Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

aman iyi olun herkez iyi olsun:KK16:
1 derdim var köşesinde ne dertli insanlar var yarabbim,okuya okuya bi hal oldum,üzülüyorumda ama elden bişey gelmiyoki:KK14:

benim adam uyudu çoktan,çocuklarda yeni uyudu,bende keşke erken kalkabilsemde eşim gibi hemen uykuya dalabilsem:KK47:bide horluyoki sormayın,odadan kaçasım geliyo ama dürtükleye dürtükleye sesini kesiyorum,hemen yine başlıyo bi bağırıyorum yeteer diye:KK9:ancak öyle uykuya dalabiliyorum:KK53:

aman o dert bendekinde de var sanırsın ada vapuru kalkıo ufffffff:KK4:
boğazını sıkasım gelioo:KK47::KK53:

canım horlamak bi hastalık sen eşini doktora gönder bi kbb ye.bende horluyordum gittim ameliyat oldum kurtuldum artık hiç sesim çıkmadan uyuyorum
canım ameliyat oldu burnundan zaten 1 yılı geçti hatta ama horlaması halen devam ediyo:KK25:
bazen derecesi öyle bi artıyoki aygır gibi sesler çıkıyo:KK1:ay yazarken bile gülme tuttu beni iyimi:KK9:

eşime ertesi gün akşam diyorum çok horluyosun diye(sabah 7de gittiği için göremiyorum akşama anca) ama karşılığı hep aynı sen kendine bak benden çok horluyosun diyo:KK31:
ama kendide farkındaymış horladığının,bazen kendi horultuma uyanıyorum ya diyo:KK9:

Kandilimiz mübarek olsun merhaba arladaşlar
:KK16:amiinn merhaba hoşgeldin:KK6:
Evliliğin en zor kısmı bu olsa gerek :))

:KK37:daha ne zorlukları varda saymakla bitmez neyseeeeeeeeeeeeee:KK76:
sen evlimisin:KK31:

Son düzenleme:
canım ameliyat oldu burnundan zaten 1 yılı geçti hatta ama horlaması halen devam ediyo:KK25:
bazen derecesi öyle bi artıyoki aygır gibi sesler çıkıyo:KK1:ay yazarken bile gülme tuttu beni iyimi:KK9:

eşime ertesi gün akşam diyorum çok horluyosun diye(sabah 7de gittiği için göremiyorum akşama anca) ama karşılığı hep aynı sen kendine bak benden çok horluyosun diyo:KK31:
ama kendide farkındaymış horladığının,bazen kendi horultuma uyanıyorum ya diyo:KK9:

ahahahaaa koptum yorumuna alemsin canım yaa aygır he ahaha:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

rica ederim canım benim ne demek.çok severim insanları dinlemeyi dertleşmeyi bilikte gülmeyi hatta ağlamayı bile...
valla benim cephemde biraz evle birazda ailemle sorunlar oluyor.bitti geçti derken bir yenisi.yani uzun mevzular.oğlum var 15 yaş.güzel bi anadolu lisesi kazandı tek hayalim onu ünide görmek.kendime dair hayallerim yok çünkü ne zaman hayal kursam hep hayal kırıklığı yaşadım

hımm desene sende dertlisin.üzülme sıkma canını bana dediğin gibi her zorluğun bi kolaylığı vardır.allah bağışlasın kazanır ya onuda üniversitede görürsün merak etme.allah gönlüne göre versin oğlunun inşallah

aman o dert bendekinde de var sanırsın ada vapuru kalkıo ufffffff:KK4:
boğazını sıkasım gelioo:KK47::KK53:
valla ben boğazını değilde,burnunu tıkıyorum bazen öyle olunca nefes alamıyo tabi,kaynaşıp arkasına dönüyo ozaman benim için gün doğuyo rahatça uyuyorum:KK23:
Bende 25 yaşındayım. Nerdensin

kütahyadan canım:KK6:

ahahahaaa koptum yorumuna alemsin canım yaa aygır he ahaha:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

çok sağol canım.elbette vardır kolaylığıda en azındaan kimseye zararı yok böyle insanların.çok sağol

