Kızlar su klozetlere takılan sıvı ernetler var ya hangı marka ıyı?

ASYAA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2007
181
1
40
yanıı ben bı arkadasta gordum ama tabı soramadım :1closedeyes:hangı marka oldugunu.sıfonu cekınce mavı mavı su akıyor ve oyle mavı oluyo.ben bref aldım ama yok onun gıbı olmadı:dilcikar:.benı aydınlatırsanız memnun olurum a.s.sımdıden tesekkurleerŞeniz

dack almıştım ben yeşil rengi hatta, ama rengi tesadüf aldım, başka renklerde var tabi bildiğiniz üzere çok güzel kızlar bitene kadar bol köpük verdi her sifon çekişimizde..ve hoş bir kokuda veriyor..şiddetle tavsiye ederim..fakat öyle tüm banyonun miss gibi kokan bir koku değil..ancak klozete yaklaştığınıda duyuyorsunuz kokuyu:))

duck ın mavi oalnı çok güzel kokuyor. suyu mavi yapan tabletler var. rezarvanın içine atıyorsun mavi su akıyor mis gibi oluyor.
bende bref kullandım ama öyle koku yayılmıyor.
en iyisi duck ve tableta.s.

üçgen şeklinde bir kutusu var onu almayın yatay olanlar daha iyi üçgen olan hemen akıp gidiyo (markanın adı aklıma gelmedi )

arkadaşlar adı rezervuar bloğu geneli mavi renklidir.. marka olarak duck güzel..

ya bende geçenlerde dia dan aldım hem mavi su akıyor hemde köpüklü kokusuda güzel ben kenara takılan aparatıda kullanıyorum.ikisini birlikte kullanıyorum güzel kokuyor.hemde kireci önlüyormuş.

bref in sıvı tuvalet blogu limonlu çam kokulu olanı falan var dunya para ve akıyor gıdıyor jel şeklinde sakın almayın katı tuvalet blokları cabuk erımıyor güzel kokuyor ve fiyatıda daha uygun...

arkadaşlar bende aldım o tabletlerden kullandım çok güzel mis gibi mavi su akıyor sifonu çekince iyi güzelde sifonu çektikten sonra mavi mavi kalıyo akıntı şeklinde tekrar çekme ihtiyacı duyuyorum yine kalıyo bu sefer kovayla falan dökyom öfff sıkınt basıyo markadan mı acaba yoksa benim sifondanmı. bide zaman geçtikçe o iyiyce eriyo sanırm içerde masmavi oluyo iyice su.. çok seviyodum ama soğudum.

kızlar ben de aldım ama sıfonu cektıgımde hıc ole mavı su veya kopurme olmuo takamadımmı acaba

canım bi klozet kenarına takılanlar var senin bahsettiğin ondan öle mavi su köpürük falan çok çıkmıyo sadece biraz köpürük ve koku veriyo. birde rezervuar blokları var hani klozetin su dolan haznesi varya oraya içine atılıyo kenara bi yere o eridikçe mavi su aklıyo sifonu çektikçe köpüklü falan sen bunlardan almalısın.

ben breff marka kullanıyorum harika birşey hem tuvalet tertemiz kokuyor hem 800 kullanımlık hemde şifon çekilce kulazetteki kireçleride temizliyor kalıntı falan kalmıyor breff mavi olanı süper bence

rezevuara atıyorum mavi su akıyor ama güzel bir koku vermiyor.ancak kötü görüntüyü yok ediyor ördek şeklinde olanlar var onlardan alıyorum.bende klozete takılanlardan alacam koku da yaysın istiyorum.

ben bref kullanıyorum sıvısını kullanıyom katı olandan memnun kalmadım sıvı olan daha iyi heme hoş kokusu var ve kokusu uzun zaman sürüyo.....

X