Kızlar sağlıklı bir yola ihtiyacım var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

nenene9

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2024
53
47
34
Kızlar herkese selam ,
hali hazırda bir süredir boşanmayı düşünen bir kadın olarak
34 yaşındayım 2 yıldır evliyim , çocuğumuz yok

eşimin aile ile çok sık görüşüyoruz ve bu durumdan çok rahatsızım , kocamla hiç özel bir alanımız yokmuş gibi hissediyorum
eşim tüm aktivitelerini onlar ile birlikte yapmak istiyor , yani sadece çekirdek aileside değil amcaları , halaları vs vs de dahil sürekli görüşmek istiyorlar haftada 3-4 gün

ben zaten çalışan bi kadınım

ben bu kadar kalabalığa belki alışık olmadığım için bana çok gergin geliyor ortam
herkes bağırıyor , saçma sapan konular konuşuyor

eşim bana beni sevdiğini söylediğinde , yada davranışlarından beni seviyormuş gibi hissetmiyorum
boşanmayı uzunca bir süredir düşünüyoruz

maddi ve manevi olarak eşim bana kendimi güvende hissettirmiyor

bense maddi +manevi + cinsel olarak adamın tüm ihtiyaçlarını karşılayan bir robot gibi hissediyorum

asgari üücretin az bir üstünde kazancı var , aslında aşırı lüks harcamalarıda yok ama bir türlü tutumlu olamıyor
bense ondan daha yüksek gelirli bir işteyim yani bana gelip sürekli onu alalım bunu alalım şunu alalım diyor

kendimi evlilikte erkek gibi hissediyorum

eve bir şey lazım olunca ben kocama gidemiyorum , kocam bana geliyor

yada insan kocasından hayatım bana bunu alır mısın diyemez mi ya ?

bir sorun oluyor herhangi bir sorun gözümün içine bakıyor ben çözeyim de hallolsun diye yada hiç umursamıyor

insan biraz kadın olarak korunmak kollanmak , bazen kıskanılmak bile istiyor dozunda , sahiplenilmek hiç birini hissetmiyorum
kendisi başı boş şekilde ne yaptığını bilmiyor , anasının ağzından çıkana bakarak yaşıyor

gerçekten şuan kocam bana değil , ben kocama maddi manevi bakıyormuşum gibi hissediyorum
adamın ne maddi anlamda ne de manevi anlamda herhangi bir gelişmeye yada 1 adım öteye gitmeye dahi çabası yok

elinden genel anlamda bir beceri de gelmiyor , kadın olarak insan bekliyor yani bir şey olunca kocam halletsin

kadın erkeğe bir hayranlık duymak istiyor , içgüdüsel olarak ama bende yok hiç bir hayranlığım yok

evlenmeden önce farketmedin mi diyenleriniz olacaktır. Bende şunu söylüyorum farketseydim evlenir miydim sizce :)

boşanınca pişman olacakmışım gibide hissediyorum , çok daha mutlu olacakmışım gibide ne yapmalıyım , bu saydıklarım boşanmak için geçerli bi sebep mi bilmiyorum.

sanki boşanınca müthiş bi hayatım da olacakmış gibide , berbatta olacakmış gibi bilmiyorum. Karmakarışık darmadağınım

Kadını kadın sözünden anlar , kelimesinden cümlesinden anlar. Sizlerden bir dost sıcaklığında yorumlar bekliyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…