Kizlar yeni uyeyim tam nasil kullaniliyor da bilmiyorum . Hsg filmi icin fikirlerinize ihtiyacım var ...

Rahim filmi için ne zaman gitmek gerek acaba hemen adet bitiminde mi ? Ben de özelde narkozla yaptırmayı düşünüyorum çok korkuyorum :olamaz:

Ben narkozlu oldum. Uyandığımda karnımda hala ağrı vardı. Yani uyandığımda bile varsa o anı düşünmek bile istemiyorum.

Anestezili cektirin bence hem kendini kasınca kapalı da çıkabiliyormuş en güzeli uyu uyan bitsin işlem:))))

İki defa çektirdim.
Kapalı değilse tüpleriniz, hiç bir ağrı sızı olmadan 5 dakika dahi sürmeyen bi işlem.
Benim tek tüpüm kapalı ilk çekildiğimde kapalı olan tarafta sıvı geçemediği için zorlanma oldu ama dayanilmayacak bisey asla değil. İkincisinde söylemiştim sıvı yavaş verildi.
Çapa da, Rami ye doğru çok güzel kaliteli ve uygun fiyata çekenn yerler var, hekimoğlu (doktor çekiyor ve gayet bilgili bı adam bana sorun çıkınca baya bi yol göstermişti) ve bilçek görüntüleme (doktor çekmiyor yüzünü dahi görmüyorsun açık emar fakat sorun yaşamadım) uygun fiyatlı ve başarılı.
Erkek ve kadında sorun yoksa rahim filminden sonra hemen hamile kalınıyor.

Bana da adet bitinden sonraki 3 gun icinde cekiliyor demislerdi .
Ben çok doktora gittim sorunlarım vardı, profundan tutunda operatörüne kadar İstanbul da gitmediğim doktor yok.
Hepsinin dediğini 7 gün, fakat 3 gün içinde diyorlar nedense.
İçiniz rahat olsun 4. Günde gitseniz çekilir, 5. günde.
Ama tereddüt yaşayacaksınız 3 gün içinde gidin.
İlk filmi 3 gün içinde ikinci yi 7 gün içinde çekilmiştim, sorun olmadı.

Ben çok doktora gittim sorunlarım vardı, profundan tutunda operatörüne kadar İstanbul da gitmediğim doktor yok.
Hepsinin dediğini 7 gün, fakat 3 gün içinde diyorlar nedense.
İçiniz rahat olsun 4. Günde gitseniz çekilir, 5. günde.
Ama tereddüt yaşayacaksınız 3 gün içinde gidin.
İlk filmi 3 gün içinde ikinci yi 7 gün içinde çekilmiştim, sorun olmadı.
Ben de ilk defa cekilmistim 3 gun icinde çekiliyor demislerdi . Bence hani yumurtlamadan da kaynakli olabilir bu 3 gun gelin demeleri . Adetten sonra genelde yumurtlama olmaz . O yuzden bi sıkıntı cikmasin diye oyle istiyorlar olabilir diye dusunuyorum .

Ya harriikkaaaaa 🤩🤩😘😘cok sevindim senin adina yukselmis baya insallah bundan sonra sikinti sorun olmadan hamileligin devam eder 😍😍😍😍 :emir_bebek: tebrik ederim 🤗🤗🤗
Evet 4 kat artmış ama orda bir doktor dediki eğer adet yakınsa o yüzden de artar çok umutlanma dedi bende 2 gün önce yaptırdım 4.34 dedim şimdi artmış dedim bişey demedi geri ben öyle deyince hamileyim dimi ya

Ben de ilk defa cekilmistim 3 gun icinde çekiliyor demislerdi . Bence hani yumurtlamadan da kaynakli olabilir bu 3 gun gelin demeleri . Adetten sonra genelde yumurtlama olmaz . O yuzden bi sıkıntı cikmasin diye oyle istiyorlar olabilir diye dusunuyorum .
Evet yumurtlama için, genelde ortasında yumurtlanıyor, tabi her kadın da bir değil.
Bı arkadaşım vardı adetinin bittiği günün ertesi günü yumurtlardı.

Evet 4 kat artmış ama orda bir doktor dediki eğer adet yakınsa o yüzden de artar çok umutlanma dedi bende 2 gün önce yaptırdım 4.34 dedim şimdi artmış dedim bişey demedi geri ben öyle deyince hamileyim dimi ya
Kuruntu yapma kendine insallah artar daha da çünkü daha adetine var . Yoksa cikmazdi zaten . Daha yeni miniminiminnnaaaakkkk bisey 😂🧚‍♂️😍iyi dusun iyi olsun hersey

Evet yumurtlama için, genelde ortasında yumurtlanıyor, tabi her kadın da bir değil.
Bı arkadaşım vardı adetinin bittiği günün ertesi günü yumurtlardı.
Evet benim kuzenimde oyle oldu dugunden bi kac gun once adet oldu . Dugunden sonra hemen yumurtlamis ve hamile kalmisti su an 3 aylik bebisi var .:)

X