Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

hiç bize sorduğun yok halimizi hatrımızı:KK19::KK19:

insan ayırma insan ayırma:KK25::KK25:

bakıyorumda havandan geçilmiyo daha dün düz yolda yürüyemiyodun:KK53::KK53::KK53:

ahaha yavrım tüm gün dizimin dibinde bana pc öğret diye dolandın durdun alla alla:KK53: :KK1::KK1:
nassın bebeeeeeeeeemmm iyisin mi ??

CNmben hamilelikte 25 kilo aldim çok Asiri oturduğum yerden kalkamiyordum 47 kiloyla hamile kaldim 72 le doğuma girdim bizim bebek biraz iri oldu sezaryan oldum simdi diyorum iyiki sezaryan olmusum...

Oooo ben hic almadim ama bebek kilosuyla annenin kilosunun bi alakasi yokmus :) ben 52 kiloyum:KK19:

ahaha yavrım tüm gün dizimin dibinde bana pc öğret diye dolandın durdun alla alla:KK53: :KK1::KK1:
nassın bebeeeeeeeeemmm iyisin mi ??

naptın minnoşum hallettinmi mevzunu :21:

sormuşun halimi ben sana saydırırken:KK17::KK17::KK17::KK17:

yok dadlım yaa cafeye gitcemde yaptırcam dedim çaktırmaasana ama yaa:KK17:

hee evet dolandım neolmuş bi seni denedim ben dedimya alla alla yaaaaa:KK15::KK15::KK15:

sen napıyon şekerim çoluk çocuk varmış sende hiç anlatmıyosun insan arada anlatmazmı dertleşmezmi aşkolsun yav :KK50:

sormuşun halimi ben sana saydırırken:KK17::KK17::KK17::KK17:

yok dadlım yaa cafeye gitcemde yaptırcam dedim çaktırmaasana ama yaa:KK17:

hee evet dolandım neolmuş bi seni denedim ben dedimya alla alla yaaaaa:KK15::KK15::KK15:

sen napıyon şekerim çoluk çocuk varmış sende hiç anlatmıyosun insan arada anlatmazmı dertleşmezmi aşkolsun yav :KK50:

valla ne anlatam canıms herkes evde toplaştık her akşam gibi yemek faslı bulaşık faslı :KK76:
birazdanda oğlanın projesine el atıcem yardım lazımmış az bakem sizlere dedim :KK51:
seni ne zaman everces kıs yokmu plan :KK16:

valla ne anlatam canıms herkes evde toplaştık her akşam gibi yemek faslı bulaşık faslı :KK76:
birazdanda oğlanın projesine el atıcem yardım lazımmış az bakem sizlere dedim :KK51:
seni ne zaman everces kıs yokmu plan :KK16:

hatuna bak yetiş bacım mübarek:KK53:

yok yav koca yok sen nerde buldun:26:

evde kalıcam:KK25::KK25::KK25:

X