Kizlarrrrr sohbet muhabbet tanismak için yeni topigimize katılın :)

ne biliyim canım hani konuya alıntısız yazıosun yada bişi soruosn
yorum yapan olunca haberim olmuo tek tek bakmak durumda kalıorum
hani dedim bi ayarı filan varda benmi bilmiorum:26:

Yok kuzum teknolojiyi daha okadar gelistiremediler :KK66:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

eli ayağı kırılsın inşallah rabbimin tokatını yesin en beterinden
ben 19 yıllık evliyim canım aynı olaya bende maruz kaldım yıllarca.ailemin umru olmadı
gelinlik kefen muhabbetini yaptı geçtiler
son 6 7 yıldır dayak yok oda benim çirkefliğimle kesti karakola giderim vs die tehdit yağdırdım
rapor alırım hapse attırırm işinden olursun dedim.bu affı olmayan birşey.biz kadınlar onlara allahın birer emanetiyiz
kıçı yiyosa gidip başkasına el kaldırsınlarda görim.eğer arkanda destek veren birileri varsa bence hiç düşünme canım yolun başındasın henüz
ben boşanamadım hep yalnız bırakıldım tek başımada altından kalkamazdım

eli ayağı kırılsın inşallah rabbimin tokatını yesin en beterinden
ben 19 yıllık evliyim canım aynı olaya bende maruz kaldım yıllarca.ailemin umru olmadı
gelinlik kefen muhabbetini yaptı geçtiler
son 6 7 yıldır dayak yok oda benim çirkefliğimle kesti karakola giderim vs die tehdit yağdırdım
rapor alırım hapse attırırm işinden olursun dedim.bu affı olmayan birşey.biz kadınlar onlara allahın birer emanetiyiz
kıçı yiyosa gidip başkasına el kaldırsınlarda görim.eğer arkanda destek veren birileri varsa bence hiç düşünme canım yolun başındasın henüz
ben boşanamadım hep yalnız bırakıldım tek başımada altından kalkamazdım

yer dimi ablacım ya bana ettiklerinin cezasını bulur dimi o da :KK43:

Allahım çok üzüldüm ya ablacım senin elinde mesleğin de var neden boşamıyosun tek başına da durursun dimdik maşallah
benim ailem asla kabul etmemişti zaten onu annemle çok önceleri barıştık o devreye girip ayırdı bizi babamla da daha dün barıştık ailem destek veriyor boşanmama zaten babam bilmiyor sadece şiddet gördüğümü söyleyemedik çünkü gidip o da bir şey yapıp hapse falan düşmesin diye korktuk :18:

Allahım çok üzüldüm ya ablacım senin elinde mesleğin de var neden boşamıyosun tek başına da durursun dimdik maşallah
benim ailem asla kabul etmemişti zaten onu annemle çok önceleri barıştık o devreye girip ayırdı bizi babamla da daha dün barıştık ailem destek veriyor boşanmama zaten babam bilmiyor sadece şiddet gördüğümü söyleyemedik çünkü gidip o da bir şey yapıp hapse falan düşmesin diye korktuk :18:

inşallah canım ettiğini bulur duamız budur
ailenin arkanda olması çok iyi onlarla aranı sıcak tut bu konuda çok şanslısın.
canım ben çok iş değiştirdim düzenli bi işim olmadı burdada bir yıldır çalışıorum.
ya sigortan yatmaz ya maaşın geç veririlir ya pisliğin biri takılır
memur değilimki el işine nasıl güvenip çıkayım yola.e arkanda destek yok ve ankara gibi koca bi şehirdesin
2 gün sonrada işle ilgili sıkıntı olsa sokaktasın.kiralar en 550 e doğalgaz desen 250 den aşağı gelmez
suyu elektriği yemen içmen oğlanın bile aylık 500 lira gideri var okul için
velhasıl umudum yaşlılığıma kaldı canım
inşallah o zaman huru tadarım.oğlum için yaşıyorum onun için çekiyorum düzenini bozmamak adına
beni bundan daha iyi bi hayat beklese inan düşünmem bile ayrılırım ama daha sefil bi hayatım olacak
sen sen ol sakın vazgeçme gelip yalvarır yakarır kanma o el bir kere kalktımı gerisi gelior canım

