kızlar sürtünme yoluyla hamile kalınır mı kız arkadaşımla bu konuyu tartışıyoruz..

burcuuu dlkr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2014
4
0
33
kız arkadaşım kalınır diyor bende üzerine boşalmadıktan sonra kalınmaz diyorum.. ama internetten baktım zevk suyuyla kalınabiliyormuş galiba öyle bişey mümkün mü ..

Sürtünmeden kasıt ne ki biraz daha acsaniz? Sunu mu demek istediniz pardon herkesten özür diliyorum, iki kişi ciplakken cinsel organlarını surttukleri zaman mi diyosunuz içeri giriş olmadan

Bu ko konuya nerden geldiniz merak ettim.
İnternette her şey var.oradan bakiniz sonra burada polemik oluyor kazen affetmiyor :)

eğer sürtünürken boşaldıysa yada boşalma öncesi suyu geldiyse de olabilir.
ayrıca hamilelikten şüpeleniliyorsa eczaneden bir gebelik testi alın. sonuç %100 güvenlidir.

Sürtünme yoluyla boşalma olsa bile çok zor bir ihtimal diye biliyorum. İnsanlar ilişki ile boşalmadan sonra bile şekilden şekile girip bekliyor ki hamile kalsın.

Benim bildiğim erkek kizin cinsel organinin üstüne bosalsa bile hamile kalmaz kız, içeri boşalması lazim, uğraşıp hamile kalmaya çalışanlar bile kalamiyoken sürtünmeyle hamile kalmak saçma dogrusu

Benim bildiğim erkek kizin cinsel organinin üstüne bosalsa bile hamile kalmaz kız, içeri boşalması lazim, uğraşıp hamile kalmaya çalışanlar bile kalamiyoken sürtünmeyle hamile kalmak saçma dogrusu
sürtünürken içeri kaçmadığının garantisi var mı?

sürtünürken içeri kaçmadığının garantisi var mı?
Bunlar ne sekil surtunuyo ben anlamadım ki :KK70: :KK70: içeri kacmissa o yarim yamalak da olsa iliskidir sürtünme değildir dönerse senindir dönmezse hic senin olmamıştır :KK53::rolleyes: çok tehlikeli sularr

Bunlar ne sekil surtunuyo ben anlamadım ki :KK70: :KK70: içeri kacmissa o yarim yamalak da olsa iliskidir sürtünme değildir dönerse senindir dönmezse hic senin olmamıştır :KK53::rolleyes: çok tehlikeli sularr
bilmem valla. insan o aşamaya gelince muhtemelen kendini kaybedebilir ufaktan da :KK68:olsa.

bilmem valla. insan o aşamaya gelince muhtemelen kendini kaybedebilir ufaktan da :KK68:olsa.
En iyisi iç çamaşırlarını çıkarmadan surtunsunler efenim o daha garanti hamile kalmaz hem :KK70: neyse ben seneye kadın doğum stajını bi göreyim bu konuda her soruda sizi aydinlaticam genclerrr :KK70:

evet öyle çıplak kastımız ama üzerine boşalmıcak netten araştırdım zevk suyuyla kalınabiliyormuş ama ne kadar doğru bilemem..

Bnmde icim icimi yiyo :KK43: Bzde nisanlimla surtunme yoluyla ilskiye girdik :KK43: adetm zaten geckmsti 5gun kdr ilskidn snrada 5gun dha gcti dayanamadim doktora gittim idrardan gebelik testi yaptrdm negatf ckti yani iliskiden 5gun snra yaptrdm testten 3 gn snrasi adet grdum. Suansa iliskinn uzerne 1ay gecti ama kasklarmda gecmeyen bi agri ve goguslermde agri var tekrar test yaptrsam mi korkuyorum :KK43:

Sürtünme yoluyla ilişki mi?
Iliski denildiginde benim bildiğim tam birleşmedir... bak tatlım bak kuzummmm
Kimi insanlar 2 3 yıl deniyorlar ( tam birlesme) anlama için yazıyorum olmuyor sen gelmiş bosalmamis felan diyorsun girmediyse olmazz bu kadar basit çok kalma kendini emi yavrum ?

Sürtünme yoluyla ilişki mi?
Iliski denildiginde benim bildiğim tam birleşmedir... bak tatlım bak kuzummmm
Kimi insanlar 2 3 yıl deniyorlar ( tam birlesme) anlama için yazıyorum olmuyor sen gelmiş bosalmamis felan diyorsun girmediyse olmazz bu kadar basit çok kalma kendini emi yavrum ?
Girmedi ama bosalma oldu :KK43: aslnda adet gordm.ama smdi bole belirtiler var iyice kafam karsti:KK43:

X