Kızlar Yardım Edin Çok Çaresizim

XXX77

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Mart 2016
100
10
Dün 2 senedir birlikte olduğum erkek arkadaşımla telde tartıştık olay çok saçma bi konu ama benim zaman zaman canımı sıkan bi konu whatsappta ç.içiyken yazdığımda yada faceden yazdığımda görmüyor online oluyor ama görmüyor bu durum beni iplemiyor diye düşündürüyor ve ona söylediğimde görmedim diyor. Olabilir doğrudur belki ama insanın gözüne sokar gibi bildirim geliyo sonuçta nasıl görmüyor anlamış değilim neyse olayın başlangıcı bu ama aslında 2 senedir zaman zaman olan kavgalarımızın birikimi her kavgada çıkıyorda diyebilirim. bazı konularda damarıma bastığımda bende eski konuları açıp duruyorum, sinirlendiğimde laf sokmadan duramıyorum. Haliyle karşılıklı laf sokmalar başlayınca da konuşmanın sonu hoşçakalla bitiyor :/ Eski konular dediğim biri 4 senelik diğeri 6aylık olan eski kız arkadaşlarına msj atması!! İlişkinin en başında böyle bi durumdan hoşlanmadığımı yapmasını istemediğimi söylemiştim o da tamam demişti. Ama bu zamana kadar ona karşı hep bi güvensizlik vardı gerçi bu benim yaşadığım eski ilişkilerimden kaynaklı da yinede tamamen herkese güvenemiyorum işte.. velhasıl ben ne kadar adamı darlasamda onun deyimiyle tasma takmış olsamda yapmadığını benim hüsnü kuruntum olduğunu düşündüm durdum taa ki 2 ay öncesine kadar!! geçtiğimiz kasım ekim aylarında bu ikisiyle msjlaşmalarını buldum telinde msjlarda bişi yoktu fakat konuşmayı başlatanın o olmuş olması benim hayatımı zindana çevirdi ve sürekli aklımdaydı dün ki kavgamızda da yine o konuyu dile getirdim çünkü o da evde oturup iş bulmamamdan yakınıyordu ve ağır laflar etti dayanamadım. işin özü şu bana iş konusunda laf ediyor ama kendi benle evlenmek istediğini söyleyip iş bulmuyor,yaptığı sitelerden para kazanmaya çalışıyor kazanıyor ama asgari ücreti bile bulmuyor bazen 1 ay içinde oralardan kazandığı. ben gene başvurularımı yapıyorum ama olmuyor hal böyle olunca ufak bi tartışmada bütün konular her seferinde ortalaya dökülüyor Bu 2 yıl süresince zaman zaman ayrıldığımız da olmuştu.Bazı ayrılmalarımızda whatsapptan, telefondan, facebooktan ve yöneticisi olduğum facebook sayfalarından engeliyor ama bazende susuyor hiçbi yerden engellemiyordu.Bu sefer twitter ve instagrama kadar hepsini yaptı.İşin garibi dün telde tartıştıktan sonra dayanamayıp evlerine gittim konuşmak için geldiğimi bazı soru işaretlerini ortadan kaldırmasını istedim(eski kız arkadaşlarına neden msj attığı kısmı) ona cvp olarak bana hiçbi zaman güvenmedin bende onu boşa çıkarmadım diyerek işin içinden çıkıp topu bana attı. Aslında şunu itiraf etmeliyim uzun yıllar sonra ki ikinci uzun ilişkim ve gerçekten sevdiğine inanıyorum çünkü bazen bende çekilmez bi insan oluyorum aşırı kıskanç ve kontrol eden biri olabiliyorum ve annem bile seni çekiyo ya helal olsun diyor :) dün saat geç olduğu için onlarda kalmayı rica ettim tamam dedi ikimizde kendi halinde takıldık evin içinde bazen güldük konuştuk ama sonuç değişmedi. dün bütün gece ağlamaktan helak oldum ona çaktırmıycam diye kendimi paraladım.sabah kalktığımda salonda oturuyordu biraz kendime geldikten sonra giyindim o da bakkala gitmek için çıkıcaktı kapının önünde sarılmak istedim ve isteğimi geri çevirmedi o da sıkı sıkı sarıldı öptü kokladı. dışarı çıktığmızda elini tutmak istedim ona da izin verdi ve sıkı sıkı tuttu. Ama şu saat oldu ya içim içimi kemiriyor ağlamamak için kendimi zor tutuyorum bu sefer gerçekten bitti mi çözemiyorum artık lütfen bi yardım edin kızlar bayağı bi uzun yazdım ama kusura bakmayın yorumlarınız için detaylandırmam gerekiyordu çünkü artık ben tükendim düşünemiyorum mantıklı çıkmazlardayım kafayı yemek üzereyim lütfen bi el atın

Hepsini okumadım ama sosyal medya hesaplarınızı kapatın yada ayrılın, sosyal medyayı kullanmayan biri olarak bu "ben yazdım, o gördü, baktı, bakmadı, resim paylaştı, fotomu beğendi, beğenmedi, video paylaştı" vs diye uzayıp giden tartışmalar ana okulu çocuklarını dinliyormuşum hissi veriyor ve gülüyorum.

