Kızlar prolaktin hormonu ile alakalı bana yardımcı olabilir misiniz

Merhaba. Benim adet olmama 1 hafta var. Yine de tsh,e2,fsh,lh test yaptırdım. Amh ile prolaktin sonucum daha çıkmadı. Bu testlerin aynısını adettin 2. Günü de kan vercem. Şu an için tsh:3,180 e2: 257,40 fsh:1,66 lh:3,31 yorum yapabilir misiniz

Hadi insallah son bulsun yasın kaçtı canım senin
Doktora gittim kan tahlillerim hepsi normal çıktı özellikle de prolaktin değerim gayet normal degerdeymis ama yine idrar yolları enfeksiyonum ve sol yumurtaligim da ceviz büyüklüğünde bir kist varmış o da korkulacak bisey değil adet olunca düşer dedi ve enfesiyon için ilaç hap ve fitil verdi kullanmaya başladım kullandiktan 2 gün sonra leke gelmeye başladı ve sonra kanamam oldu adet değil çünkü adetime daha 10 günden fazla var neyden öyle oldu anlamadım doktora gideyim dedim ne devlette ne de özelde randevu yok

Canım kisti atıyor olabilirsin korkulcak bişey yok önemli olan o lekelenmenin ne kadar süreceği eger kanama bir kaç günden fazla sürerse randevu al yada ilaçlar tetiklemiş olabilir 10 gün erken regli olmus olabilirsin kist sökülmüş olabilir canım korkma ne kadar sürcegini takip et bakalım kanamaların regl gibiyse erken oldun bayagı kisti de söktün 1 haftadan fazla sürerse kanaman mutlaka randevu al benim bir kere kistim olmustı sogan suyu yapmıstım kist yaptı bende 20 gün mesela kanamam olmustu dogum kontrol hapı kullanmak zorunda kalmıstım o yüzden dedim ya erken söküldün olabilir

Kardeşim de hemşire ona söyledim o da öyle dedi pazar gununden beri pembe geliyordu dun gun boyunca pıhtı seklinde geldi aksam da koyulasti bugunde yine pembe gelmeye başladı ilk defa böyle bisey yaşıyorum normalde her ay 5 gün erken olurdum ilk defa bu kadar erken oldum kardeşim normaldir hormonların değişiyor ya da kisti düşürüyor olabilirsin dedi

Aynen canım korkma yani sadece 1 haftadan uzun sürerse alırsın randevu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…