik ederim. benim de 4 ay vaktim var. bogazimi kisma konusunda sorunum yok. ama spor konusunda kendimi eksik hissediyorum. nasil bi yol izledin spor konusunda tecrubelerini paylasir misin?

iPhone 5s 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canim tebrik ederim. benim de 4 ay vaktim var. bogazimi kisma konusunda sorunum yok. ama spor konusunda kendimi eksik hissediyorum. nasil bi yol izledin spor konusunda tecrubelerini paylasir misin?

Kısaca yazayım ;

Sabah 07:00'de kahvaltımı yapmaya özen gösterdim, en geç 08:00' de kahvaltı yaptım. Kahvaltıdan 1-1,5 saat sonra 1 saat tempolu yürüyüş yaptım, aheste aheste sohbet modunda yaparsanız hiçbir faydası olmaz yürüyüşün.

Öğlen normal öğünümü yedim, bir tabak çorba, bir tabak yemek, saat 12:00, en geç 13:00'de

Akşam 17:00'de akşam yemeğini yine aynı şekilde, bazı günler akşam yemeğini tamamen kestim ve sudan başka hiçbir şeyi ağzıma almadım,

Yine akşam yemeğinden 1-1,5 saat sonra tempolu yürüyüş yaptım, siz akşam yemeğini bir saat erkene çekip yürüyüşe de erken çıkabilirsiniz biraz.

Yürüyüşlerimi hiç aksatmadım, en azından günde 1 saat mutlaka yürüyüşe çıktım, kahvaltıda haşlanmış yumurtayı eksik etmedim, ekmeği tamamen kestim, salatayı bol tükettim, tuzu azalttım, tatlıyı da süt tatlısı olarak tükettim, öğle yemeğinden önce.

Bu şekilde ayda 5 kilo verdim.

Bunları yaparken hiç kalori, protein hesabı yapmadım, sadece düzenli yemek yemeye özen gösterdim, yumurtayı kahvaltımdan eksik etmedim, yemeklerimi yedim, yürüyüşlerimi aksatmadım, hepsi bu.

Zayıflamanın püf noktası ; AKŞAM YEMEĞİ, ne kadar az yerseniz o kadar hızlı zayıflarsınız, 20:00'den sonra yediğiniz meyve dahi kilo vermenizi yavaşlatabilir.

İşin sırrı akşam yemeğinde bence.

Kısaca yazayım ;

Sabah 07:00'de kahvaltımı yapmaya özen gösterdim, en geç 08:00' de kahvaltı yaptım. Kahvaltıdan 1-1,5 saat sonra 1 saat tempolu yürüyüş yaptım, aheste aheste sohbet modunda yaparsanız hiçbir faydası olmaz yürüyüşün.

Öğlen normal öğünümü yedim, bir tabak çorba, bir tabak yemek, saat 12:00, en geç 13:00'de

Akşam 17:00'de akşam yemeğini yine aynı şekilde, bazı günler akşam yemeğini tamamen kestim ve sudan başka hiçbir şeyi ağzıma almadım,

Yine akşam yemeğinden 1-1,5 saat sonra tempolu yürüyüş yaptım, siz akşam yemeğini bir saat erkene çekip yürüyüşe de erken çıkabilirsiniz biraz.

Yürüyüşlerimi hiç aksatmadım, en azından günde 1 saat mutlaka yürüyüşe çıktım, kahvaltıda haşlanmış yumurtayı eksik etmedim, ekmeği tamamen kestim, salatayı bol tükettim, tuzu azalttım, tatlıyı da süt tatlısı olarak tükettim, öğle yemeğinden önce.

Bu şekilde ayda 5 kilo verdim.

hic de kisaca degil bu valla dokturmussun cok tesekkur ederim ellerine saglik dikkate alicam:) hic olmazsa bir saat kesin yurumeye calisicam. sporsuz bir gun bile gecirmemem gerek fazla surem yok cunku. benim de hedefim 20 kilo darisi basima insallah. verdigin kilolari korumak icin ayrica bisey yapiyo musun? gerci insan alisinca hayatindan sporu yuruyusu cikaramaz. korumak icin ayrica caba sarf etmeye de gerek kalmaz boyle olunca.

İlk başlarda yürüyüş sıkıcı olabiliyor, kendini zorlayarak gidiyorsun, ancak 1-2 hafta içinde alışıyorsun ve hayatının parçası oluyor, severek gidiyorsun.

