Kızlarrrrrr 93 kıloyum yoldas arıyom lutfennnnnn ıradesıne sahıp olacak yoldas

ne yapıyosunuz bakalım güzellikler .bende hiçbişey anlamadım anneme gittiğimden neyse bugün tekrardan sizlerleyim .Bu arada pirinc lapası diyeti benim çok hoşuma gitti yapılabilir 2 gün yaparız 2 gün ara veririz beraber yapalımmı nedersini:13:z

Ya ben onu yapmıştım ama verdiğimi hemen geri aldım :KK43: hatta afedersiniz ama beni çok kötü kabız yaptı çok zorluklar çektim açıkçası basta guzel gibi geldi diyet sonrası zulüm oldu :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya ben onu yapmıştım ama verdiğimi hemen geri aldım :KK43: hatta afedersiniz ama beni çok kötü kabız yaptı çok zorluklar çektim açıkçası basta guzel gibi geldi diyet sonrası zulüm oldu :KK70:

tamam vazgeçtim 2 günlük bir diyet aslında yağda gitmiyor .bide 1 cardağı pirinç daha çok kalori ediyor bence orda bir yanlışlık var1 cardağı haşlanmış pirinç olmasın o .ekmek yerine kullanabilirim gerçekten çok doyurucu ve sağlıklı başaladığımız noktaya geri döndik desene :KK14:

tamam vazgeçtim 2 günlük bir diyet aslında yağda gitmiyor .bide 1 cardağı pirinç daha çok kalori ediyor bence orda bir yanlışlık var1 cardağı haşlanmış pirinç olmasın o .ekmek yerine kullanabilirim gerçekten çok doyurucu ve sağlıklı başaladığımız noktaya geri döndik desene :KK14:

Aynen öyle oldu yaa :KK70:

ya :KK43: kızlar ben kötü durumdayım..tatile gitmeme 3 hafta kaldı ama ben son bir haftadır diyetimi bozmuş durumdayım..gelsin pastalar gitsin börekler:26::26:
3 4 haftalık bir diyet listesi bulsak hep birlikte başlasak .
birisi al şu diyeti yap desin söz çıkmıycam diyet listesinin dışına...:KK17::KK17:
yardım lütfen :85:.

ya :KK43: kızlar ben kötü durumdayım..tatile gitmeme 3 hafta kaldı ama ben son bir haftadır diyetimi bozmuş durumdayım..gelsin pastalar gitsin börekler:26::26:
3 4 haftalık bir diyet listesi bulsak hep birlikte başlasak .
birisi al şu diyeti yap desin söz çıkmıycam diyet listesinin dışına...:KK17::KK17:
yardım lütfen :85:.
:):):KK66:
Bende bazen kacamak yapiyorumda somra duzeltiyom iste.ben dukan yapiyorum bi bak istersen ayrica isvec de yaptim 3kilo civari werdim .ama hrrseyden once disiplinli olmak ve kilo vermek icn inatci olmak gerekiyo:)kac kilosun bilmiyorumda kisa surede etkili olsun diyosan isvece basla:):)hatta yarin beraber baslayalim canm olurmu hirs yapariz once ve sonra tarti fotolarinida koyarizz ..yada baslamak isteyen olursaa hep beraber baslayalimm hadiii

82-83 arası kilom..aslında 81 e düşmüştüm 5 te 5 ile..tabi benimki 5 de 2 oldu ama..onunda verdiğim 1 kilosunu geri aldım..
şimdi korkuyorum hızlı diyetle verdiğimi tamamen alırsam diye..
böylede olmuyor..
tama başlayalım yarın :KK9:
hatta ben bakayım netten liste bulayım paylaşalım burda başka katılan ??
:):):KK66:
Bende bazen kacamak yapiyorumda somra duzeltiyom iste.ben dukan yapiyorum bi bak istersen ayrica isvec de yaptim 3kilo civari werdim .ama hrrseyden once disiplinli olmak ve kilo vermek icn inatci olmak gerekiyo:)kac kilosun bilmiyorumda kisa surede etkili olsun diyosan isvece basla:):)hatta yarin beraber baslayalim canm olurmu hirs yapariz once ve sonra tarti fotolarinida koyarizz ..yada baslamak isteyen olursaa hep beraber baslayalimm hadiii

Kızlar bu mu meşhur isveç diyeti yapanlar bunu mu yapıyor???
1. Brokoli bulamadığınızda karnabahar yenebilir.
2. Yüksek kolesterolü olan kişiler yumurtanın akını yiyebilirler.
3. Ölçü ve miktar belirtilmemiş yiyecekleri abartmamak koşulu ile dilediğiniz kadar yiyebilirsiniz.
4. Diyet ağır geldiğinde 6. günde bırakıp 3 ay sonra 6 gün daha uygulanabilir.

