Kızlar yardımmmmm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
CANIM BAK, ön yargı değil. Eğer 14 yaşında evlendirildiysen bu hem yasal değil hukuki sonuçları olurdu eşine karşı hem de koskocaman bir istismar. Küçük yaşta istismar gören birini de savunmak HEPİMİZİN boynunun borcu. ANLATABİLDİM Mİ ? Hala önyargı diyorsun da !

belki yaptığın test hatalıdır. kan vermeyi denediniz mi hiç? iğne ve geri çekilmeye rağmen kalman mücize geliyo

Ne yaparsan yap bee aaa inanamıyorum. 14 yaşında birinin istismar edildiğini duysa sessiz kalacak kendisi anlaşılan. Mükemmel ön yargısız bir insan olduğu için.

Se Senin için risk olacaksa kürtaj en mantıklısı ama Rabbim bu kadar korunmaya nasip ettiyse vardır bir bildiği sakın vazgeçme korkma her çocuk rızkıyla bereketiyle gelir belki gün gelecek yaşlanacaksın bu minik sana sahip çıkacak üzme kendini strese sokma güzel bir dr. bul görüş geri çekilme bir korunma yöntemi değil ama iğne bir korunma yöntemi buna rağmen içe boşalma olmadı belki zevk suyundan hamile kaldın yani kurban olduğum Allah onu sana emanet etmiş illaki vardır bir sebebi illaki sakın üzme kendini

Riskin olmucak ise doğurmak istiyorum ama dediğim gbı 4 . Sezeryan ve son bebeğim 10 aylık onla arası 2-3 sene olsa idi bari riskler azalırdı yeni sezeryan oldum 4 numara olması da riskli bir yandan hiç bilmiyorum allah yardım etsin bana gerçekten çok zor bir karar bugün doktora gidicem bakalım neler dıcek

Kadın 14 yaşında evlendim yada 14 yaşında anne oldum diye birşey dememişki diğer arkadaş sitede yazan yaşa bakarak hemen yargıya geçmiş bence arkadaşın bahsettiğide bu tabikide o yaşts evlendirilmiş anne olcsk birini görsek öfkeleniriz ama kadın 14yaşla ilgilş hiç birşey dememiş hadi varsayalım dedi diyelim aradan 9 yıl geçmiş kadın 4. Çocuğuna hamile ve şuan destek istemiş öneri istemiş köstek olun dememişki yaşla ilgili birşey de sormamış

Okumamış ki yorumları ben 18 de evlendim tövbe yarabbim ya başımıza hakim savcı kesildiler allah akıl fikir versin

Ne 14 dü arkadaşım anormal misin sormadan ön yargı yapıyorsun ben evlenirken reşittim zaten hem sıkıntı şuan omı benım sorduğum soruyla hiç bir alakası yok yazdıgın yorumun lütfen mantıkla tekrar okuyup yazarsan seni ciddiye alıcam teşekkür ler

Sizi bilmem ama benim açımdan 14 yaşında ki bir çocukla evlenip çocuk yapacak seviyede bir adam gayette pedofilidir üstünde 50 yılda geçse bu ülke ve çocuklar için tehlike arz eder. Şikayet etmekten de çekinmem. Herkes buraya yaşını yazıyor ve çoğunlukta yalan yazmak yerine görünmemesini tercih ediyor. Bu sebeple yaşı yazmışsa eğer genellikle doğru çıkar. Ben de ilk konu sahibini 25 yaşında zannettim.

