kızlar test yaptım hamileyimm

Hayırlı olsun canım gözün aydın. İnşallah hayırlısı ile kucağına alırsın canım ya. Darısı başımıza inşallah.:teytey: :teytey: :teytey: :dance: :dance: :dance:

gamze harikasın.dilerim herşeyin hayırlısı olur ve bebişini sağlıkla kucağına alırsın.adetini bir gün geçincede testte belli oluyormu gerçekten bende ocak ayında düşük yapmıştım.bu ayda sanki olabilirim gibi geliyor çünkü göğüs uclarım acıyor.ya senin ne gibi belirtilerin oldu.yani bel ağrısı falan ayrıntısıyla yazarmısın yavrusunun annesi.

canım ben bu ay çok ümitliydim zaten dedim ya 20 nisandan beri karnımda aşırı bi şişkinlik vardı ve göğüslerim hafiften dolgunlaşmaya başlamıştı.adetime bir hafta kalada rahmimde ara ara sancılar oluyodu.geçen cumarteside aynı adetim olcakmış gibi çok acyip karnım ağrımıştı ama olmamıştım.öyle çok fazla bi belirtim olmad işte olanlar bunlar,eğer sende şüpeleniyosan kendinden adetin 1 gün geçse bile test yap bence.diğer hamileliğimde de böyle olmuştum ben

canımsın ya sağol.dilerim çooooooooook mutlu olursun dualarım seninle.kendine ve bebeğine lütfen dikkat et.bol şans.

gamzecim çok sevindim hayırlı olsun,bana da bir umut oldun,bende şubat ayında bir düşük yaptım ve herkes düşükten sonra uzun süre bebeğin olmaz diyordu,senin bebişin benimde içimde sevinç çığlıkları yarattı :)

EŞİNİ ve SENİ TEBRİK EDERİM.

DİLERİMKİ BEBEĞİNİZİ SAĞLIKLA KUCAĞINIZA ALIR ve HUZURLA BÜYÜTÜRSÜNÜZ.
HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN.
ANNELER GÜNÜN ŞİMDİDEN KUTLU OLSUN CANIM

canım ya çok sevindim inşallah sağlıklı bir şekilde dünyaya getirirsin yavrunu.

allah allah hamişlerimi çoğaldı bu ayyy hadi gözün aydın gamzecim sağlıkla kucağına alırsın inş. canım

kızlar hepinize çokk çokk teşekkür ederim bu mutlu günümde beni yanlız bırakmadınız. saolun iyi dilekleriniz için çok seviyorum hepiniziii..

Hayırlı olsun canım,allah tamamına erdirsin.Önceden düşük yapmışsın.Çok dikkat et kendine ağır yük ve strese girme sakın.

gamzecim çok sevindim hayırlı olsun,bana da bir umut oldun,bende şubat ayında bir düşük yaptım ve herkes düşükten sonra uzun süre bebeğin olmaz diyordu,senin bebişin benimde içimde sevinç çığlıkları yarattı :)

canım bende tam tersini duymuştum düşükten sonra çok çabuk hamile kalınyomuş.zaten nisana 1 hafta kala bırakmışık korunmayı. bence sende hemen hamile kalcaksın,hiç canını sıkma sen canım benim.bol bol dua et.

takvim için erken değilmi daha ,doktora gidip görmeden yapmak istemiyorum ben aslında.hesabıma göre 3 haftalık felan şimdi,nisanın 20sinden beri karnımda aşırı bi şişkinlik vardı tahminimce 18.19 nisanda hamile kaldım ben.yapıyımmı takvim şimdi,ne dersiniz.

gamze canım sen tahmini olanı yap dr degişik söylerse düzeltirsin
dra ne zaman gideceksin bu aradayerimseniben

Gamze cok mutlu oldum senin adina. Beklemenin ne oldugunu bilenlerdenim Allah gönlüne göre versin sagsalim kucagina alirsin insallah. Tebriklerrr:çiçek:
Darisi tüm isteyenlere......

cnm ınsallah saglıklı bır hamılelık gecırır ve saglıklı bır bebecik alırsın kucagına..

hadı hayırlı olsun. gözün aydın cnm

X