Kızlar prolaktin hormonu ile alakalı bana yardımcı olabilir misiniz

Bi kaç yerde okuduğum kadarıyla dostinex kullananlar birden birakamiyorlarmis bırakınca tekrar yukseliyormus doğru mu acaba
Canım ben 2 hafta yarım yarım kullandım pazt perşmbe sonra düşünce bayagı düştü doktor yarım tablet haftada bire düşür dedi sonra 2 hafta da ole kullandım sonra bıraktım

Selamun aleyküm aradan baya zaman geçti Bi sorayım dedim var mı Bi gelişme sende
Selam kuzucum maalesef 3 çatlatma iğnesi basarısız oldu aşılama ddiler vucudum artık hormonu kaldırmadı psikolojik olarak ara verdm bu arada da mfk kullandım 3 ay beklemedeyim bata bir hafta kaldı sen de durumlar nedr

Selam kuzucum maalesef 3 çatlatma iğnesi basarısız oldu aşılama ddiler vucudum artık hormonu kaldırmadı psikolojik olarak ara verdm bu arada da mfk kullandım 3 ay beklemedeyim bata bir hafta kaldı sen de durumlar nedr
Bende de aynı daha bisey yok en son o ilaçtan sonra prolaktinim normal seviyeye gelmişti öyle olunca adetim de düzeldi artık tam günüm de ve normalde olması gerektiği gibi 1 hafta sürüyordu ama sadece 3 ay öyle oldu ondan sonra tekrar düzensizleşti acaba dedim tekrar prolaktinim mi yükseldi yine Bi tahlil yaptırayım diyorum ondan sonra mfk'ya başlamayı düşünüyorum

Bu arada inşallah bu ay hayırlı haberini alırız amin

Başla canım kimisi ilk aydan kalıyo kimisi ikinci benim 3. Kalamadım kimis geç kalabailiyor bir umut artık elimizden geleni yapıyoruz prolaktini cok kafaya takma hafif yükselmesi vs onlar normal cok uc sevilerde cıkmaması halinde cok takılma sebebsiz olmuyo gerçekten 1.5 yıldır

Haklısın ama bende dedim ne olur ne olmaz tahlillerimi yaptırayım mfk'ya söyleyeyim ki ona göre ilaç yollasinlar en son doktora gittiğim de herseyin normal hiç bir sorunun yok dedi ama ondan sonra yine adetim duzensizlesince acaba dedim yine mi yükseldi bu defa da doktora randevu bulamıyorum nasıl tahlil yapacam bilmiyorum Bi yandan da dediğin gibi yukselmemiste olabilir direk sipariş mi versem diyorum kafam çok karışık

Canım doktor sana dicegi eş paketi direk yazıcak eşinle birlikte kullancan yada bal karısımlılar var onlardan alıcaksınız

Canım doktor sana dicegi eş paketi direk yazıcak eşinle birlikte kullancan yada bal karısımlılar var onlardan alıcaksınız
Geçenler de mesajlastik ne bende ne de eşim de Bi sorun yok dedim bana bireysel paketi önerdiler yani sadece ben kullanacam bide o ballı karışımı ben kullanamam çünkü hem ben bal sevmeyen biriyim hemde tadı berbatmis ablam da aldı ondan kullanamadı daha mideye inmeden kusuyordu yani parası çöpe gitti ondan baktım bana onerdikleri hep kapsül onun için almaya karar verdim bu ay da adet olursam sipariş edecem demiştim dün oldum onun için sipariş vermeyi düşünüyorum

Hemen ver bence kuzum adetliyken baslaman lazımdı yumurta gelişimi için

Tabii ki yüksek değil. Boş yere evham yapmışsınız. Benim 89 su değerim. Korkacak birşey yok. İlaç düzenliyor zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…