Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

amin ahaha

aminnn.... canım ben ısırgan otunu kaynatıp suyuyla yıkamıştım o iyi gelmişti.bide çampuanıma sarmısak atmıştım.bi dene istersen he ?:26:

sarımsak şampuanı sarımsak yağı oturgan otu şampuanı sığır iliği kürü neler denedim sayamıyorum şuan

geçmiş olsun canım önemli birşey deildir umarım ?:26:

hoşgeldin canım çene yapıoruz.iyiki açmşsın burayı yaw

Canim ya bukadar sevaba girdiğimi bilmiyodum :) cok sevindimmmmmmm hepimiz ayri illerde olsakta kaynasmamiz guzelllllll :) diğer taraflarda hep birbiriyle grup kurmuslar bizde burda bi grup olduk ama herkesi aramiza alan bi grup :)

sarımsak şampuanı sarımsak yağı oturgan otu şampuanı sığır iliği kürü neler denedim sayamıyorum şuan

kuzum bence kendi hallerine bırak o halde.onu dene bunu dene sık sık yapıosan onlarda zarar.iyiden iyiye stres yaptın bak.dökülmesine bi neden işte

derde bak beni delirtmekmi istiyosun sen
gürmüş işte daha ne istiyon doyumsuzmusun benimi delirtcen
ben burda 2 tüycüğümün derdine düşmüşken
beni sinir etme dertmiş

yok yafrum kıyamam ne olacak bu halimiz..ben bebe isterim olmaz,sen saç istersin olmas offf offfff

sığır iliği kürümü Canım düşündükçe devam eder düşünmemeye çalış dicem ama bende yaşadım insan kafayı yicek gibi oluyor.Ama kökü sende dökülsede çıkar tahlıllerınde temizmiş sanırım.Boya işlem kurutma falan yapıyorsan ara ver bi sure saç kremi kullanmamaya çalış kendi haline bırak saçlarını düzelir umarım biran önce

Canim ya bukadar sevaba girdiğimi bilmiyodum :) cok sevindimmmmmmm hepimiz ayri illerde olsakta kaynasmamiz guzelllllll :) diğer taraflarda hep birbiriyle grup kurmuslar bizde burda bi grup olduk ama herkesi aramiza alan bi grup :)

aynen canımmm çok iyi oldu bence de...bir teşekkürü hakettin

Kansızlık sac dokulmesi yapiyor beslenme cok onemli bemim kuzenim surekli doktora gidiyodu saci az ve dokuluyo diye sonuc alamadi ben bi ara bioblas kullanmistim bana yaramisti ama bilmiyorum cnm

evet sıcacık topik ve üyeleriii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…