Kizlar yeni uyeyim tam nasil kullaniliyor da bilmiyorum . Hsg filmi icin fikirlerinize ihtiyacım var ...

Aynen geçmiyor e nabıza baktım oradan geç çıkıyormuş burda bi site dediler oraya girmeye çalıştım kayıt no lazımmış sağlık ocağını aradım açmadılar çıktım ta gittim doktor erken çıkmış bu defada yanı mecbur yarını beklicem 🤣🤣
Yaaa 😂😂bence bunlar bi işaret 😂😂😂

Aminnn cümlemize nasip etsin inşAllah yaa ben ilk öğrendiğimde şok oldum negetif dedi doktor da ama burda bi baktım 2.5 dan bile yülselen var değeri
Belli olmiyor ki neyin ne olacagi kimin vucudunub nasil tepki verecegi. Bence doktor genel olarak soylemis . Cunku benim de bildigim kadariyla 5 ve ustu gebelik oluyor .5 altinda yukselme olmiyorsa yok demekmis . Ama senin 5 alti ve belirtilerin var belirgin bi sekilde hem de . Hakkinda hayirlisi olsun insallah . Ama sanmiyorum hamilesin bence 😂😍

ben anestezili cektirdim forumlardan okuyunca ciktim agridan bayildim ölüyordum diye yazanlar bile vardi sirf o korkudan anestezi aldim benden sonra 4 arkadasim anestezisiz cektirdiler kimsede dayanilmaz agrilar oldugunu soylemedi
ozellerin cok pahali cektigini biliyorum ama uni hastanelerinde cok cuzi rakamlara cekiyorlar bu filmi

Belli olmiyor ki neyin ne olacagi kimin vucudunub nasil tepki verecegi. Bence doktor genel olarak soylemis . Cunku benim de bildigim kadariyla 5 ve ustu gebelik oluyor .5 altinda yukselme olmiyorsa yok demekmis . Ama senin 5 alti ve belirtilerin var belirgin bi sekilde hem de . Hakkinda hayirlisi olsun insallah . Ama sanmiyorum hamilesin bence 😂😍
İnşAllah bende öyle umuyorum çok heyecanlıyım Allah isteyen herkese nasip etsin inşAllah en kısa zamanda😍😍

ben anestezili cektirdim forumlardan okuyunca ciktim agridan bayildim ölüyordum diye yazanlar bile vardi sirf o korkudan anestezi aldim benden sonra 4 arkadasim anestezisiz cektirdiler kimsede dayanilmaz agrilar oldugunu soylemedi
ozellerin cok pahali cektigini biliyorum ama uni hastanelerinde cok cuzi rakamlara cekiyorlar bu filmi
Ben de burda okudukarimdan dolayi odum kopmustu . 😂 ama hicbir sey hissrtmedim . Ozelde cektirdim evet biraz pahali biz 650 liraya cektirmistik . Bi kac yere sorduk makinalari bozukmus .doktor yokmus vs. Dediler en iyisi ozele gidek dedim

Ben de burda okudukarimdan dolayi odum kopmustu . 😂 ama hicbir sey hissrtmedim . Ozelde cektirdim evet biraz pahali biz 650 liraya cektirmistik . Bi kac yere sorduk makinalari bozukmus .doktor yokmus vs. Dediler en iyisi ozele gidek dedim
o korkuyla birde saatlerce ac susuz kalip narkoz aldim
gerek yokmus aslinda

Bel ağrım kasıklarımda batmalar çok fazla göğüslerim çok ağrıyor ve çok dolgun damarları falan çok belli göğüs ucunda yani kenatında tomurcuklar arttı 2 gündür de midem bulanıyor çok fena
Ayy gercekten cok sevindim insallah hamilesindir bize bildir olur mu canim Rabbim kimsenin kucağınıbos birakmasin:anneadayı::KK200::anneadayı::KK200:

X