Kizlarrrr En önce Kim Doğurucak Hadi Yazalim

kızlar benim kızım olacak görünen doğum tarihi 12 mayıs görünüyor.inş.hayırlısyla kavuşuruz bebişlerimize

Benim kızım da bir sürpriz yapmazsa 5 mayıs'da sezeryan ile doğacak kızlar.

Kizlar Allah Bebişlerimizi Sağlikla Kucağimiza Almak Nasip Etsin Inşallah Burdan Doğum Hikayelerimizide Paylaşiriz

ben normal yapıcam için belli değil ama mayısın 1 i ile 15 i arasında bi günnnnnn bakalım kısmete hangi gün olucak.

benim prensesimde Allahın izniyle 20 mayısta sezeryanla dünyaya gelecek:)))

Zamanında gelsin minik prensim,hiiiiiiç acele etmesin,yeride rahat ohh yatsın orda kuzu kuzu
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

mayıs annesi olarak nisanda doğuracak biri oldum.en erken benim o yüzden 25 NıSAAAANNNN

kızlar bende normal 13 mayıs ama sezaryan olcağım için 5 mayıs allah nasip ederse..

Sezeryan olacaklar ne gÜzel bellı olmuŞ nasıl yapacagınız ? Ne zaman bellı oldu pekı sezeryan olacagı yoksa sızmı ıstıyorsunuz :)

Sezeryan olacaklar ne gÜzel bellİ olmuŞ nasıl yapacagınız ? Ne zaman bellİ oldu pekİ sezeryan olacagı yoksa sİzmİ İstİyorsunuz :)

canım benim ikinci prensesim kızım altı yaşında ilkinde sezeryan olmuştu zaten bebişin suyu azalmıştı şimdide mecburen sezeryan olacak canım
Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah bebişlerimizi sağlıcakla kucağımıza alırız inşallah:nazar::1hug:

AMIN :nazar: CNM BENIM EN ÖNEMLİSİ O ZATİ SAGLIKLA İNŞ....a.s.

BENIM DE MUHTEMELEN 15-16 MAYIS GİBİ OLUCAK.
HAFTAYA DOKTOR KONTROLUMUZ VAR BAKALIM DAHA DA Bİ KESİNLEŞİR
DOGUM ŞEKLİDE HERHALDE HAYIRLISIYLA.
AMA NEDENSE BENIM İÇİMDE HEP MAYISIN İLK HAFTASI OLUCAK GİBİ Bİ HİS VAR
YAŞIYACAGIZ GÖRECEGİZ :roflol:

SEVGİLERa.s.

Bizimde kısmetse normal olursa 8 Mayıs. Henüz doktor sezaryenlik bi durum olduğunu söylemedi...

bu ayın 25ınde kesın bellı olcak bızımde...sata gore 25 mayıs ultrasona gore 20 mayıs ben sezeryan ıstıyom ama 10gun once oluomus ...bakalım 25ınde kesın bişi solıcek dr...

benimde doğum tarihi 1 mayıs gözüküyo ama daha belli değil nasıl yapacağım doktorum henüz birşey söylemedi herşey normal olacak gibi gözüküyo bakalım inşallahta öle olur

:dance:heralde satla utrason tarihi en uzak benim aranızda utrasona göre 10 mayıs sata göre 18 mayıs bakalım ne zaman gelecek benimde oğluşum şimdilik normal gibi gözüküyor ama artık hayırlısı bakalım sağlıklı sıhatli kucaklarımıza alalımda tarih önemli değil beklesin zamanını:dance:

benimde sata göre 28 mayıs ama doktor 26 sı gibi normal olur ama sen sezeryan olcaksın en geç 16 mayısda kucagında diyo bakalım erkek benimkide ya aranızda kendi isteğiyle sezeryan isteyen varsa bi daha düşünsün normal yapın eger mecbur değilseniz

kızlar heralde en erken dırımkızı doğuracak, ilk nazar boncuğunu ona takıcaz gibi

benim oğlum da inşallah 24 mayıs dedi doktorumuz normal mi sezeryan mı daha belli değil hayırlısı hangisiyse o olsun

X