Sosyal medya bu kadar ciddiye alınacak hatta ciddiye alınacak bir alan değil...

Tartışmalarda eskilerden vurmak hoş değil bu konuda hatalısınız.
Çevrimiçi olup olup yazmamasına ben de kızardım açıkçası, ayrıca ne demek eski sevgilisine mesaj atmak?? Öyle bir dünya olamaz.
Bence bu konuda haklısınız ama demek ki önceki tartışmalarınızı büyüttüğünüz için birikmiş ve patlamış ve de size karşı kullanmış. Haklıyken haksız duruma düşmüşsünüz.
Oturup konuşun.halledin. Siz de biraz alttan almayı öğrenin ki haklılığınızı koruyabilesiniz.
En son size öyle sarılan birinin ayrılacağını sanmam. Tabi bu bir veda kucaklaşması değilse eğer

Ayril bence.

Bu zikkim sosyal medyayı da kim icat ettiyse artık. Hayatınız sosyal medyadan ibaret c.ici yazmıyor, yok like yok fallow bilmem ne swarm snapchat cart curt. Bunların hiç birini bilmiyorum genç kızlardan duyuyorum.

İlahi hanımefendi .
Ay ama öyle demeyin gerçekten,uzun süre cevap alamayıp takılmamak sinirlendiriyor insanı hakikaten

İlahi hanımefendi .
Ay ama öyle demeyin gerçekten,uzun süre cevap alamayıp takılmamak sinirlendiriyor insanı hakikaten

Ay vallahi whatsap dışında hiçbir ağı kullanmıyorum. Bir rahatım bir rahatım anlatamam. Face açıp milletin yediği yemeği görmeye çok da meraklı değilim şahsen :)) böyle iyi valla Ohh

Zaten hepsinden engelledi ben kapatsam ne değişcek ayrıca birlikteyken kapatmamız mümkün değildi yönetici olduğumuz sayfalarımız var birlikte yaptığmız.

Ama o da sürekli benim hiçbişey yapmadığımdan yakınıp duruyor. bi nevi o da aynı şeyi tekrar edip duruyor. bişey hissetmediği için konuşmakta zarar görmüyomuş kendisi,ben saygısızlık olarak adlandırdım kendisine de söyledim ama anlamıyor. eski konuları unutayım diyorum ama yapamıyorum adamın bütün hayatı internette geçiyo pc başında işi o çünkü. o da onu sürekli darladığımdan şikayetçi artık tahammülünün kalmadığını söylüyor haklı bende yapıyorum suçsuz değilim ama gördüğüm şeyler karşısında susup alttan alamıyorum zten haklı olsamda arkadaşları bile laf kalabalığı yapıp üste çıkmada usta olduğunu söylüyor.sonuç bu ilişkiyi ben bitirmişim benim o kıskançlığımı falanı filani düzeltmem gerekiyormuş :/

Çok uzun ve dümdüz bir yazı bize de yazık okuyamicam bi paragraf falan yapsaydınız yahu

derdimi anlatmak için giriş gelişme ve sonuçtan oluşan bi paragraf yapamadığım için üzgünüm sonunda yazmıştım derdimi anlayıp doğru yorumlamanız için detaylandırdım demiştim siz sadece başlığı okudunuz sanırım :/

Haklısınız bende illah ettim artık ama bağımlısı olundu resmen eskiden böyle huylarım yoktu ama gün geçtikçe internet ortamlarının ne kadar çirkinleştiğini gördükçe insan dayanamayıp işte benim gibi üzerine gidiyor :/

Eski sevgilisine mesaj atmis ve siz ayrilmadiniz mi?

O olayı yaklaşık 2 ay önce kadar yaşadım. sabahın 4ünde uyandırıp senden ayrılmamam için bana bi sebep göster demiştim o da sakince hiçbişey söyleyemem istiyosan bitsin demişti zaten, sonrasında biraz tartışıp konuştuktan sonra uyumak için yattığımızda bana sarılıp senden ayrılmak istemiyorum diyerek beni üzmüceğini söylemişti napabilirdim ki başka?

Hayır okumaya başladım baktım upuzun dümdüz bir yazı bıraktım, ayrıca gözleri kör edecek şekilde yazılan yazıyı okumak zorunda değilim doğru düzgün yazmak zor geliyor tabi sende haklısın.

Ayrılsana eski sevgililerine yazan birinin hala nasıl seni sevdiğini düşünüyorsun hayret bişi

Tarkan'ın bir şarkısı var bilir misin?

Sana o iki kiza neden yazdginin gerekcesini hala vermedi farkindamsin?
Neden zamanini harciyosun??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…