Kızlar yardımmmmm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendiniz yaptığınız hatanın bedelini ön yargı ile ödediniz farkındaysanız. Kimse sizin yazdıklarınız ya da beyan ettiklerinizden farklı bir şey söylemedi. Kendiniz yazmışsınız siteye 25 yaş diye, çocuklarınızın yaşını siz yazmışsınız. Rica ediyorum bu konuyu bu kadar uzatmayın zaten diğer arkadaşta 'öyle zannettim çünkü sen öyle yazmışsın' dedi ve konuyu kapattı. Hala bağırmaya devam eden sizsiniz ne yazık ki.

Belki normal doğurursun bunuda bilemezsinki
Vallahi allah bilir Rabbim herkesin gönlüne göre nasip etsin
İnsanlar ön yargıya bayılıyor
Evet ya kız 14 yaşında istismar yazmıslar sanki ben 14 yaşınsa evlendim yazdım evlilik yaşımı dahi sormadan kafalarına göre hesap kitap yapıp yorum yazıyorlar insan sorar bi evlilik yaşınız kaç diye bravo vallahi

Asıl manyak sensin kendine gel. Eski mesajları alıntılayıp alıntılayıp kendi kendine kuduruyorsun bağırıyorsun çingen seni. O zaman site kurallarına uyup yaşını doğru yazacaksın! Ne bu celal ateş olsan cürmün kadar yer yakmazsın başında belli belirsiz dört tane velet ne halin varsa gör be. İlk mesajda bak nasıl insan gibi yazmışım sana sen başlamışsın ön yargıda ön yargı diye.

Velet diye hitap edemezsin sen benim çocuklarımı ağzına alırken destur çekeceksin ha yok çekmem dıyosan o ağzina başka şeyler girer sonra sen insan mısın ki insancıl yorum yazcaksın kandırma kendini çingen diyorsun beyin namına bişey olsa idi sende açtıgım konuya uygun ilerler din kıskandın mı acaba çocuğun mu yok senın? Ne bu benım konumda yapmadıgın yorum kalmadı 14 yaştan girdin istismara girdin salak karı bak işine hayde okudugunu anlamayı öğren sen ilk önce

komedisin vallahi. Öyle tehditle olmaz. Gencim gençliğimi yaşıyorum senin gibi, okul okunacak yaşta okudum mesleğimi aldım koştur koştur bebe yapmadım. Adam tekmeyi koysa napcam diye burda konu açarsın ağlayarak. Bir de bana akıl veriyor git önce dördüncüye nasıl bakıcam diye düşün.

Mune nolur ikimizi de banla abla. Ben bir tartışmada bu kadar kendimi kaybettiğimi hatırlamıyorum çıldırmama ramak kaldı.

Al işte bak bunları da sormadan yorum yazmısın canım ben 2 sene üni okudum açıktan bitirdim eşim diyarbakır lı aşiret gibiler durumları da iyi merak etme dua et de o yaşadıgın gençlik seni yakmasın gün gelip. Ha bide biliyosun değilmi bilişim şubeden senin nerden hangi telefondan dahi yazdıgını bulunabiliyor? Ki se benım çocuklarıma belirsiz diyerek hayatının en büyük hatasını yaptın ama farkında değilsin burdan bir yere kaybolma özür dileyiş mesajını zevkle okuyacağım eğer yazdırmazsam sana burda ben senden özür dileyeceğim sana söz veriyorum arkadaşım

Bak tekrar diyorum sen yanlış bilgi vermişsin ben de feminist birisi olarak sürekli öyle haberler okuyan korkan birisi olarak senin de başına geldi sandım. Yeter ne yaptıysan yaptın bana beddua etmek sana düşmez.

Bak tekrar diyorum sen yanlış bilgi vermişsin ben de feminist birisi olarak sürekli öyle haberler okuyan korkan birisi olarak senin de başına geldi sandım. Yeter ne yaptıysan yaptın bana beddua etmek sana düşmez.
Al işte bak bunları da sormadan yorum yazmısın canım ben 2 sene üni okudum açıktan bitirdim eşim diyarbakır lı aşiret gibiler durumları da iyi merak etme dua et de o yaşadıgın gençlik seni yakmasın gün gelip. Ha bide biliyosun değilmi bilişim şubeden senin nerden hangi telefondan dahi yazdıgını bulunabiliyor? Ki se benım çocuklarıma belirsiz diyerek hayatının en büyük hatasını yaptın ama farkında değilsin burdan bir yere kaybolma özür dileyiş mesajını zevkle okuyacağım eğer yazdırmazsam sana burda ben senden özür dileyeceğim sana söz veriyorum arkadaşım

Bak eğer ben sana burdan özür mesajı yazdırmazsam, Ben senden özür dileyeceğim burda herkes de okusun bunu istersen ekran Görüntüsü çek arkadaşım bak ne diyorum ben sana yazdırmazsam eğer ben yazacağım arkadaşım

Evlerinizde, çevrenizde, mahallelerinizde nasıl konuşuyorsunuz bilemem ama KK’da herkes üslubuna dikkat etmekle yükümlüdür, bu kadar çirkin üslubun olduğu topik de açık kalamaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…