Kızlarr çok ilginç geldi doğru mudur ?

İnşallah canım üzülmüyorum artık ve de adetim bitince sadece çalışmalara başlıcam ve adetim bitene kadar test yapmıcam karar verdim
aynen canım bende adet günüm geçmeden yapmıycam ne var biliyomusun şu internet denen melet var ya o bizi kandırıyor meraklandırıyor eğer bu kadar araştırmasak test falan yapma ihtiyacı duymuyorsun bak ben ilk oğluma 8 gün geçince yaptım ve öncesi hiç aklıma gelmedi ki zaten benim adetim gecikir diye ama şimdi 5 gün önceden başlıyorum neyse bakalım inşallah bu ay hayırlı sonuçlar alırız

Ya işte o yüzden oluyo zaten ne kadar üzerine düşersen olmuyo malesef cnm

Arkadaslar yumurtlama gunumde iliski oldu ve ertesi gun akşam pembe akintim olddu gebe olma ihtimalm var mi boyle bisey yasayn oldu mu acaba ?
ne zaman yaşandı ilişki canım üzerinden geçtiyse bir test yap istersen

Arkadaslar yumurtlama gunumde iliski oldu ve ertesi gun akşam pembe akintim olddu gebe olma ihtimalm var mi boyle bisey yasayn oldu mu acaba ?
canım yerleşme kanaması diye bir şey var belki ondan kaynaklanmıştır bat günün ne zaman test yapabilirsin

kılzar ya klomen kullanıyorum bugün 4. günüm kasıklarımda batmalar var klomen kullanıpta böyle şeyler yaşayan oldumu aranızda

bende duymuştum böle bişi kirpiklerle alakalı ama ne kadar doğrudur bilemem

canım ben polikistikover hastasıyım yumurtalarım çok fazla gelişmiyor klomen de yumurtaların gelişmesine yardımcı oluyor diyelim
hmm anladım canım klomenden sonra hemen hamile kalıyolarmış bi yerde de öyle okumuştum da sitede ondan sondum cnm

hmm anladım canım klomenden sonra hemen hamile kalıyolarmış bi yerde de öyle okumuştum da sitede ondan sondum cnm
canım ben ilk bebeğime 2. ayımda hamile kalmıştım klomen ile bu 6. kez kullanıyorum hayırlısı olur inşallah herkeste aynı etkiyi vermiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…