Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

Hoşgeldiniz hatun kişiler :) Namazlarını kılıp dualarını edenler teker teker düşmeye başladı :) Allah kabul etsin tüm dualarımızı

Belli bi yaştan sonra tahammül zorlaşıyor biliyosun, ki ben de baya bi belli yaştayım :))
Üstüne düşme mevzusunda evet onu yapmalıyım kesinlikle.Peki bunlar mutlu bi evlilik hayatı için yeterli mi?ya da evlilik hayatı gerçekten mutlu olur mu kafamda deli sorular
:18:

elbetteki yeterli değil canım benim.herşey karşılıklıdır benimkiler nacizane tavsiye.aynı çatı altına girmedikce yaşamadıkca onu tanıman mümkün değil...
tek bildiğim bu

benim bi komşum var eşinden ayrılmıştı ergen çağda biri kız biri erkek çocukla.ve kız hem beden hem zihin engelli oldukcada kilolu.onunla çok dertleşirdik
durumuna şahit olduğum için seni azda olsa anlıyorum canım.umutsuzdu kadın ilaç filan alırdı.kim beni napsın vs derdi ve geçen yaz biri istedi evlendi.kızınıda oğlunuda alıp tunceliye gitti eşi asker.şimdi arada telden görüşüyoruz çok mutlu.kızına dair güzel gelişmeler var.bunu şunun için söylüyorum hayat bu kime ne getireceği kimden ne götüreceği bilinmez.o ilaçları bende çok kullandım inan bazı şeyler senin elinde...inşallah hakkında en hayırlısı olur canım benim.mutlu ol hemde çok...

az değil oldukca anlıyorsun beni.sağol güzel dileklerin için.benimde kardeşim hem zihinsel hem bedensel engelli yatalak sayılır işte ama çok seviyoruz ailece.doğru diyorsun aslında kime ne getirir hayat belli olmaz.benden çok konuştuk sen nasılsın nasıl gidiyır hayat

Yaşamadan bilemeyiz tabi neyse öğrenicem ben de 16 gün sonra :)
Bence kızlar böyle bi konunun açılmasını bekliyormuş,zira diğer sohbet topiclerinde herkes birbirini tanıyor :) biz araya kaynak yapıyoruz arada o kadar

iyi geceler canım sen de hoşgeldin seninde kandilin kutlu olsun
toplandık sohbet ediyoruz işte
umarım sende iyisindir :KK16:

iyi geceler hoşgeldin seninde kandilin mübarek olsun.kendi adıma iyi sayılırım :KK1:

aman iyi olun herkez iyi olsun:KK16:
1 derdim var köşesinde ne dertli insanlar var yarabbim,okuya okuya bi hal oldum,üzülüyorumda ama elden bişey gelmiyoki:KK14:

benim adam uyudu çoktan,çocuklarda yeni uyudu,bende keşke erken kalkabilsemde eşim gibi hemen uykuya dalabilsem:KK47:bide horluyoki sormayın,odadan kaçasım geliyo ama dürtükleye dürtükleye sesini kesiyorum,hemen yine başlıyo bi bağırıyorum yeteer diye:KK9:ancak öyle uykuya dalabiliyorum:KK53:

Son düzenleme:
az değil oldukca anlıyorsun beni.sağol güzel dileklerin için.benimde kardeşim hem zihinsel hem bedensel engelli yatalak sayılır işte ama çok seviyoruz ailece.doğru diyorsun aslında kime ne getirir hayat belli olmaz.benden çok konuştuk sen nasılsın nasıl gidiyır hayat

Ne büyük sevap işliyorsunuz ne güzel, ben onları hep insanların içine gönderilmiş melekler olarak düşünüyorum.Size helal olsun tek başınıza bakıyorsunuz.Allah bi kolaylığını verir elbette.

aman iyi olun herkez iyi olsun:KK16:
1 derdim var köşesinde ne dertli insanlar var yarabbim,okuya okuya bi hal oldum,üzülüyorumda ama elden bişey gelmiyoki:KK14:

benim adam uyudu çoktan,çocuklarda yeni uyudu,bende keşke erken kalkabilsemde eşim gibi hemen uykuya dalabilsem:KK47:bide horluyoki sormayın,odadan kaçasım geliyo ama dürtükleye dürtükleye sesini kesiyorum,hemen yine başlıyo bi bağırıyorum yeteer diye:KK9:ancak öyle uykuya dalabiliyorum:KK53:

canım horlamak bi hastalık sen eşini doktora gönder bi kbb ye.bende horluyordum gittim ameliyat oldum kurtuldum artık hiç sesim çıkmadan uyuyorum

rica ederim canım benim ne demek.çok severim insanları dinlemeyi dertleşmeyi bilikte gülmeyi hatta ağlamayı bile...
valla benim cephemde biraz evle birazda ailemle sorunlar oluyor.bitti geçti derken bir yenisi.yani uzun mevzular.oğlum var 15 yaş.güzel bi anadolu lisesi kazandı tek hayalim onu ünide görmek.kendime dair hayallerim yok çünkü ne zaman hayal kursam hep hayal kırıklığı yaşadım

Yeniler yaşlar iniz kac en kucuk benmiyim yoksa
25 yaşındayım 18 mayısta 26 olcam nasipse:KK23:
Yaşamadan bilemeyiz tabi neyse öğrenicem ben de 16 gün sonra :)
Bence kızlar böyle bi konunun açılmasını bekliyormuş,zira diğer sohbet topiclerinde herkes birbirini tanıyor :) biz araya kaynak yapıyoruz arada o kadar

e haklısın tabi,,benimde yıllardır takıldığım topicte tanımadığım yok gibi,,e o halde burdada tanışak kaynaşak:KK53::KK53::KK1:

Ne büyük sevap işliyorsunuz ne güzel, ben onları hep insanların içine gönderilmiş melekler olarak düşünüyorum.Size helal olsun tek başınıza bakıyorsunuz.Allah bi kolaylığını verir elbette.

çok sağol canım.elbette vardır kolaylığıda en azındaan kimseye zararı yok böyle insanların.çok sağol

X