Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

hoşbuldum canım:KK64::KK64::KK64:

eh işte iç güveysinden halliceyim: ben pazarlardan nefret ederm yalnız olduğum için pazarlar beni daha çok boğuyo herkes sokakta ben pencere kenarında:KK5::KK5::KK5:

sen nasılsın:26:

iyiyim bende şükür :)
hiç öyle düşünme bugün herkes evdedir burda hava kötü yağmur döktü dökecek ...
ben yağmurlu havalara bayılırım ama bir yandada üzülüyorum dışardakiler için ....
halimize şükür canım başımızı sokcak bir evimiz var:KK31:

iyiyim bende şükür :)
hiç öyle düşünme bugün herkes evdedir burda hava kötü yağmur döktü dökecek ...
ben yağmurlu havalara bayılırım ama bir yandada üzülüyorum dışardakiler için ....
halimize şükür canım başımızı sokcak bir evimiz var:KK31:

benim melek kalpli polyanam:KK16::KK16::KK16:
evet şükürler olsun her halimize bide bazen hiç çıkamayanlar geliyo aklıma yürüyemeyenler ozaman utanıyyorum kendimden :KK17:
sen napcaksın canım bugün:26:

benim melek kalpli polyanam:KK16::KK16::KK16:
evet şükürler olsun her halimize bide bazen hiç çıkamayanlar geliyo aklıma yürüyemeyenler ozaman utanıyyorum kendimden :KK17:
sen napcaksın canım bugün:26:

canım benimm :) :KK16:
evet şükür her halimize ...
ben bugün yine evdeyim galiba yağmurlu bugün kara bulutlar gelmişş :18: sen napıyosun bakalım :KK16:

canım benimm :) :KK16:
evet şükür her halimize ...
ben bugün yine evdeyim galiba yağmurlu bugün kara bulutlar gelmişş :18: sen napıyosun bakalım :KK16:

bende evdeyim canım herzamanki gibi
yüzüme saçıma bişeyler sürer otururum yağlı yağlı (çok pis kokuyo) :KK53:
sonra güzel bi duş alır tvkeyfi yaparım

ooo bugün bakım günü demekkii :) neler yapıyosun güzellik sırlarını bizimlede paylaş :KK52::KK51:

:KK1::KK1::KK1:
şimdi efenim şöyleki duymuşluklarımdan yola çıkarak şunları sürüyorum kendime:
kafama badem yağı sarımsak yağı zeytin yağı allah ne verdiyse :KK6:
yüzüme yoğurt suyunun içine karbonat ve limon katıyorum yüzüme sürüp bekletiyorum yarım saat yada 45 dk sonracıma yıkıyorum
işe yaraıp yaramadığından emin değilim:KK53:

:KK1::KK1::KK1:
şimdi efenim şöyleki duymuşluklarımdan yola çıkarak şunları sürüyorum kendime:
kafama badem yağı sarımsak yağı zeytin yağı allah ne verdiyse :KK6:
yüzüme yoğurt suyunun içine karbonat ve limon katıyorum yüzüme sürüp bekletiyorum yarım saat yada 45 dk sonracıma yıkıyorum
işe yaraıp yaramadığından emin değilim:KK53:

hahahh :KK1: yağ falan hiç bana göre değilmiş çok kaşındırmazmı o yaa :44:
bende yoğurtla karbonat yapıyodum o anlık süper oluyo cilt sonra geçiyo bende dedim ne uğraşcam artık yapmıyorum :KK1:

hahahh :KK1: yağ falan hiç bana göre değilmiş çok kaşındırmazmı o yaa :44:
bende yoğurtla karbonat yapıyodum o anlık süper oluyo cilt sonra geçiyo bende dedim ne uğraşcam artık yapmıyorum :KK1:

kaşındırmıyo ama pek iyi bi histe değil:KK53:
sende farkettin dimi ilkten cilt çok güzelparlıyo pembe beyaz bi görüntüsü oluyo ama sonra orjinale dönüyo:KK53:
daha iyi bi fikrin varmı kuzum onu yapim bari hazır niyetlenmişken:KK9:

kaşındırmıyo ama pek iyi bi histe değil:KK53:
sende farkettin dimi ilkten cilt çok güzelparlıyo pembe beyaz bi görüntüsü oluyo ama sonra orjinale dönüyo:KK53:
daha iyi bi fikrin varmı kuzum onu yapim bari hazır niyetlenmişken:KK9:

kahve telvesi ve karbonat karıştırıp sürüyodum ve pirinç unu biraz süt biraz gül suyu karıştırıp sürüyodumm biraz balda koyabilirsin çok güzel kokuyo :) ama bunlar geçici şeyler yani bir süre sonra geçiyo malesef :) benim favorim pirinç unu maskem çünkü bende biraz leke olduğu için beyazlatıyo yüzü daha az belli oluyo izler :KK34: :KK16:

kahve telvesi ve karbonat karıştırıp sürüyodum ve pirinç unu biraz süt biraz gül suyu karıştırıp sürüyodumm biraz balda koyabilirsin çok güzel kokuyo :) ama bunlar geçici şeyler yani bir süre sonra geçiyo malesef :) benim favorim pirinç unu maskem çünkü bende biraz leke olduğu için beyazlatıyo yüzü daha az belli oluyo izler :KK34: :KK16:

yaaaaa:KK53::KK53::KK53:
o maskeyi nasıl yapıyosun canım benimde lekem var dr bile geçiremedi:KK25:
gül suyu sürmüştüm bende iyi diye duyunca ama beni kaşındırdı kıpkırmızı olmuştum:KK1:

yaaaaa:KK53::KK53::KK53:
o maskeyi nasıl yapıyosun canım benimde lekem var dr bile geçiremedi:KK25:
gül suyu sürmüştüm bende iyi diye duyunca ama beni kaşındırdı kıpkırmızı olmuştum:KK1:

uzun zamandır yapmıyorum krem kullanıyorum ben iz için daha fazla tahriş olmasın diye sürmüyorum hiçbişey ...
tarife gelince pirinç unu biraz süt koyuyodum krem kıvamına gelcek ne çok sulu ne çok katı sonra sür 15-20 dakika yada ne kadar istiyosan o kadar tut sonra yıka beyazlıyo yüz :) :KK52:

X