inşallah canım ettiğini bulur duamız budur
ailenin arkanda olması çok iyi onlarla aranı sıcak tut bu konuda çok şanslısın.
canım ben çok iş değiştirdim düzenli bi işim olmadı burdada bir yıldır çalışıorum.
ya sigortan yatmaz ya maaşın geç veririlir ya pisliğin biri takılır
memur değilimki el işine nasıl güvenip çıkayım yola.e arkanda destek yok ve ankara gibi koca bi şehirdesin
2 gün sonrada işle ilgili sıkıntı olsa sokaktasın.kiralar en 550 e doğalgaz desen 250 den aşağı gelmez
suyu elektriği yemen içmen oğlanın bile aylık 500 lira gideri var okul için
velhasıl umudum yaşlılığıma kaldı canım
inşallah o zaman huru tadarım.oğlum için yaşıyorum onun için çekiyorum düzenini bozmamak adına
beni bundan daha iyi bi hayat beklese inan düşünmem bile ayrılırım ama daha sefil bi hayatım olacak
sen sen ol sakın vazgeçme gelip yalvarır yakarır kanma o el bir kere kalktımı gerisi gelior canım

tabi çocuk olunca illa ki başka oluyordur fedakarlık durumu artıyordur ister istemez ama umarım sen de kurtulursun çünkü şimdiden huzur buldum ben meğer hayatımdaki mutsuzluk eşimmiş o gitti kavga bitti rahatladım :KK31:

ahahahaa yirin kızım o minnacık patilerini attırma tepemi :KK55::KK55::KK55:

kuzucum baktın yapamadın git bi internet kafeye ordan gir kariyere yazdırı ver :KK34:

ben gibi huysuz bi kocaya düşte annarsın nüçünmüş:KK53:
aman düşmeeeeee :KK16:

valla sesin çıkmayınca dedim bu halletti herhalde işide bittiya dönüp bakmaz :KK53::KK53::KK53:
internet kafeye git canıms 2 dk da hallolur uğraşma:KK16:

Amaan bastir parayi yapsinlar :p

neden hava atıyosunuz neden niçin:63::63::63:

amaaaan yapardımda vakit kaybı şimdi ondan yani yoksa 5 dk mı almaz hıhhhhhhhhh:KK14::KK53:

evet nolmuş cafeye gitcem allam yarebbim yaaaaa:KK19:

Şiddet mi? :KK53: Allahından bulsun.
İnşallah kısa zamanda kendini toparlarsın ve daha sağlam adımlarla geleceğe devam edersin. Kendini yıpratmamaya çalış desem de elinde değil biliyorum :KK50:
Duacınım inşallah hemen atlatırsın bu hayal kırıklığını. Ailenin arkanda durması çok öenmli ve güzel birşey, tasvif etmedikleri bir evlilik yapsan da onlar yavrularına kucak açarak gerçek birer anne baba olduğunu göstermişler.

Mutlu kal :KK19:

tabi çocuk olunca illa ki başka oluyordur fedakarlık durumu artıyordur ister istemez ama umarım sen de kurtulursun çünkü şimdiden huzur buldum ben meğer hayatımdaki mutsuzluk eşimmiş o gitti kavga bitti rahatladım :KK31:
adına sevindim o halde kuzum inşallah bundan sonra hayatına herşeyi unutturacak birisi çıkar ve iyi ki dersin
keşkesiz bir hayat dilerim...:KK16:

Meraba canim bebisin hayirli olsun rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin :nazar:bende katilabilirmiyim araniza:KK17:
hoşgeldin şekerim:KK16:

neden hava atıyosunuz neden niçin:63::63::63:

amaaaan yapardımda vakit kaybı şimdi ondan yani yoksa 5 dk mı almaz hıhhhhhhhhh:KK14::KK53:

evet nolmuş cafeye gitcem allam yarebbim yaaaaa:KK19:
artizmisin la sen havan kime ahah :KK53::KK53::KK53:

X