kızlarr müjdemi veriyorum bende hamileyim

tebrikler allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin canım.allahım isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın....

canım hayırlı olsun 3 aylık hamileyim ve senin sevincinle bir kez daha ağlıyorum ne mutlu bir müjde ne buyuk bir lutuf değilmi allah biz anne adaylarını tamamına erdirsin olmayanlarada en kısa sürede nasip etsin işallah

Canım tebriklerrrrrrrrrrrr. a.s. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhh. :nazar:

kızlar hepinizden allah razı olsuuuuuun güzel dileklerin için inanın bende hepinize tüm bebek isteyenlere duamı ediyorum rabbim güzel allahım bu mübarek günler yuzu suyu hürmetine kucaklarınızı boş bırakmasın amiiiiiiiiiiiiiiin bol bol dua edelim

Allah analı babalı buyutsun tatlım,msjını okuyunca hamıslıgımı ogrendıgım ılk gun geldı aklıma,mutlulugunu cok ıyı anlıyorum,sımdı kendıne cok dıkkat etmen lazım,yemene ıcmene,hareketlerıne.ben 10 haftalık oldum ınsallah kolay bı gebelık gecırırsın,benım bulantılarım cok.bu mubarek ayda tum duam hamiş olmak ısteyen bayanlarla.Rabbım hepnıze yasatsın bu duyguyu...:Saruboceq:

tebrik ederim arkadaşım inan sevincini yürekten paylaşıyorum çünnkü çabalarını isteğini biliyordum ne mutlu sana darısı bizlere inşallah Allah tamamına erdirsin arkadaşım çok sevindim çokkk

ayy ne kadar güzel bir haber yaa allah analı babalı büyütsün diğer bebiş isteyenlerede allah nasip etsin :nazar::nazar:

ttttttttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeebbbbbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrikkkkkkkklllllllllleeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrr mucks

:teytey:kızlar o kadar çoooook mutluyumki anlatamam mutluluktan aglıyorum bugün sahura kaltıgımda testi yaptııım ve 2çizgide netmi net :teytey::CüvCüv::teytey:hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim:teytey::CüvCüv::teytey: allahıma ne kadar şükretsem azdır bana nasip etti mevlam rabbim güzel allahım tüm bebek isteyenlerede nasiiiiiiip etsiiiiiiiiiiiiiiiin:Saruboceq: amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

tebrik ederim canım ALLAH analı babalı uzun ömürler nasipetsin darısı başıma canım belirtileride belağrısı varmıydı benimde 2 günüm geçti ama adat olcakmışım gibide hissediyom göğüslerimde şişti acıyo inş.bende böyle müjdeli haberler veririm AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNN

X