kızlar test yaptım hamileyimm

g.a.m.z.e

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2007
834
17
41
kızlar dün adetim olması gerekiyodu olmadım zaten bazı belirtilerim vardı hamilelikle ilgili. test yaptım şimoi pozitif çıktı.çok mutluyum kızlarr ellerim titriyo yazarken.biliyosunuz şubatta düşük yapmıştım inşallah bu bebişim beni bırakmazz.dua edin benim için.darısı isteyen herkese olsun inşallahhh...

hayırlı olsun arkadaşım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. darısı bizlerin başına rabbim bizlere de bütün isteyenlere de verir inş.

gamze çok mutlu oldum haberine
allahım bebişini sana bagışlasın
çok güzel bir duygudur bilirim
inşallah sagsalim kucagınada alırsın
eşini ve seni tebrik ederim

çok saolun kızlar şa an varya heycandan titriyorum kalbim kütküt atıyo rabbim isteyen herkese verir inşallahh..

gamze harikasın.dilerim herşeyin hayırlısı olur ve bebişini sağlıkla kucağına alırsın.adetini bir gün geçincede testte belli oluyormu gerçekten bende ocak ayında düşük yapmıştım.bu ayda sanki olabilirim gibi geliyor çünkü göğüs uclarım acıyor.ya senin ne gibi belirtilerin oldu.yani bel ağrısı falan ayrıntısıyla yazarmısın yavrusunun annesi.

kendi öğrendiğim günü hatırladım şimdi..
ne kadar ağlamıştım.
Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

hayırlısı olsun inşallah..
Allah kimseyi evlatdiyla imtihan etmesin ve bu yavruyuda sağlıklı sıhatli kucagına almayı nasip etsin inşallah:))

eşinin haberi varmı gamze
süprizmi yapacaksın yoksa

aslında eşime süpriz yapcaktım ,ama onunda bugün işe geç gideceği tuttu.baktım işe gideceği yok ilk idrarımla yapıyım diye tuvalete de gitmedim patlamak üzereydim söylemek zorunda kaldım dedim ben eczaneye gidiyorum test almaya.yani sonucu beraber öğrendik canım ya.

Tebriklerrrrrrrrrrrrrr.... gamze canım hayırlı olsun. çok sevindim senin adına. darısı tüm isteyenlerin başına. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

beraber sevinmek daha güzel
bizde eşimle beraber yapmıştık
nasıl aglamıştım hatırladımda şimdi
hadi takvimini yap görelim bebişini

beraber sevinmek daha güzel
bizde eşimle beraber yapmıştık
nasıl aglamıştım hatırladımda şimdi
hadi takvimini yap görelim bebişini

takvim için erken değilmi daha ,doktora gidip görmeden yapmak istemiyorum ben aslında.hesabıma göre 3 haftalık felan şimdi,nisanın 20sinden beri karnımda aşırı bi şişkinlik vardı tahminimce 18.19 nisanda hamile kaldım ben.yapıyımmı takvim şimdi,ne dersiniz.

X