kızlarr müjdemi veriyorum bende hamileyim

Maşallah diyelim Allah nazarlardan saklasın canım. Yüce Rabbim sağlıcakla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah, bu mübarek günlerin hürmetine.. Amin.

Allah hayırlı uğurlu ertsin sağlık sıhhatlede kucağına almak nasip etsin okurken gözlerim doldu allah kimsenin kucağını boş bırakmasın analı babalı büyüsün inşallah

Yaaa ne olmuş bölee kaç kere çıkmış yazdığımkafamçokkarıştı
Sitede bi problem vardı error veriyodu, kusura bakmayın :eek:

:teytey:canım arkadaşlarım hepinizden allah razı olsun hepinize herzaman duacım:Saruboceq: kurban oldugum allahım tüm bebek isteyenlere tez zamanda nasip etsin inş.arkadaşlar bol bol dua edin ve stres yapmayın bunlar hamile kalmak için çok önemli püf nokta herşey gönlünüzce olur inş.

Gözün aydın olsun canım Allah tamamına erdirsin,,,, en kısa zamanda keseyi görmeni kalp atışını duymanı ve sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah,,,,,

tuğbamurat tebrik ederim.allah tamamına erdirsin.senin yüzünü güldüren yüce rabbim bizlerinde yüzünü güldürsün.çok mutlu oldum senin adına.hihoyyyt

tebrik ederim canım. güznaydın.. Rabbim sorunsuz bir gebelik nasipe tsin.. kucağında görmeyi nasipe tsin inşş.. bu mübarek günün yüzü suyu hurmetine Rabbim bizlre de nasip etsin inş amin:))

e hadı gozun aydıon darısı dıger gebe kalmak ısteyenlerın basınaa rabbım herkesed o duyguyu yasatsın kımsne3ın kucagını bos bırakmasınn

hayirli olsun canim dualarinda bizleri de unutmamissin allah razi olsun.yuce allahim tum isteyenlere nasip eder insallah.tum kalbimle diliyorum bunu.9 ayin su gibi geçsin insallah,saglikla kucagina al bebegini.

:teytey:kızlar o kadar çoooook mutluyumki anlatamam mutluluktan aglıyorum bugün sahura kaltıgımda testi yaptııım ve 2çizgide netmi net :teytey::CüvCüv::teytey:hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim:teytey::CüvCüv::teytey: allahıma ne kadar şükretsem azdır bana nasip etti mevlam rabbim güzel allahım tüm bebek isteyenlerede nasiiiiiiip etsiiiiiiiiiiiiiiiin:Saruboceq: amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

tebrik ederim canim...Allah tamamina erdirsin...

allah tamamına erdirsin
sağlıklı bir hamilelik geçirmen dileği ile.....

tebriklerrrrrrrr cnm bnm allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallahhhhhhhh :Saruboceq: allAhım bizede nasip etsinnn aminnnnnnn :Saruboceq: kaç aydır bekliodunn cnmmm :hooray:

X