Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

Ahh etrafimda okadar cok bebek sahibi olmak isteyen varki 14 senedir bebegi olmayanlarmi dersin allahimmmm surekli dua ediyorum inanki rabbim tez zamanda hayırlısıyla sanada tum isteyenlerede versin bugun tvde bi kiz bebegini dogurup posete koyup cope atmis kopekler yemis okadar agladimki inan sinirlerim bozuldu vicdansizlar

aaaaa sen ciddi misin köpekler mi yemiş
ay inanamıorum yaaa bu kadar da olmaz yaa hayvanlar bile kendilerne ait olmayan yavruları sahipleniyolar bu mu insanlık bu mu analık ya yazıklar olsun !!!

Ahh etrafimda okadar cok bebek sahibi olmak isteyen varki 14 senedir bebegi olmayanlarmi dersin allahimmmm surekli dua ediyorum inanki rabbim tez zamanda hayırlısıyla sanada tum isteyenlerede versin bugun tvde bi kiz bebegini dogurup posete koyup cope atmis kopekler yemis okadar agladimki inan sinirlerim bozuldu vicdansizlar

Kimisi ister olmaz, kimisinin olur onlar istemez. Nekadar aci bi durum. Allahim herkese aratmadan versin. Böyle insanlar hak etmiyolar cocugu aslinda yüce rabbim isteyince en vicdansiza bile veriyor iste :)

aaaaa sen ciddi misin köpekler mi yemiş
ay inanamıorum yaaa bu kadar da olmaz yaa hayvanlar bile kendilerne ait olmayan yavruları sahipleniyolar bu mu insanlık bu mu analık ya yazıklar olsun !!!

Evwt ve ustunde elbise bile yokmus cop posetine koyup atmis 15 gunluk bebgi cok kotu oldum gercekten bunu yapanda 16 yasinda

X