1. gün
Sabah: 1 fincan kahve, 1 kesme şeker
Öğle: 2 katı yumurta, 1 porsiyon haşlanmış ıspanak, 1 domates
Akşam: 1 biftek(200 gram,) zeytinyağlı ve limonlu yeşil salata

2. gün
Öğle: 1 dilim salam, 100 gram yoğurt
Akşam: 1 biftek (200 gram), yeşil salata, 1 meyve

3. gün
Sabah: 1 fincan kahve, 1 kesme şeker, 1 dilim kızarmış ekmek
Öğle: Haşlanmış ıspanak, 1 domates, 1 meyve
Akşam: 2 katı yumurta, 1 dilim salam, yeşil salata

4. gün
Öğle: 1 katı yumurta, 1 rendelenmiş havuç, 250 gram yağsız beyaz peynir
Akşam: 2 dilim portakalın suyu, 100 gram yoğurt

5. gün
Sabah: 1 büyük rendelenmiş havuç (limonlu)
Öğle: Haşlanmış yağsız balık (200 gram, limonlu ve tereyağlı)
Akşam: 1 biftek (200 gram), salata ve brokoli

6. gün
Öğle: 2 katı yumurta, 1 büyük rendelenmiş havuç
Akşam: Derisi alınmış tavuk (200 gram), salata

7. gün
Sabah: Şekersiz çay
Öğle: Izgara et (200 gram), taze meyve
Akşam: Hiç bir şey yenmeyecek

8. gün
Sabah: 1 fincan kahve, 1 kesme seker
Akşam: 1 biftek(200 gram), zeytinyağlı ve limonlu yeşil salata

9. gün

10. gün

11. gün
Aşam: 2 dilim portakalın suyu, 100 gram yoğurt

12. gün

13. gün
UMARIM sağlığımızdan olmayız , YAĞlarımızdan oluruz:KK43:..

Son düzenleme:
Kızlar bu mu meşhur isveç diyeti yapanlar bunu mu yapıyor???
1. Brokoli bulamadığınızda karnabahar yenebilir.
2. Yüksek kolesterolü olan kişiler yumurtanın akını yiyebilirler.
3. Ölçü ve miktar belirtilmemiş yiyecekleri abartmamak koşulu ile dilediğiniz kadar yiyebilirsiniz.
4. Diyet ağır geldiğinde 6. günde bırakıp 3 ay sonra 6 gün daha uygulanabilir.

1. gün
Akşam: 1 biftek(200 gram,) zeytinyağlı ve limonlu yeşil salata

2. gün

3. gün

4. gün
Akşam: 2 dilim portakalın suyu, 100 gram yoğurt

5. gün

6. gün

7. gün
Sabah: Şekersiz çay
Öğle: Izgara et (200 gram), taze meyve
Akşam: Hiç bir şey yenmeyecek

8. gün
Sabah: 1 fincan kahve, 1 kesme seker
Akşam: 1 biftek(200 gram), zeytinyağlı ve limonlu yeşil salata

9. gün

10. gün

11. gün
Aşam: 2 dilim portakalın suyu, 100 gram yoğurt

12. gün

13. gün
UMARIM sağlığımızdan olmayız , YAĞlarımızdan oluruz:KK43:..

Bendaha oncede yaptim canm karnibahar brokoli yiyebiliyoruz.haslama ispanak kotu bence:)su onemli tabi ilk gunler zor oluyo ac okuyosun:):)ama alisiliyo bence.yarin start veriyoruz ben suan 83.4tum bakalim yarin resimli olarak tartilirim ins su 7li rakamlara duseriz yaaa

$IMG_20140526_075114-1.jpg bugun ısvece basladım sabahkı kılom bu.