Sporu bırakmamak gerekiyor, hareket mutlaka olmalı, zaten tartıda kiloların düştüğünü görünce motive oluyorsunuz ister istemez.

ben i.saraçoğlu'nun lahana maydanoz kürü var ya ona aşladım..cumteside inşllh 5 te 5 e başlıycam ..bu arada ayran diyetinden sonra verdiğim kiloyu aldım,dikkat etmeme rağmen :KK43:

Aynen canım ben de pirinç lapasından sonra aldım :KK43:

Kızlar nası gidiyo diyetler ne durumda :)

Benm 5te 5diyetin bitti son gun bi kacamak yaptim 1.5kilo gibi verdim suan 84.2yim.pazar yada pazartesi dukana yeniden basliyorum.insalh.

ben 5 de 5 e bugün başladım..afiyetle yiyorum patateslerimi ..inşallah güzel kilolar veririm de paylaşırım sizinle

Kizlar bnde 94 kiloydum 15 gunde 4 kilo verdim :) yarin tekrar kontrolum var bakalim vermis olacak miyim yine insallah vermisimdir :) yarinin gelmesi icin sabirsizlaniyorum bi yandan da korkuyorum ya verememissem :KK43:

vermişsindir umarım..umutsuzluğa kapılma..
ben de 5 te 5 diyetinde 2. gün bitti 1 kilo gitti:KK1:
Kizlar bnde 94 kiloydum 15 gunde 4 kilo verdim :) yarin tekrar kontrolum var bakalim vermis olacak miyim yine insallah vermisimdir :) yarinin gelmesi icin sabirsizlaniyorum bi yandan da korkuyorum ya verememissem :KK43:

kimse düzenli girmiyor bakıyorumda ama maşallah bıraktığım gibi devam ediyorsunuz arkadaşla:KK9:r nasılsınız görüşmeyeli:KK16:

kimse düzenli girmiyor bakıyorumda ama maşallah bıraktığım gibi devam ediyorsunuz arkadaşla:KK9:r nasılsınız görüşmeyeli:KK16:

İyi gidiyo gibi ama arada kaçamaklar oluyo benim yaa :KK43: sen neler yapıyorsun :)

İyi gidiyo gibi ama arada kaçamaklar oluyo benim yaa :KK43: sen neler yapıyorsun :)

eğer arada ise olsun zarar etmez olcak o kadarda .ben sınav stresi yüzünden pekde yapamıyorum ama kiloda almamaya çalışıyorum çok sıkıldım doğrusu kendimi eve hapsettim .eh haliylede tek eğlencem yemek ve dizi oluyor sınavdan sonra mahnam kalmaz artık veririz inşallah.siyetisyene gitmiyormuydun sen bu ya bakalım kaç kilo verceksin bende merak ettim

eğer arada ise olsun zarar etmez olcak o kadarda .ben sınav stresi yüzünden pekde yapamıyorum ama kiloda almamaya çalışıyorum çok sıkıldım doğrusu kendimi eve hapsettim .eh haliylede tek eğlencem yemek ve dizi oluyor sınavdan sonra mahnam kalmaz artık veririz inşallah.siyetisyene gitmiyormuydun sen bu ya bakalım kaç kilo verceksin bende merak ettim

Yok ben kendi kendime yapmaya çalışıyorum diyetisyene giden başka bi arkadaştı :) ben de evde yalnızken çok yiyorum ama annem evdeyse cesaret edemiyorum :KK70: inşallah vericez bu kiloları hep beraber :)

Yok ben kendi kendime yapmaya çalışıyorum diyetisyene giden başka bi arkadaştı :) ben de evde yalnızken çok yiyorum ama annem evdeyse cesaret edemiyorum :KK70: inşallah vericez bu kiloları hep beraber :)

inşallah kepez hala umutluyum salıya görüşürüz artık anneme gidiyorum gelince görüşürüz .:KK5:

ne yapıyosunuz bakalım güzellikler .bende hiçbişey anlamadım anneme gittiğimden neyse bugün tekrardan sizlerleyim .Bu arada pirinc lapası diyeti benim çok hoşuma gitti yapılabilir 2 gün yaparız 2 gün ara veririz beraber yapalımmı nedersini:13:z

Kızlar bırlıkde zayıflayalım ama dıger konular gıbı yarım kalmasın bısmıllah dıyelım baslayalım allahın ıznı ıle olurr... 26 yasındayım ogretmenım ve 93 kıloyum hayatımın hıc bı donemınde bu kadar kılo almaıstım... nısanlıyım ve nısanlımda yardımcı olmaya calısıyo yuruyuse gıdıyoruz her gun ıkı gundur dıyetteyım ve oyle huzurlu gırıyorum kı yataga anlatamam yoruldum bu kıloları tasımamakdan utanmakdan saklanmakdan...

bazen imreniyorum kilolu hanımlara..ben 55 kiloyum..adanada yaşıyorum buranın kadınları çok kiloludur yani geneli..hiiiiç kafalarına takmazlar kiloyu..zayıfları yadırgarlar..eşimde seviyor kilolu kadını..bazen omzuma sırtıma masaj yapmasını isterim,yaptığında eli kemiklerime geliyor..et yokki sende der..benim iştahım yok.güzel yemek yaparım ama yemeğe geldimi orada duruyorum.yemeği yaparken kokusundan görüntüsünden doyuyorum..bugün öğle yemeği olarak taze fasulye domatesli makarna yaptım..zorla yiyim diyorum yiyemiyorum..

Son düzenleme:
X