Kızlar şaşkınım hamilemiyim ben şimdi

merbee85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2010
7
3
Kızlar 7 yıllık evliyim pcos hastasıyım 4 defa tüp bebek sayısız aşılama yaptırdık hiçbiri tutmadı ilaçsız adet bile göremiyorum tüm birikimlerimizle 5. tüp bebek denemesi yapıyordum lucrin kullanıyorum birde adet söktürücü adet olunca lucrini 5 e düşür dediler hap bitti ama adet olamadım hala ağrılarım var hiç umudum yok ama yinede evdeki testlerden yaptım ve şok oldum çift çizgi 4 defa denedim hepsi çift çizgi hemen kanda baktırdım ve sonuç 850 çıktı ya ben şimdi hamilemiyim nasıl olur lucrin kullanıyordum eşimin bile haberi yok

insallah hamilesindir canim benim.
zaten buyuk ihtimalle hamilesin
ALLAH in mucizesini goryomusun
mafoldumben

canım tebrikler b.hcg o kadar çıktıysa hamilesin... Allahın mucizesi... olmas dedilen oluyor böyle... hemen bir doktora git... Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah...

canım çok tebrik ederim inşallah değerin dahada yükselir tatlım bizlerede dua et allahım sen ne büyüksün ya sen büyüksün allahım

kirkbirkere Masallah, tabiiki hamilesin simdi iki gune o 850 betachg 1700 olucak ve doktor keseni gorebilcek o yuzden pazartesi gidersen Insallah kesenizi de goreceksiniz. hemen doktorunu aramali ve ilaclari kesip progesteron almalisin, normal prosudur gozun aydin Rabbim saglicakla kucagina almayi nasip etsin

ne kadar güzel bir haber bu!bütün o tedavilerden kurtuldun,hamilesin!tebrik ediyorum:)sanırım imkansız diye birşey yok bu hayatta..

canim agrilarina da uzulme normal gebelikte kadinlarin cogu regle agrisini regle gunu civarinda cok ceker her an regle olucak sanar ama o rahminin hamilelige hazirlanmasindan genislemesindendir:)) hicccccc kafana takma Allah'in bir lutfunu yasiyorsun Insallah cok guzel ilerleyecek hem de 9 ay:))

tebrikler canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah meleğini
bende 8. yılda kavuştum meleğime nasıl sevinmişsindir tahmin edebiliyorum

canım öncelikle tebrik ederim hamilesin ben geçen ay tedavideyken senin gibi lucrini kullanırken hamile kalan bi bayan vardı Allahın bir mucizesi işte rabbim kucağınada almayı nasip etsin

saolun kızlar çok mutluyum bin şükür Rabbime umudumuzu kesmiştik doktoru aradım lucrini kesti hamilesin dedi olabiliyormuş bazen ptesi keseyi görelim dedi ya ben yarını düşünürken keseden bahsediyorum şuan inanamıyorum hala akşam işten eve gelince eşime nasıl sölicem onu düşünüyorum şimdi çok şükür bin kere

evet hamılesın.hayırlı olsun.çok sevındımmmmmmmmmmmmmmmm.

sarıl boynuna .şaşırsın... olumunekankayizsmile

tebrikler cok guzel bir duygu olmali yalniz sana nacizane tavsiyem ilk uc ayi bitiresye kadar esinden baska biri ile paylasmaman nazar diye bisey var gercekten Allah sagliklica tamamina erdirsin insaallah.

canım gözün aydın alalh tamamına erdirip bebeğini kucağına aşlmayı nasip etsin darısı hepinmize inşallah

Ayy süper, eşin ne yapacak merak ediyorum, abone oluyorum konuya :lepi: Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah..

insan tanımasa da biri daha kurtuldu diye öyle seviniyor ki, eşime okudum şimdi o bile sevindi, tebrik ederim canım can-ı gönülden, Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla...
mucizelere inanıyor insan okudukça, hep beraber yaşadıkça, burada..
bizim de küçük mucizelerimiz en kısa zamanda gelsin inşallah kızlar... herkese sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…