İlaç kullandığınızı yazdınız yaşadıklarınız hiç kolay değil biliyorum ancak bir sınavda'sınız belkide öyle düşünün.Eminim ki hem bu dünyada hem ahirette mükemmel bir şekilde ödüllendirileceksiniz

hımm desene sende dertlisin.üzülme sıkma canını bana dediğin gibi her zorluğun bi kolaylığı vardır.allah bağışlasın kazanır ya onuda üniversitede görürsün merak etme.allah gönlüne göre versin oğlunun inşallah

amin canım hepimizin inşallah
bu dünyada çekilcen dert öte dünyda günahlara kefaretmiş inşallah öyle olur:KK16:

e tekrar gidecek.tekarar yatacak uyku merkezine.gör bak sorun nasıl çözülecek.sende git istersen e horluyormuşsun ya:KK1::KK1::KK1:

valla ben boğazını değilde,burnunu tıkıyorum bazen öyle olunca nefes alamıyo tabi,kaynaşıp arkasına dönüyo ozaman benim için gün doğuyo rahatça uyuyorum:KK23:

kütahyadan canım:KK6:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

valla ben başedemedim bacım dürtünde gecenin bi vakti kavga çıkarıo hepten uykum kaçıodu ben çözümü ayrı yatmakta buldum.hatta onda bile bazen öle bi sesi gelioki kalkıp odanın kapısını kapatıorm.şimdi ameliyat filan ol desem abowwwww dşünemiorm sen tahmin et :KK53::KK53::KK53:

e tekrar gidecek.tekarar yatacak uyku merkezine.gör bak sorun nasıl çözülecek.sende git istersen e horluyormuşsun ya:KK1::KK1::KK1:

iyide ben horlamamki:KK53::KK53:
yada uykum derin olduğu için bana ses gelmiyo:KK31::KK1:
ama cidden ya ben hiç horladığımı duymadımki bence adam çekemediği için sende horluyosun diyo hııhh:KK19::KK23:

16 gün sonra evleniyorum ben de :KK16:

ay doğruya altta yazıyomuş 16 gün kaldı diye gözümden kaçmış,,allah tamamına erdirir inşallah tek yastıkta kocayın,ama horlarsa onu bilemem sen en iyisi evinin diğer bi köşesine ayrı yatak hazırla:KK23::KK9:
evlilikle ilgili her türlü sorunu iletebilirsin bana,yardımcı olurum:KK53:onca vadireye karşın 6 yılı bitirdik sonuçta eh bi 6yılı daha devirebilirsek kopmayız biz birbirimizden:KK19::KK9:

Son düzenleme:
valla ben başedemedim bacım dürtünde gecenin bi vakti kavga çıkarıo hepten uykum kaçıodu ben çözümü ayrı yatmakta buldum.hatta onda bile bazen öle bi sesi gelioki kalkıp odanın kapısını kapatıorm.şimdi ameliyat filan ol desem abowwwww dşünemiorm sen tahmin et :KK53::KK53::KK53:

ya o dürtüklemede bizdede kavga çıkcak gibi oluyo en azından eşim bana bi yumruk sallıycak uyku sersemi,, bende vay senmisin bana vuran diye tekmeliycem o olcak,:KK1:neyse gerek yok kavgaya cidden,oyüzden burnunu tıkıyorum uyanır gibi oluncada ben uyuma numarası yapıyorum benim yaptığımı anlamıyo:KK53::KK53:

Son düzenleme:
ya o dürtüklemede bizdede kavga çıkcak gibi oluyo en azından eşim bana bi yumruk sallıycak uyku sersemi bende vay senmisin bana vuran diye tekmeliycem o olcak,:KK1:neyse gerek yok kavgaya cidden,oyüzden burun tıkıyorum uyanır gibi oluncada ben uyuma numarası yapıyorum benim yaptığımı anlamıyo:KK53::KK53:

ahaha iyi bari uyuyabiliosn geri.ben asabiyim sinirlendimi ne uyku kalıo ne bişi:KK53:
şeytan dio kalk ümüğüne çökkkkkkkk :KK47::KK47::KK47:

kaldıkmı başbaşa,yaş kaçtı yazdınmı göremedim ama :KK31:
son sigaramı yaktım valla bitsin uyumaya gitcem bende kafam zonkluyo:KK55:

X