Kızlar prolaktin hormonu ile alakalı bana yardımcı olabilir misiniz

1.5 seneye yakın oldu 9 aydır olmuyor sen
Ben 5 aylık evliyim prolaktinim çok yüksekti diye ilk gittiğim doktor bu şekilde hamile kalamazsın ki olurda kalırsan da bebeğin engelli doğar onun için korunman lazım dedi onun için 3 ay korundum sonra başka gittiğim doktor tamam yuksekken hamile kalman zor olur ama olursa da hiç bir sorun yok dedi 2 aydır korunmayı bıraktım ama daha bisey yok malesef

Bir kaç ay daha dene bakalım canım sonrasında ztn doktorlar yumurta geliştirici ilaçlar çatlatma iğneleri veriyor Maral47

Bir kaç ay daha dene bakalım canım sonrasında ztn doktorlar yumurta geliştirici ilaçlar çatlatma iğneleri veriyor Maral47
En son doktora gittiğim de doktor rahminde ve yumurtaliklarinda hiç bir sorun yok tek sorunun prolaktininin yüksek olması o da verdiğim ilaçla iner o zamana kadar hamile kaldın kaldın kalmadın yine gel duruma bakacaz dedi

En son doktora gittiğim de doktor rahminde ve yumurtaliklarinda hiç bir sorun yok tek sorunun prolaktininin yüksek olması o da verdiğim ilaçla iner o zamana kadar hamile kaldın kaldın kalmadın yine gel duruma bakacaz dedi
Ovulasyon testi kullan bence bende de ayni durum vardi ovülasyon testi ile iliskiye girdim oldu gerci 10 haftalikta kalbi durdu 2 gun önce kurtaj oldum malesef. Ama sıkıntı yok dedi doktorum sonucta hamile kalabiliyorsun dedi

Ovulasyon testi kullan bence bende de ayni durum vardi ovülasyon testi ile iliskiye girdim oldu gerci 10 haftalikta kalbi durdu 2 gun önce kurtaj oldum malesef. Ama sıkıntı yok dedi doktorum sonucta hamile kalabiliyorsun dedi
Çok üzüldüm ama vardır bunda da bir hayır RABBIM en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah ilk önce doktora gideyim bakalım prolaktinim ne durumda ona göre yaparım artık

Çok üzüldüm ama vardır bunda da bir hayır RABBIM en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah ilk önce doktora gideyim bakalım prolaktinim ne durumda ona göre yaparım artık
Amin canim inşallah hepimize nasip etsin

Her hangi bir zaman bakila bilen bı hormon benimde yüksekti ilaç kullandım bende

İnşallah bir de üzüntü ve sıkıntı insanı kanser eder diye bı söz var üzüntü yok sıkıntı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…