Kizlarrrr En önce Kim Doğurucak Hadi Yazalim

ERVUS

CANIM OĞLUM İYİKİ DOĞDUN
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
809
13
:teytey:MERHABA KIZLAR DOĞUMA SAYILI HAFTALARIMIZ KALDI ACABA EN ÖNCE KİM DOĞUM YAPICAK VE NASIL VE CİNSİYETLERİNİ YAZALIMMI NE DERSİNİZ ÖNCE BEN BAŞLIYORUM MAYIS 16 ERKEK VE SEZERYAN OLUCAM YA SİZLER:1hug:

benimde 19 mayıs sezeryan olucam bizden önce doğum yapıcaklar var ama bizimki gibi günleri kesin değildir normal doğum yapıcakların

benim miniğim ultrasona göre 9 mayıs sata göre 16 mayıs ben 11 mayıs istiyorum amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mayıs annelerinin ilk annesi sanırım ben olacağım :)) 3 Mayıs görünen tarih ....sezeryan olacak..bu yüzden nisan sonu bile olabilir:)

ayy canım benim sen bebişine daha yakınsın ne güzelllllllllllllllllllllll

benim miniğim ultrasona göre 9 mayıs sata göre 16 mayıs ben 11 mayıs istiyorum amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

benim bebişim erkek olacak, ultrasona göre 11 mayıs ama sata göre 09 mayıs hayırlısıyla gelsin de oğluşum ne isterim kiiii

benim sata göre 22 mayıs ama ultrasonda 2 hafta önden gittiğimiz için mayısın ilk haftasından sonra olabilir.....
eğerki tarihini beklersede kilolu olacak herhalde....

:dance:benimde 14 mayıs dedi doktorumuz. erkek olacak nasipse şuan için herşey normal görünüyor bir sorun olmaz ise normal olacak.:teytey:

Kizlarr Sağ Sağlim Doğsunlarda Bebişlerimiz

Ultrasona göre 11 Mayıs görünüyo, bir aksilik olmazsa normal doğum düşünüyorum..yerimseniben Bebişin cinsiyeti de takvimimdeeeeyerimseniben

mayıs annelerinin ilk annesi sanırım ben olacağım :)) 3 Mayıs görünen tarih ....sezeryan olacak..bu yüzden nisan sonu bile olabilir:)

canım benimde 3 mayıs ve normal doğum...hayırlısıyla meleklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin rabbim...

benim oğluşta mayıs 25 ama sezeryan olduğu için erken olabilir dedi doktorum 19 mayıs düşünüyoruz hayırlısı kızlar hepimiz için

benimde 3 mayıs dediler ama belli olmaz dedi doktor nisan son haftasıda olabilir dedi..Alllahın izniyle normal doğum istiyorum..bi aksilik olmadığı sürece tabiki..az kaldı artık valla her an doğum moduna girebiliriz herşeyin hayırlısı...

yaaaa benim sata göre 30 mayıs
ama bebek geriden geliyo korkarım ki haziranı bulacak
yani bebişe en uzak benim

Benimde sata göre 27 mayıs (evlilik yıldönümümde ) ama doktor 1 hafta öncesini takip ediyor dedi ultrasonda 16 mayıs 22 mayıs 25 mayıs çıkıyor normal doğum istiyorum şuanlık herşeyde yolunda bakalım hayırlısı kızlar

Bebeğimde erkek Allah nasip ederse Efe'm olucak...

Son düzenleyen: Moderatör:
mayıs annelerinin çoğu erkek bebeişe sahip olucak........hayırlısı

evet kızlar genelde erkek mayıs ayı

benimde 11 mayıs sat
5 mayıs ulturason
bende sezeryan istediğimden mayısın ilk gü nleri olcak herhalde
ya bence ulturason sonucu önemli değil benim bildiğim ,bebiş öndede olsa sat zamanına göre gelirmiş diye biliyom
siz nasıl biliyonus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…