Kızlar testime bakın lütfen.... Hamilemiyim

Yarına bi şey kalmadı hadi inşallah merakla bekliyorum canım:KK52:
bunu ilk idrarla yapmadın mı?

Yok canım öğleden sonra gittim aldım saat 4 gibiydi yaptım o yüzden şimdiden ümitlenmiyim yarını bekliyorum sabırsızlıkla:KK16::KK52:

Bence pozitif canım yarın haberlerini verirsin :KK34:

4-5 saat idrarini tutup tekrar yapa bilirsin canım ama bence de sabaha kadar bekle:KK52:ay ben senden de heyecanlıyım:KK9:

Evet azim bugün yaparsam benimki anlar ben sürpriz olsun istiyorum yarın hemen yapıcam inş hamileyim diyebilirim:KK52::emir_bebek:

Canım benim ya testin bayağı pozitif çıkmış ama emin olmak istiyorsan birdaha test alma kan kesti yaptır

Canım testim var o yuzden yarın sabah yapıcam oda pozitif çıkarsa hafta sonu kana gidicem inşallah:KK16:

Aşkitom hadi hayırlısı tatlım benim :KK16:
Sabah ilk itrarınla yaparsan dahada emin olursun ama bu test biraz gecersiz gibi geldi bana ambalajın üzerinde yazar zatten sen sabah bir yap sonrada kan testine bir git müjdeli haberini bekliyoruz tatlım :KK52:

INSALLAH hamilesindir ama test bozuk gibi tekrar bir test yap bence.. :KK31:

Günaydın kızlar testi yaptım hemen şimdi 2. Çizgi çıktı ama çok daha silik:44:
$image.jpg

Önemli değil canım biz anladık:) hamişsinnn tebrikler:) ama kan testi ver bence hemen

Kız askos bal gibi hamishsin:KK49::KK52::KK52::KK52::KK52:
tutmayın beni ulen teyze oluyorum:KK52::KK52::KK52::KK52::emir_bebek::nazar::nazar:
hemen herufu ara haber et hediyeni istemeyi de unutma:KK53::KK52:
Allahım sagsalim kucağına almayi nasip etsin:emir_bebek::nazar:
Darısı isteyenlerin başına inşallah:KK16:

Canım en yakın hastaneye gitip hemen bir pasit kan testi ver aklında şüphe kalmasın kesinleşsin iyice :KK52:

Son düzenleme:
cellocan10 cellocan10 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)

Nilüfer
aynı testi dün ben yaptım aynı seninki gibiydi ikinci çizgi çok belirsizdi. eşime gösterdim o da olabilir dedi bi kaç dk dan sonra o çizgide kayboldu bu arada 4 ocakta adet olmam gerekiyor 5 inde tekrar yapacağım.. isteyen herkesin sağlıklı bebişleri olsun inşallahh..:emir_bebek:

X