Kizlar yeni uyeyim tam nasil kullaniliyor da bilmiyorum . Hsg filmi icin fikirlerinize ihtiyacım var ...

Bir arkadasim var eşi ve kendisi ortopedik problemli yürüme farklı doktor eşini varikoselden ameliyat etmedi problemleri dolayısıyla. Bir sağlıklı sperm olsun yeter demiş.
Şu an çok tatlı kızları var.
Çok kafana takip sakın sakin stres yapma.
Ben karar almistim çocuk düşüncesi rafa kaldirip tatil için hazırlığa başladım o ay dolmadan 25. Gün hamile kaldım.
Vucud rahat olunca hamile hemen kalınıyor.
Alıcaz seninde mutlu haberini Allah'ın izniyle emin ol.
Insallah cok istiyorum . Kafama takmamak olmuyor . Tam unutuyorum . Kocamin tarafindan biri soruyo 😂😂eee bi susun da unutiyim 😂😂yoook asla susmazlar . Biz de ilk gittiğinde esimin sonuclari 7 milyondu doktor dedi ki bu degerlerle aslaaa normal yolla cocuk sahibi olamazsiniz dedi . Daha bisey bilmiyorduk . O oyle diyin bittik tukendik

Bak fazla dusunme kafandan at boyle de insan cok stres yapiyor adrt gununu hic dusunme cunku insan sabirsizlaniyir insallah bir bakmissin ki is isten gecmis hersey olmus bitmis kocana mujde suprizini hazirlarsin :halay::halay::halay::halay:
Merhaba 😆 değerim 4 kat artmış ve 17.34 olmuş hamileyim galiba gerçekten 😅😅

Insallah cok istiyorum . Kafama takmamak olmuyor . Tam unutuyorum . Kocamin tarafindan biri soruyo 😂😂eee bi susun da unutiyim 😂😂yoook asla susmazlar . Biz de ilk gittiğinde esimin sonuclari 7 milyondu doktor dedi ki bu degerlerle aslaaa normal yolla cocuk sahibi olamazsiniz dedi . Daha bisey bilmiyorduk . O oyle diyin bittik tukendik
Benim gözlerim neler gördü. Olmaz dedikleri insanların çocukları oldu.
7 milyon tıbben az, Allah için az diye bı kavram yok.
Tüp bebek yaparsınız. Spermi mikrochiple seçtirirsiniz.
Stres yapmayın🙏

Benim gözlerim neler gördü. Olmaz dedikleri insanların çocukları oldu.
7 milyon tıbben az, Allah için az diye bı kavram yok.
Tüp bebek yaparsınız. Spermi mikrochiple seçtirirsiniz.
Stres yapmayın🙏
Direk tup bebek yapsak tutma ihtimali yuksek olur :) hem biz ikiz olsun istiyoruz🤗😊😊 ama su an maddi olarah hazir degiliz .

Direk tup bebek yapsak tutma ihtimali yuksek olur :) hem biz ikiz olsun istiyoruz🤗😊😊 ama su an maddi olarah hazir degiliz .
İkiz her isteye yapılmaz.
Annenin trombofili olması, rahimin ikiz gebeliği kaldırıp kaldırmayacağı, vücudun bu durumu kaldırıp kaldırmayacağı vs vs... spontan hamile ikiz gebe kalmak ayrı tüp bebek ayrı.
Bana tüp bebek denemem de iki tane konuldu. Ve benim kesin ölümümle sonuçlandırdı. İyi ki tutmamış.
Çok risklidir.
Annenin vücudu kaldirmazsa preeklampsi riskini arttırır.
İkiz için iyi araştırma yapmak gerek.

İkiz her isteye yapılmaz.
Annenin trombofili olması, rahimin ikiz gebeliği kaldırıp kaldırmayacağı, vücudun bu durumu kaldırıp kaldırmayacağı vs vs... spontan hamile ikiz gebe kalmak ayrı tüp bebek ayrı.
Bana tüp bebek denemem de iki tane konuldu. Ve benim kesin ölümümle sonuçlandırdı. İyi ki tutmamış.
Çok risklidir.
Annenin vücudu kaldirmazsa preeklampsi riskini arttırır.
İkiz için iyi araştırma yapmak gerek.
Ya bilmiyordum bunu .gecmis olsun size . Daha tup bebek icin arastimadim detayli sadece yuzelsel bıliyorum . Henuz yolun basindayiz . O yuzden asilamadan yola baslamak istiyorum

Ya bilmiyordum bunu .gecmis olsun size . Daha tup bebek icin arastimadim detayli sadece yuzelsel bıliyorum . Henuz yolun basindayiz . O yuzden asilamadan yola baslamak istiyorum
7 milyon gibi bı değerle asilamayla zaman kaybetmeyin. Doktorlar size söyler zaten.
15 milyon altı aşılama yapılmıyor.

Ameliyattan sonra 33 milyon oldu ama hala yok gebelik bence degerleri dusmus olabilir
33 milyon çok çok iyi bı rakam.
Değerler öyle hemen şak diye düşmez.
Ben size sperm kalitesi için özelden yazicam.
Bebeğimi doktora götürüyoruz. Akşam yada en geç yarın yazıcam.
Hiç moral bozmayin aynı şeyleri bende yaşadım.

Insallah cok tesekkur ederim . Bekliyorum

Grcmis olsun neyi var bebisinizin

Merhaba 😆 değerim 4 kat artmış ve 17.34 olmuş hamileyim galiba gerçekten 😅😅
Cok sevindim ya Rabbim nasip etsin insallah kac yildir evlisin cocuk deniyorsunuz canim . Gercekten cok mutluyum suan sanki o duyguyu ben yaşıyormuşum gibi oldu gercekten Rabbim en hayirlsini nasip etsin

Cok sevindim ya Rabbim nasip etsin insallah kac yildir evlisin cocuk deniyorsunuz canim . Gercekten cok mutluyum suan sanki o duyguyu ben yaşıyormuşum gibi oldu gercekten Rabbim en hayirlsini nasip etsin
Ayy çok teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun 2 yıl olcak 4 Ağustos ta evleneli ve 1.5 yıldır deniyoruz aşılama da yapmıştık tutmamıştı şimdi bile inanamıyorum tam emin olamıyorum eşim de aynı şekilde şoktayız gerçekten vardır dimi bebişş 🥰

Ayy çok teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun 2 yıl olcak 4 Ağustos ta evleneli ve 1.5 yıldır deniyoruz aşılama da yapmıştık tutmamıştı şimdi bile inanamıyorum tam emin olamıyorum eşim de aynı şekilde şoktayız gerçekten vardır dimi bebişş 🥰
Rabbim kucaginizi bos birakmasin insallah olcak ama en onemlisi stres yapma bak adetin duzenlimi

X