Kızlar testime bakın lütfen.... Hamilemiyim

kızlar ben adetime 3 gün kala kan testi yaptırdım sonuç 2 çıktı negatif ama hala hasta olmadım bugün 3 gün geçti idrar testinde çıkarmı varsa acaba

bilgisi olan varmı kızlarr

Kızlar hepinize çok tşkr ederim rabbim isteyen herkese nasip etsin yarın kan testine gitcem allah nasip ederse yerimde duramıyorum şu an allahım ne güzel duyguymuş:KK52::KK52::emir_bebek:

Kız askos bal gibi hamishsin:KK49::KK52::KK52::KK52::KK52:
tutmayın beni ulen teyze oluyorum:KK52::KK52::KK52::KK52::emir_bebek::nazar::nazar:
hemen herufu ara haber et hediyeni istemeyi de unutma:KK53::KK52:
Allahım sagsalim kucağına almayi nasip etsin:emir_bebek::nazar:
Darısı isteyenlerin başına inşallah:KK16:

Ayyy azim ya inanamıyorum ben hala annemi olucam ben şimdi bi aglıyorum bi gülüyorum hormonlar tavan yapmış durumda :KK52:
Güzel dileklerin içinde çok saol hep motive ettin beni canım benim:KK19:

Kızlar hepinize çok tşkr ederim rabbim isteyen herkese nasip etsin yarın kan testine gitcem allah nasip ederse yerimde duramıyorum şu an allahım ne güzel duyguymuş:KK52::KK52::emir_bebek:

Canımmm :KK19:Allah inşallah tamamına edirir sağlıkla kuçağına almak nasip eder :KK16:yine böyle kutlarız seni tatlım :KK19:

Son düzenleme:
Canımmm :KK19:Allah inşallah tamamına edirir sağlıkla kuçağına almak nasip eder :KK16:yine böyle kutlarız seni tatlım :KK19:

Saol canım benim ya dualarınızı eksik etmeyin benden zor olcak biliyorum ama atlatıcam inşallah:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek:

Tebrik Ederim Darısı Başımaaa:)))
Bende Adetimden 2 gün gectiğinde israr testi yaptım negatif çıktı bugn adetimin 6 günü gecti kan testi yaptırdım sonuçları öğleden sonra alıcam inşaallah bende senin gibi hamiş olmuşumdur. öğleni bekleyemiyorum . çokta umutlanmak istemiyorum aslında idrarda negatif cıktığı için ama içten içe bi heyecan var:KK43:( bakalım banada dua edinnn...

Tebrik Ederim Darısı Başımaaa:)))
Bende Adetimden 2 gün gectiğinde israr testi yaptım negatif çıktı bugn adetimin 6 günü gecti kan testi yaptırdım sonuçları öğleden sonra alıcam inşaallah bende senin gibi hamiş olmuşumdur. öğleni bekleyemiyorum . çokta umutlanmak istemiyorum aslında idrarda negatif cıktığı için ama içten içe bi heyecan var:KK43:( bakalım banada dua edinnn...

Tşkr ederim canım benim inşallah sende hamişsindir 6 gün gecikmiş üstelik geç döllenme olmuşsa idrarda çıkmayabilir diyolar umarım seninkide öyledir sonuç çıktığında bizede haber ver lütfen merak ettim şimdi:KK49:

Tşkr ederim canım benim inşallah sende hamişsindir 6 gün gecikmiş üstelik geç döllenme olmuşsa idrarda çıkmayabilir diyolar umarım seninkide öyledir sonuç çıktığında bizede haber ver lütfen merak ettim şimdi:KK49:

İnş anım öyledir. inan saatler geçmiyooo sonucu alim hemen yazarım offf beklemek çok sıkıcıııı...

Canim pozitif gibi duruyo ama fazla islanmiş sanki... en iyisi tekrarlamak bence yenisinde kopkuyu 2. Çizgin çıkacaktır :KK3:

Test Sonucunu aldım maalesef hamile değilim. bu kadar üzüleceğimi bilmiyordum.. hayırlısı

Test Sonucunu aldım maalesef hamile değilim. bu kadar üzüleceğimi bilmiyordum.. hayırlısı

Canım ya çok üzüldüm ama allahtan ümit kesilmez hemen umutsuzlanma reglin hep gecikirmi böyle:26:

Tebrik ederim hayirlisi olsun umarim sag salim sagliklica kucagina alirsin bebegini

X