Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

neden canım ? özel bi nedeni vardır mutlaka:26:

ağır özürlü bi kızkardeşim var.annemide 4 ay önce kaybettim.kardeşlerim çalışıyor ona ben bakmak zorundayım.zaten yıllardır bakıyorum ama evlenincede yanım alacağım.hem ona bakıp hem çocuk olmaz.bide ilaç kullanıyorum bırakamam hamilelik söz konusu değil.nişanlım olurr olur diye ısrar ediyor ama mümkün değil.zaten gençte değilim.50 yaşında 12 yaşında çocuk kim bakacak ya

ağır özürlü bi kızkardeşim var.annemide 4 ay önce kaybettim.kardeşlerim çalışıyor ona ben bakmak zorundayım.zaten yıllardır bakıyorum ama evlenincede yanım alacağım.hem ona bakıp hem çocuk olmaz.bide ilaç kullanıyorum bırakamam hamilelik söz konusu değil.nişanlım olurr olur diye ısrar ediyor ama mümkün değil.zaten gençte değilim.50 yaşında 12 yaşında çocuk kim bakacak ya

canım üzüldüm açıkcası başın sağolsun hem abla hem annesin zor elbette.o kardeşimede rabbimden şifalar diliyorum
bence böyle düşünme.eğer allah sana anneliği nasip etmişse kaçarı yok olacaksın.gün doğmdn neler doğar derler
kullandığın ilaç ne için peki ?

herkeze iyi geceler kandiliniz mübarek olsun,uyku tutmadı 2tur atayım dedim sıkıldım :KK14: nasılsınız hanımlar umarm herkez iyidir :KK16:

canım üzüldüm açıkcası başın sağolsun hem abla hem annesin zor elbette.o kardeşimede rabbimden şifalar diliyorum
bence böyle düşünme.eğer allah sana anneliği nasip etmişse kaçarı yok olacaksın.gün doğmdn neler doğar derler
kullandığın ilaç ne için peki ?

sağol canım.ben psikiyatrı ilaçları kullanıyorum 7 yıldır ve daha uzun yıllarda kullanacağım belkide ölene dek bilmiyorumki bakalım.

Bişicik olmaz o değil de evlilikle ilgili mesela evlendiğinde şunu asla yapma dediğin bişey var mı onu merak ettim :)
tecrübelerinden faidelenmek isterim :)

ciddi anlam taşımadıkca mevzu çok küsme ben çok yaptım:KK1:
aşırı üstüne düşme onuda çok yapmışlığım var :KK1:
bide sorunlaın üstünü örtme tatlılıkla konuş ve çözümleme bak çünkü yıllar sonra karşına yeniden çıkabilior:KK14:

ciddi anlam taşımadıkca mevzu çok küsme ben çok yaptım:KK1:
aşırı üstüne düşme onuda çok yapmışlığım var :KK1:
bide sorunlaın üstünü örtme tatlılıkla konuş ve çözümleme bak çünkü yıllar sonra karşına yeniden çıkabilior:KK14:

Belli bi yaştan sonra tahammül zorlaşıyor biliyosun, ki ben de baya bi belli yaştayım :))
Üstüne düşme mevzusunda evet onu yapmalıyım kesinlikle.Peki bunlar mutlu bi evlilik hayatı için yeterli mi?ya da evlilik hayatı gerçekten mutlu olur mu kafamda deli sorular
:18:

Uyeligim eski. Ama ancak girebildim. Merhaba ben de esra :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

sağol canım.ben psikiyatrı ilaçları kullanıyorum 7 yıldır ve daha uzun yıllarda kullanacağım belkide ölene dek bilmiyorumki bakalım.

benim bi komşum var eşinden ayrılmıştı ergen çağda biri kız biri erkek çocukla.ve kız hem beden hem zihin engelli oldukcada kilolu.onunla çok dertleşirdik
durumuna şahit olduğum için seni azda olsa anlıyorum canım.umutsuzdu kadın ilaç filan alırdı.kim beni napsın vs derdi ve geçen yaz biri istedi evlendi.kızınıda oğlunuda alıp tunceliye gitti eşi asker.şimdi arada telden görüşüyoruz çok mutlu.kızına dair güzel gelişmeler var.bunu şunun için söylüyorum hayat bu kime ne getireceği kimden ne götüreceği bilinmez.o ilaçları bende çok kullandım inan bazı şeyler senin elinde...inşallah hakkında en hayırlısı olur canım benim.mutlu ol hemde çok...

X