KARDEŞİM KONUYU AÇAN BENIM BEN ALEMSİNİZ YA BEN 14 DE EVLENMEDİM Kİ NE BU ALLAH AŞKİNA GÜLDÜRMEYİN BENİ YA ben öyle bişi mi yazdım hay sizin hesaplamanıza emi

KARDEŞİM KONUYU AÇAN BENIM BEN ALEMSİNİZ YA BEN 14 DE EVLENMEDİM Kİ NE BU ALLAH AŞKİNA GÜLDÜRMEYİN BENİ YA ben öyle bişi mi yazdım hay sizin hesaplamanıza emi
Sayın konu sahibi zaten size yalan söylüyorsunuz demedim ben fark ettiyseniz. Diğer arkadaşın yaş konusunu irdelemesini normal buldum ve sebepleri açıkladım. Rica ediyorum üslubunuza dikkat edin.

KONU SAHİBİ BENİM KENDİ KAFANDAN HESAP KİTAP YAPIP YORUM YAZIYORSUN TÖVBE YARABBİM YA SORSANA BİR KAÇ YAŞİNDA EVLENDİN DİYE HEMEN YARGI YAPIYORSUN VALLAHİ ALEMSİN YA

Beraber büyütürsün şöyle düşün ikiz olsaydı? Mecbur bakmak zorunda olmayacakmıydın böylesi daha kolay şuan 10 aylık diyorsun 8 ay daha ekle 18 ay yani tam 1.5 yaşında olcak korkma biraz yıpranırsın ama başarırsın gün gelir hepsi sırtını yaslayacağın dağ olur Allahım kolaylık versin sana bak nice anne olmak isteyenler var burda bende dahil her ay hüzün 10 ay oldu tık yok 28 ime gircem 1 ay sonra umudumuda kestim keşke olsaydıda 10 aylıkken bidaha hamile kalsaydım sıkma tatlı canını Allahım yardım eder

Sayın konu sahibi zaten size yalan söylüyorsunuz demedim ben fark ettiyseniz. Diğer arkadaşın yaş konusunu irdelemesini normal buldum ve sebepleri açıkladım. Rica ediyorum üslubunuza dikkat edin.
Ben üslupsuzluk yapmadım öyle bir yazıyorsun ki yeni gelen insanlar bana yazdıgını anlayıp onlar da yanlış anlıcak burda bana yardımcı olsana sen gidip başkasını ne diye tartışıyorsun konuyu oku bilgin varsa bana yardımcı ol boşver kim ne yazdıysa yazmış

Allah razı olsun canım allah gönlüne göre nasip etsin inşallah arka arkaya olması problem değil aslında 4 sezeryan riskli ve araları kısa o yüzden sürekli ameliyat risk

Şuan bende 14 yaşında bir çocuğun evlendirildiğini görsem deliye dönerim hatta konu sahibide görse bence oda aynı şekilde deliye döner ama kadının zaten en zor zamanı şuan en destek olunacak zaman köstek olmayada gerek yok

Ne yaparsan yap bee aaa inanamıyorum. 14 yaşında birinin istismar edildiğini duysa sessiz kalacak kendisi anlaşılan. Mükemmel ön yargısız bir insan olduğu için.
ALLAH'IM SEN ANORMAL MİSİN KARDEŞİM BEN 14 DİYE BİŞİ YAZDIMMI BEYİN NAMINA BİŞİ YOK SENDE BİDE YORUM YAZİYORSUN YAV BEN 14 DE EVLENDİM DİYE BİŞİ YAZDIMMI SEN KONUYU OKUYUP YARDIMCI OLACAĞINI AMACIN NE SAÇMA SAPAN MATEMATİK ÖĞRETMENİNİ GÖRSEM ANLADIN SEN ya BEN 18 DE EVLENDİM NE ALAKA 14 NEEE BU YORUM HANGİ BEYİN İLE YAZDIN yav sorsana bir sor kaç da evlendin de ÇOKMU ZOR SORMAK EVLİLİK YAPIMI SORMADAN ETMEDEN YAZİYORSUN KAFANA GÖRE MANYAK

14 de evlenmedim tek cevabım bu laf anlatmaya yoruldum kimse sormadan 14 yaşı attı biri ortaya diğer gelenler de ona nadiren cevap yazıyor kafayı yicem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…