kızlar test yaptım hamileyimm

gamze tebrikler canımm

allah sağlıklı bir hamilelik nasip eder inşallah

sonra da hayırlısı ile kucağına almayı
:emir_bebek: :emir_bebek: :emir_bebek:

gamze cim hayırlısı olsun ne kadar güzel, bende anne olmak istiyorum mesajını okuyunca gözlerim doldu ne kadar mutluluk verici
bende yaklaşık 9 ay önce dış gebelik yaşadım,şuan istiyorum kısmet inşallah canım

gamzeeeeeee tebrikler kız listemizden bi hamiş dahaçıktı.Çooooooookkkkkk sevindim.Kendine dikkat et canım benim.Darısı başımıza

gamzeeeeeee tebrikler kız listemizden bi hamiş dahaçıktı.Çooooooookkkkkk sevindim.Kendine dikkat et canım benim.Darısı başımıza

kız bu liste varya hakkatten uğurlu yaaa.inşallah sizinde iyi haberlerinizi alcaz.hepinize çoook çooook teşekkür ederim msj larınız için.

adet olmaman çok iyi bi haber canım ya bekle bakalım bi kaç gün daha kan testi yaptırırsın..ve inşallah mutlu haberi verirsin.

canım günaydın ahal tık yok bende adet olmadım belirtide yok ama geçen ayda böyle olduğu için ümidim yok yani. ama olsun olacak bigün eninde sonunda demi ama

ayşecim bence sende bişeyler olabilir canım ya,belki adetine yakın hamile kaldıysan testte çıkmamıştır bikaç gün daha bekle kan testi yaptır canım.

çok sevindim inşallah Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin. Bende bundan önce düşük yapmıştım ama şimdi daha iyiyim şükür. Bu ilk olucak inşallah. Kalıcıysa ne olursa olsun düşmüyo ama kısmet değilse de istersen hiç yataktan kalkma düşmesini önleyemiyosun. Hayırlısı uğurlusu olsun inşallah. Yavaş hareket et ve ağır kaldırma, temkinli ol derim, tekrar tekrar tebrik ederim..

selam gamzecim hayırlısı olsun allah sağlıklı bir şekilde kucağına almak nasip etsin allah olmayanlarada çifter çifter bebekler versin kimsenin kucağı boş kalmasın

ben foruma fazla girmesemde sizleri devamlı takip ediyom buarada koalayım dan haber varmı onunda günü geçmişti

ben foruma fazla girmesemde sizleri devamlı takip ediyom buarada koalayım dan haber varmı onunda günü geçmişti

fazla giremiyo olsanda hoş geldin canım aramıza,koalayımdan hala bi ses yok zaten pek girmiyo bu aralar,mutlu haberle gelmesini bekliyoruz ama gelmiyo oo..nerdesinn koalayımmmmmmm..

X