Kizlar lutfen yardim edin

Kivircikkhatun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
746
231
30
Kizlar 11 subatta adet olmam gerekiyodu. Olmadim bugun gecikmenin 2. Gunu test yaptim negatif cok uzuluyorum erken mi yapiyorum bilmiyorum nolur yardim edin idrarda cikmayan gebelik olur mi erken mi yapiyorum

Yumurtlama gününden emin misin cnm takip ettin mi belki geç döllenme olabilir bı kaç gün sonra tekrar yap

Kızlar bugün adet olmam gerekiyordu test yaptım. Bu sonuç çıktı. Sizce var mı biseyler? Birde yarın da yapıp öyle kan testi yapsam ?

Eklentiler

• IMG_20210213_150545.jpg
    81,7 KB · Görüntüleme: 125
Kizlar 11 subatta adet olmam gerekiyodu. Olmadim bugun gecikmenin 2. Gunu test yaptim negatif cok uzuluyorum erken mi yapiyorum bilmiyorum nolur yardim edin idrarda cikmayan gebelik olur mi erken mi yapiyorum
Canım inşallah hamilesindir. Erken gebelik testi mi yaptın normal mi? Normal test için biraz daha bekle ama erken gebelik negatif diyorsa ne yazık ki ihtimal düşük

2 günlük gecikmeye testte çıkardı ama emin olmak için kan tahlili yaptırın belki gec döllenme ola bilir

Ay gerçekten mi inşallah ya inşallah dediğiniz gibidir. Çok mutlu oldum. Ama karnım ağrıyor sanki olacak gibiyim. İnşallah Rabbim tüm isteyenlere ve bana bize, hepimize nasip eder.
ben kan testimi kendim yaptım iki gün boyunca adet sancısı olmasına rağmen hatta sonucu beklerken bile dedim kesin yok. sonucum pozitifti ağrım var diye ümidini kesme kan testi yaptır bence insallah istediğin gibi olur

İnşallah canım ümidim inan yoktu. Yumurtlamadan sonra 10 gündür ağrı çekiyorum kasıklardan bacağıma vuruyordu. Hayırlı olsun bu arada sağ salim kucağınıza alırsınız inşallah

Hayirli olsun canim :)) nasil sevindim Rabbim bana ve isteyen herkese nasip etsin ❤ belirtilerin nelerdi
Canım hala emin değilim, sanki hasta olucam gibi, baskı hissediyorum birde ıslaklık.
Doktora gittim yumurtlama takibi için çatlama olmuş. Ondan sonra inanılmaz kasık ağrısı bacağa vuruyordu. Bide göğüste dolgunluk. Yumurtlamadan sonra 6 ya da 7.gün hafif kahverengi akıntı geldi. İki gün önce de yine öyle oldu ama çok minicik damla. -İki kere yumurtlamışım bu arada ben- İki gündür de rahime sanki bıçak saplanır gibi ağrı vardı. Bugün takvime göre olmam gerekiyordu. Normalde 28-29 günde bir oluyorum. 3 ay önce 37 gün oldu. Öyle olunca gittim zaten doktora. Sonra devamlı gittim. 31 güne düştü. İşte öyle... Çok uzun yazdım kusura bakma... İnşallah seninde ve tüm isteyenlerinde olur. Benim prolaktin sorunum var, o yüzden şaşkınım inanamıyorum bu teste yarın da yaparım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…