Kızlar yardım edin eşim başkasıyla mesajlaşmis

Semanur cetin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2024
2
-1
Kızlar merhaba eşimle evliyiz dört yıllık. Geçen gün facesini karıştırdım beş yıl önce evlilik teklifini edeceği sırada eski bir arkadaşı mesaj atmış. Konuşmaya başlamışlar üç dört gün konuşmuşlar. Alenen fiziksel cinsel veya duygusal bir durum yok ancak flört etmişler . Daha sonra benimki cevapları kısa kesmeye başlamış ve benden bahsetmemiş bile. Dört beş gün sonra bir ay yazmamışlar daha sonra kız eski erkek arkadaşiyla ilgili bir soru sormuş ki adam evli eşimde üstleme artık bu konuyu demiş kız yuva bozacak değilim filan yazmış sonra konuşma tamamen bitmiş. O tarihten sonra hiç konuşma foto mesaj hiçbir şekilde yakalamadim ama içimden de çıkmıyor güvenimi kaybettim. Bana evlenme teklifi için geldiği sırada kıza ben o şehre düğüne gittim demis yalan söylemiş bilemiyorum hatırlamıyor bile hatadan dönmüşum nasıl yaptım cevap vermişim utanıyorum kendimden dedi ama çok üzgünüm hiç beklemezdim ondan

Hata ettiğini o kadar bile yazmamasi gerektiğini söyledi bisiy olmadı ama o konuşmayı hiç yapmamalıydim utanıyorum dedi ama işte işte

Kıza yalan söylemiş siz de diyorsunuz ki acaba şimdi de bana mı yalan söylüyor öyle bir düşünce mi oluştu?

X