kızlarr oğluşumaaa isimmm beğenelim hadiiii

bende buğra düşünüyorum ama analamı cesaretli güçlü ve cesur oldugu için peygamber efendimizin devesinin adıymıs evt o yüzden anlamında devede yazıyor ama o zaman kimse bugra yada burak koymasın dimi :) 7 aydır düşündüğü isimden sogumaya başladım vallaa

oğlumun adı emirhan erkek kardeş geliyo adı egehan olacak egeler çok zeki oluyomuş diye duydum.................

ben olum olsaydı kesin ahmet emir di ismi...ama kzım geldi:))))

umudum bence yaız çok güzelde..efe koyma derim.o kadar fazla varki..ablamın oğlunun adıda efe ve artık rahatsız oluyor..sokokta markette tatilde efe diye baırıyorum bütün erkek çocukları bakıyor diyor...bence başka bişey daha düşün

kızlar sizden fikirlerinizi bekliyorum 18 haftalık hamileyim 8 mart doğumun dendi ve oğluma isim bulamıyorum beğendiğiniz isimler varmı??? çağan var aklımda ama başka ne olabilirrr

merhaba .benimde martta bir oğlum olacak inşallah:ecrin_bebek:ben şu an için doruk ismini düşünüyorum.eğer daha ilginç bir isim bulursam yinede değerlendireceğim ama şu an için doruk başı çekiyor .

tamay yerine tümay ,ilkay ,gibi isimlerde düşünebilirsiniz.benim kızımın adı doğa ve bu isimden çok fazla kullanılmadı,siren de var iyilik meleği anlamına geliyormuş,kolay gelsin size:dance:

bebişin hayırlı olsun TAHA-AZAT.bu arada bende 23 haftalık hamileyim bende kız isimler arıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…