Kızlar sizce ne yapmalıyım

Asuman45

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2024
15
-14
Merhaba ben 46 yaşındayim 1 tane kızım var bir tanede üvey oğlum var , kızım 19 yaşında , üvey oğlum ise henüz 13 yaşında , , ben normalde hep erkek çocuğum istiyordum, ama eşim 1 tane istedi oda kız olmuştu dahada çocuk yapmadık , bende erkek çocuğa resmen hasrettim o eşimle ayrildik ama şimdiki esiminde dünya yakışıklısı oğlumuz var şimdi soruma gelince ben üvey oğlumu öz oğlum gibi çok seviyorum sanki ben doğurmuş gibiyim ve onunla çok ilgileniyorum ama gerçekten üvey oğlum tabiki , benim oğlumla arkadaş gibi ilgilenip onun herşeyiyle yakından ilgilenmem annelik oğul ilişkimiz açısından kuvvetli olurmu dediğim gibi üvey oğlum ve 13 yaşında ortaokul okuyor

Teşekkür ederim canım tüm çocuklarımız dualarla bu arada çocuğun varmı

İki oğlunuzu da ayırt etmiyorsunuzdur diye düşünüyorum. Üvey olduğunu hissetmiyordur. Kuvvetli olur tabi. Bu arada maşallah çok tebrik ettim sizi harikasınız ♥

Annesi hayatta olan bir çocuğa annelik yapmayı asla doğru bulmuyorum. Çünkü çocuğun annesi ile olan ilişkisini zarar verirsiniz. Kısaca annesi olan bir çocuğa ablalık yapabilirsiniz ama annelik yapmayın

Annesi hayatta olan bir çocuğa annelik yapmayı asla doğru bulmuyorum. Çünkü çocuğun annesi ile olan ilişkisini zarar verirsiniz. Kısaca annesi olan bir çocuğa ablalık yapabilirsiniz ama annelik yapmayın
Katılıyorum, anneden hiç bahsetmemiş. Evet bakmak ilgilenmek ihtiyaçlarını görmek güzel bir şey ama çocuk annesini biliyorsa anne yokmuş gibi davranmayı ben de doğru bulmuyorum.

Merhaba ben 46 yaşındayim 1 tane kızım var bir tanede üvey oğlum var , kızım 19 yaşında , üvey oğlum ise henüz 13 yaşında , , ben normalde hep erkek çocuğum istiyordum, ama eşim 1 tane istedi oda kız olmuştu dahada çocuk yapmadık , bende erkek çocuğa resmen hasrettim o eşimle ayrildik ama şimdiki esiminde dünya yakışıklısı oğlumuz var şimdi soruma gelince ben üvey oğlumu öz oğlum gibi çok seviyorum sanki ben doğurmuş gibiyim ve onunla çok ilgileniyorum ama gerçekten üvey oğlum tabiki , benim oğlumla arkadaş gibi ilgilenip onun herşeyiyle yakından ilgilenmem annelik oğul ilişkimiz açısından kuvvetli olurmu dediğim gibi üvey oğlum ve 13 yaşında ortaokul okuyor
Hiç iyi niyetli bir soru hissetmedim ya!

Nekadar acayip konu ve hesap🤦🏻‍♀️

Diğer konusunu da gördünüz mü? Kadın mı erkek mi bilmiyorum ama pedofili bi sapık olma ihtimali çok yüksek. Gece gece açtığı konulara baksanıza. Pedofili erkek diye tahmin ediyorum
Bu mesajı o konuyu görmeden yazmıştım,diğer konuyu görünce emin oldum. Ülke pislik bir hal aldı. Ödüm kopuyor çocuğumu koruyamazsam diye. Biri gülümseyerek baksa icinden ne geciriyor diye şüpheye dusuyorum ki dünyanın en insancil kişisiy(d)im.

X