Kızlar şaşkınım hamilemiyim ben şimdi

kızlar nihayet kocişime söledim önce biraz şaşırdı nası yani tüp bebek yapmıycazmı şimdi dedi zavallı napsın o kadar usanmışki en çok buna sevindi sanırım sonra kendi doktor olduğu için apar topar bir doktor arkadaşına gittik usgde baktı ve sürprizzzzzzzzzz ıKı KÜÇÜK NOKTA ŞEKLıNDE KESECıKLER görüldü kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr ıKıZMıŞ BEBEKLERıMM inanamıyorum ya ağlamaktan gözlerim şişti çok şükür Rabbime

kızlar bu arada merbee ben meram kız kardeşim olur onun topiğinden yazdım onunda dördüzleri oldu 5 gün önce :)) bizde malesef pco aile boyu sorun dua edin bhcg artsında keselerim büyüsün

cnm progesteronu doktorum sölemedi kullanmalımıyım acaba

ayy Rabbimin mucizesi işte,O isteyince 1-2-3-4 veriyor,yeter ki OL desin,bende pko lu olarak bu ahbere çok svendim keşke bende şimdi hamiş olsam,dua et bitanem bizede ne olur,önümüzdeki ay bende başlayacağım ama bu ay 3 günüm geçti,benim adetlerim düzenlidir geçmez ama ...bilmiyorum yinede,neyse sen mutluluğnu yaşa ve bizede dua et..

canim benim ya cok sevindim.
yar rabbim sen buyuksun allahim
hayirlsiyla kucagina al insallah

cnm benim çok saol inş sende hamişsindir dua edicem senin içinde

cok guzel bisey yaa
bende simdi lucrin kullaniyorum
bi an dusundum de
baya guzel bisey yaa
insALLAH bebegin sagliklidir.kaydirigubbakcemile3

canım tebrik ederim insan hiç tanımadığı bir insan için bile nekadar seviniyor allahın mucizesi işte hiç beklemediğin bir anda mucizeni gönderiyor sana allah güzel sorunsuz bir hamilelik ve sağlıklı hayırlı bir şekilde bebeğini kucağına almanı büyütmeni nasip etsin

cnm progesteronu doktorum sölemedi kullanmalımıyım acaba

canim once ikiz icin tekrardan cok tebrik ederim kirbir kere Masallah
canim progesteronu bizler gb sorunlu ciftlere ne olur ne olmaz diye cogu doktor veriyor, ama dogal hamilelikte vermeyebiliyor da. soyle diyeyim ilk hamileligimde vermedi doktorum; dusuk yasadigim icin ikinci dogal da olsa destek progesteron kullanalim demisti. doktorun vermediyse bir bildigi vardir verilememesi de cok normal cunku. istersen aklinda kalmasin bir sor.
Allah saglicakla iki evladina kavusmani nasip etsin dogum hikayelerini de okuyalim Insallah.

merbee ben bu işlere yenş başlamış bi arkadaşınızım.11 gün önce 2.aşılamamı yaptırdım .senin yazdıkların öle dikkatimi çekti ki.o kadar tedaviden sonra kendi kendine ikiz bebek inanılır gibi değil.Rabbimizin kudretinden sual olunmaz işte.biz 2 yıldır bebek istiyoruz ilk aşılamam da tutmayınca tedaviyle bile olmuyosa yoksa bebeğim olmıcakmı die düşünmüştüm.bana umut oldun teşekkürler

Merbee... Oncelikle tebrik ederim )... Evet bencede Hamilesin !! Benzer olay benimde basimdan gecti.
Bende bundan bir sene once,trýe tup bebek tedavisi icin gitmistim,bende pcoluyum,ve ilacsiz adet goremiyorum,bunun icin primolut ilac kullaniyordum adet sokturucu,ama bir turlu adet olamadim,oysaki sanki adet olacakmisim gibi karnim agriyhordu belim agriyordu,hata birgun biraz lekelenmem bile olmustu ben adet oluyorum diye sevinmistim.. :1rolleyes:
Ee,adet olamayinca,tedaviyede baslayamiyordum,gebelik testi yaptirdik bizde hastanede 215 cikmisti,ve hamilesin demislerdi,masallah seninki dahada ilerlemis baksana :))

Benim oglum simdi kollarimda,3 aylik olduk... Insallah 9 ay sonrada seninki kollarinda olur canim.. Tekrar tebrik ederim kolay ve saglikli bir hamilelik gecirirsin umarim

canım benim çok tebrik ederim.. inanamadım bende okuyunca.. zaten her bebek bir mucize değil midir.. seninki gerçekten büyük bir mucize olmuş..allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah..

amin cnm inş kızlar bhcg 3700 olmuş çok şükür ikiz olduğu kesinleşti darısı isteyen herkese olsun

allah sonuna kadar sağlıkla erdirsin 3 ünüzüde sağlıkla mutlulukla kucağına aldırsın bebeklerini.
işte hepimizede örnek olsun senin mucizen. allahtan umut kesilmez.
kendine çok iyi bak. tekrar gözün aydın.masallah

VAVVV arkadasim baska ne denir, bastan beri butun yazilanalri okuyodum, bunu gorunce dayanmadim bisey yazmam lazim dedim, allah'in mucesi bu olsa gerek, TEBRIKler canim MAsallah sen bunce yil ugras, bu kadar ugras, bizim rabbimiz boyle iste ne guzel hayirlisyla ikizlerini kucaginada almayi nasip eder INSALLAHHH....

çokkkk tebrik ederim YÜCE RABBıMıN mucizesi bu işte .. allahım kucağına almayıda nasip etsin inşallah....

ay ınanmıyorum..çok sevındımm..opuyorumnanaktan

tebrik ederim mucize diye buna denir Allah kucağına almayı nasip etsin sağlıkla doğsunlar inşallah..

Iyi gunler ben erken menepoz cift rahimli 47xxx sendroma sahip yumurtaliklari gelismedigi icin adet goremeyen bir hastayim 6 yillik evliyim gittigim doktorlar hep donasyon dediler ama ben donasyon dusunmuyorum. Fsh 110 Amh 0.01di. 6 aydir da gittigim doktorda 10 gunluk igne tedavisiyle fsh 110 dan 13 e dustu ve sonraki 1 ay icinde de emarda ve ultrasyonda dahi gozukmeyen yumurtaliklarim calismaya basladi ve 1mmlik yumurta hucrem ortaya cikti simdi de onu buyutmeye ve kalitesini yukseltmeye calisiyorum 10 gundur lucrin+trisequens+5gun femara+Qenzyme-q10 kullaniyorum sizin yazinizi gorunce bir sansimi denemek istedim bebeklerinizi kucaginiza almissinizdir umarim siz lucrini nasil ve ne sekilde kullandiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…