Kizlar yeni uyeyim tam nasil kullaniliyor da bilmiyorum . Hsg filmi icin fikirlerinize ihtiyacım var ...

Kizlar reglim bittikten sonra hsg cektirmem lazim .. bana deneyimlerinizi anlatabilir misiniz lutfen fulya acik Mr dan cektiren varsa paylasabilir mi veya bildiginiz baska yer varmi Avrupa yakasinda .. Simdiden Teşekkürler..
Geçen sene bu zamanlar dogum evinde uyusturulmadan çektirmiştim benden bir once ki bayanin ağrısı olmuştu fakat onun 1 tüpü tikaliymiş galiba ağrıyı o yüzden yaşamış

Onu duyunca ben de tedirgin oldum hatta vazgeçsem mi diye düşünürken beni çağırdılar tabi yatınca biraz korktum fakat benim minicik bile ağrım olmadı ..Rahim temizmiş öyle dediler.Sonrasında çok hafif bir kanama ve adet sancısı gibi hafif bir ağrı yaşamıştım.
Sanırım kişiden kişiye değişiyor.

Kizlar reglim bittikten sonra hsg cektirmem lazim .. bana deneyimlerinizi anlatabilir misiniz lutfen fulya acik Mr dan cektiren varsa paylasabilir mi veya bildiginiz baska yer varmi Avrupa yakasinda .. Simdiden Teşekkürler..

Ben de fulya açık mr da yaptrdm.çok korkarak gitmiştim ama korktuğum gibi olmadı.sadece azıcık adet ağrisi gibi bir ağrı oluyor okadar 😊 hatta yanımda bez götürdüm belki kanamam olur diye o da olmadı.yapildiktan sonra öyle rahatlamiştimki merdivenlerden seke seke çıkmıştm.annem bile ağlayarak girdin seke seke çıkıyorsun diyip gülmüştü halime 🤣🤣🤣

Son düzenleme:
Yok canım daha var adete 6 gün varken yaptım cuma günü 4.34 çıktı adete kadar dayanamadım tekrar yaptım bugün 3 gün var adete
Bak fazla dusunme kafandan at boyle de insan cok stres yapiyor adrt gununu hic dusunme cunku insan sabirsizlaniyir insallah bir bakmissin ki is isten gecmis hersey olmus bitmis kocana mujde suprizini hazirlarsin :halay::halay::halay::halay:

Ben de fulya açık mr da yaptrdm.çok korkarak gitmiştim ama korktuğum gibi olmadı.sadece azıcık adet ağrisi gibi bir ağrı oluyor okadar 😊 hatta yanımda bez götürdüm belki kanamam olur diye o da olmadı.yapildiktan sonra öyle rahatlamiştimki merdivenlerden seke seke çıkmıştm.annem bile ağlayarak girdin seke seke çıkıyorsun diyip gülmüştü halime 🤣🤣🤣
Benim esim de oyleydi . Burdakileri ona da anlatmistim olup bitenleri😂😂😂adamin rengi atmisti ben cikana kadar

Bak fazla dusunme kafandan at boyle de insan cok stres yapiyor adrt gununu hic dusunme cunku insan sabirsizlaniyir insallah bir bakmissin ki is isten gecmis hersey olmus bitmis kocana mujde suprizini hazirlarsin :halay::halay::halay::halay:
Ayy çok doğru söylüyorsun canım ama ben çok sabırsız bir insanım Allah razı olsun inşAllah dediğin gibi olur 😘😘🥰🥰

Şişli Echomar da çektirdim çok şükür 4 buçuk sene sonra tüp ler ım açıldı 10 dakikada bitti çok çok ince bir sızı oldu onun haricinde herşeyi mükemmel di oda olacak artık😁

X