Kızlar bırlıkde zayıflayalım ama dıger konular gıbı yarım kalmasın bısmıllah dıyelım baslayalım allahın ıznı ıle olurr... 26 yasındayım ogretmenım ve 93 kıloyum hayatımın hıc bı donemınde bu kadar kılo almaıstım... nısanlıyım ve nısanlımda yardımcı olmaya calısıyo yuruyuse gıdıyoruz her gun ıkı gundur dıyetteyım ve oyle huzurlu gırıyorum kı yataga anlatamam yoruldum bu kıloları tasımamakdan utanmakdan saklanmakdan...

kızlar bir şey soracağım ben yeni katıldım buraya öncelikle. Yürüşlerimi akşam yapıyorum 8 9 gibi, 1 saat yürüyorum tempolu şekilde. Sizce akşam yapılan yürüyüşler işe yarar mı?:44:

kızlar bir şey soracağım ben yeni katıldım buraya öncelikle. Yürüşlerimi akşam yapıyorum 8 9 gibi, 1 saat yürüyorum tempolu şekilde. Sizce akşam yapılan yürüyüşler işe yarar mı?:44:

Tabiki yarar....Yediklerini eritmen hazmını kolaylaştırmana çok yardımcı olur....ama sabah aç karnına yapılan yürüyüşler yağ yakımını daha çok harekete geçiriyor bencee.. . :KK42: :KK16:

Kızlar bırlıkde zayıflayalım ama dıger konular gıbı yarım kalmasın bısmıllah dıyelım baslayalım allahın ıznı ıle olurr... 26 yasındayım ogretmenım ve 93 kıloyum hayatımın hıc bı donemınde bu kadar kılo almaıstım... nısanlıyım ve nısanlımda yardımcı olmaya calısıyo yuruyuse gıdıyoruz her gun ıkı gundur dıyetteyım ve oyle huzurlu gırıyorum kı yataga anlatamam yoruldum bu kıloları tasımamakdan utanmakdan saklanmakdan...

tatlım sana seve seve yoldaş olurum :) yaşıtızda hem

nasılsınız kızlar görüşmeyeli.yeni gelen arkadaşlar sizde hoşgeldiniz .kepez nerdesin sesin çıkmıyor verebildinmi ben bıraktım yeniden motive oldum .kilo verenlerin resimlerine baktım gerçekten çok güzel olmuşlar ya bizde vermeliyiz artık

Kizlar merhaba bir şey soracağım. Ben 5 gündür diyetteyim ayrıca yuruyus de yapiyorum hergun 1 saat. Ve bugun tartildim 1 kilo vermisim. 5gunde 1 kilo normal mi az mi cok mu?

Kizlar merhaba bir şey soracağım. Ben 5 gündür diyetteyim ayrıca yuruyus de yapiyorum hergun 1 saat. Ve bugun tartildim 1 kilo vermisim. 5gunde 1 kilo normal mi az mi cok mu?

herkesin bünyesi aynı olmuyor kimi fazla kimi az veriyor ama diyetisyenlerin dediğine göre hafta 1 bucuk kiloya kadar normalmiş.bide malum günlere yakınsanda fazla gösteriyor olabilir o zamanları tartılma bence .Ama çok azimlisin verirsin :KK9:

herkesin bünyesi aynı olmuyor kimi fazla kimi az veriyor ama diyetisyenlerin dediğine göre hafta 1 bucuk kiloya kadar normalmiş.bide malum günlere yakınsanda fazla gösteriyor olabilir o zamanları tartılma bence .Ama çok azimlisin verirsin :KK9:

Cok tesekkyr ederim umarim ben de verebilirim. :) malum günlere daha yakin degilim canim o yyzden normak gosteriyordur tarti ama öğrendiğim iyi oldu bunu

nasılsınız kızlar görüşmeyeli.yeni gelen arkadaşlar sizde hoşgeldiniz .kepez nerdesin sesin çıkmıyor verebildinmi ben bıraktım yeniden motive oldum .kilo verenlerin resimlerine baktım gerçekten çok güzel olmuşlar ya bizde vermeliyiz artık

Abla burdayım yaa , da ben bıraktım diyeti falan moralim çok bozuk motivasyon falan kalmadı bende üzerine 2 kilo aldım baya kötüyüm yani :KK43: sen napiyosun nasılsın ?

X