kızlarr müjdemi veriyorum bende hamileyim

tebrikler Allah tammına erdirsin rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın bu mübarek günlerde :1hug::nazar:a.s.

diğer konundan aldım haberini canım orada tebrik ettim buradada edeyim
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
bebeğin sana ve eşine hayırlı olsun
darısı dileyen isteyen tüm arkadaşlarımın başına tez zamanda inşallaaaaaah amiiiinnna.s.

canım tebrikler başardın:lepi: allah kucağına almayı nasip etsin çok sevindim dualarım seninle bizlerede bol bol dua et :nazar:

tebrik ederim canım ALLAH analı babalı uzun ömürler nasipetsin darısı başıma canım belirtileride belağrısı varmıydı benimde 2 günüm geçti ama adat olcakmışım gibide hissediyom göğüslerimde şişti acıyo inş.bende böyle müjdeli haberler veririm AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNN

a.s.:nazar:saol canım evet belim arada agrıyodu hala öyle gögüslerim benim normalde adete 3 4 gün önce hassaslasşırdı bu ay 10 gün öceden hassaslaştı agrıdı büyüdü birde kasıgımın üstünün dolgun oldugu farkettim aradada kasıgıma batma şeklinde agrılar oluyodu belirtilerim bunlardı
a.s

NE MUTLU SANA CANIM....!!!!!
SENİDE BABAYIDA TEBRİK EDERİM...
RABBİM SAĞLIKLA SIHATLE KUCAĞINA ALMAYIDA NASİB ETSİN İNŞALLAH....:Saruboceq:

Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin.Allah bizlere de nasib etsin...

Allah analı babalı buyutsun cnm inş senın gibi bu sevinci bizde yaşarız:teselli::teselli::teselli:

Çooookkk tebrrik ederiiiimmmm... kaydirigubbakcemile3 Çooooookkkk sevindim. Bende istiyoruuuuuuuuuuuuuum.Hemde çooooooooooook.senağlama Sen doğal yoldan mı hamile kaldın.Yoksa tedavi,aşılama falan mı? :CüvCüv: Lütfen benim için de dua edin arkadaşlar.......... :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

X