Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar lütfen bu sefer programlarımızı 6ay düzenli uygulayalım:)

Benim üst ölçüm 79cm biraz önce 4 kat destekli sütyenimi taktım ve göğsüm kocaman gözüküyor o sütyenle ölçtüm 85cm çıktı kızlar yani 6cm lik fark nasıl o kadar büyütüyor :-O zaman bana 6 cm yeter o zamannn ama anlamadım ya nasıl öyle oldu çok büyük oluyo o sütyeni takınca ama 6cm farketti

Son düzenleme:
Elektronik Göğüs Büyütücü Masaj kemeri Özellikler:

Göğüslerde meydana gelen sarka ve deformasyonların giderilmesine yardımcı olur.
İki aylık bir kullanım sonrasında göğüslerde büyümeye yardımcı olur.
Sonuçları kalıcıdır.
Göğüs sağlığı açısından faydalıdır.
Doğaldır, hiç bir katkı maddesi kullanmaz.
Ağrısız ve pratik bir tedavi yöntemi kullanır.
Şarjlıdır pil gerektirmez.
Göğüs büyütücü kremler ile birlikte kullanılabilir

Elektronik Göğüs Büyütücü Masaj aleti Çalışma Prensibi:

Göğüs dokusu kadın anatomisinde kan dolaşımının en az olduğu bölgedir.
Oysa göğüs dokusunun beslenmesi için gerekli olan hormonların dokuya
ulaşmasını sağlayan da yine kan dolaşımıdır.
Kan dolaşımının zayıflığı buna bağlı olarak göğüs dokusu için üretilen
hormon miktarının da azalmasına neden olmaktadır. Zira insan anatomisi
tüketilmeyen kaynakların üretimini doğal bir tepkime ile düşüren bir yapıya sahiptir.
Breas Enhanger kadın vücudunun bu anatomik yapısı baz alınarak tasarlanmıştır.
Uygulanan masajın temel işlevi göğüs bölgesinin kan dolaşım hızını arttırmak
ve bu şekilde hormon üretimini tetiklemek ve üretilen hormonların göğüs dokusuna
hızlandırılan kan dolaşımı ile ulaşmasını sağlamaktır.
Breast Enhanger, etkili olduğu kadar göğüs sağlığı için son derece faydalı da olan
özel bir masaj yöntemi kullanır.Elektronik bir mikroçip ile kumanda edilen bu masaj

Bunlar insanın fikrini çok değiştiriyo. Tekrar başlamak istiyorum ama sağlığımdan olmaktan korkuyorum. Bi 5 cm bana da yeter ama olmuyo olmuyo olmuyo

Bunlar insanın fikrini çok değiştiriyo. Tekrar başlamak istiyorum ama sağlığımdan olmaktan korkuyorum. Bi 5 cm bana da yeter ama olmuyo olmuyo olmuyo

Olmuyo deme canım bak burda hiç 6 ay hergün bişeyleri kullanan yok hemiz hemen pes ediyoruz olmadı işe yaramıyo diyoruz ama hiç 6 ay aksatmadan yapmadıkki 2-3 aydan sonra sonuç görmeye başlarsınız deniyo bütün kremlerde bile ve bizim bu kk hatunları 10 günde 20 günde büyümedi olmaz diyip bırakıyoruz sende bırakma bak bidaha deneyelim hep beraber ben şimdi o kemeri sipariş ettim haftaiçi elimde olur sanırım kapıda ödeme seçeneğiyle sipariş verdim biraz pahalı ama onla sonuç almış biçok kişi resencim ve biz aşırı yükleme yapmıyoruz doktora ben sormuştum rezene çok içiyorum bişey olur mu demiştim hayır demişti zarar verir mi demiştim yani bu adaçayı rezene oğul otu yan etkisi olmayan çaylar bide maske ve masaj yapıyoruz başka napıyoruz ki Allah korusun bi ters durum hissedince doktora gideriz ama ben araştırmıştım bak bunlar bitkisel östrojenler o kadar zayıf etkiye sahipki bizim kendi ürettiğimiz östrojenden ve araştırmalar yapılmış fitoöstrojen kanserle savaşıyo faydalı şeyler asıl olarak , ama biz hemen korkuyoruz bende korkup doktora gitmiştim hatırlıyomusun doktor bişey yok demişti pskolojik olarak kokup kendimize zarar verdiğimizi düşünüyoruz bu daha çok zarar veriyo aslında ve bu devirde yediğimiz herşey hormonlu gdo lu kanserojen hiç sağlıklı bişey kaldımı? Ki dediğim gibi çok yüklenmiyoruz ve bunların etkisi bizim ürettiğimiz östrojenden kat kat zayıf

en yakın zamanda bende alayım zaten çarşamba yolum aktar taraflarına düşecek o zaman alayım bari onuda inşallah vardır bide orda olmazsa başka aktar bulmak zor olacak bana

sen 4 katlımı takıyorsun :O ben taksam nolur acaba

bu makinanın temel amacı kan dolaşımını sağlamak zaten masajdaki amacımızda buydu sadece bunu daha hızlı etkili yapan bi makina bu bakalım etkisini görecekmisin bide fiyatı nedir canım belki bende düşünebilirim

çok doğru diyorsun canım bu bitki çaylarını aralıksız başka şeyler için yıllarca düzenli kullananlar var benim çevremdede var bunları kontrollü içtiğin sürece bünyeye faydalı sonuçta herşeyin fazlası zarar ki biz kontrollü tüketiyoruz bu arada yediğimiz herşeyde kansorejen var yani bu devirde doğal bişi zaten yok yediğimiz içtiğimiz hep zararlı tv de hergün bişi hakkında yok o zararlı yok şu zararlı ama genede tüketiyoruz bu bitki çayları falan yediğimiz içtiğimiz çoğu şeyden daha masum geliyor bana

Kesinlikle haklısın aslında canım ya. Hem üzüm pekmezi hem şerbetçi otu kullanırken çok güzel dolgunlaşmışlardı fakat sonra korkup bırakmıştım
Büyümesini ben de çok istiyorum. O kadar küçükler ki ne giysem emanet gibi duruyo. Gerçekten de dolu dolu 1-2 ay bile denemiyoruz. Böyle olur mu hiç:/ Ben şimdi bir süre araştırıcam. Yakında sınavlarım başlicak zaten, sınav döneminde pek yapamıyorum. Onlar bitince tekrar başlayabilirim sanırım

Bende çayları düzenli yapıyorum canım :) tabi o bile aksıyo bazen okul sınav gibi şeylerden dolayı ama sen etki görmüşsün 1,5 cm iyi bişey bende bi gelişme görsem süper olucak

canım 6 ay sabredelim olacak bak mesela ocaktan itibaren sabretseydik çok güzel olacaklardı şimdi. Ben bu azimle başladım :) Unuttuğumda zor geldiğinde bunları düşünüyorum. önümüzde daha çok yol var :)

Bir de ben cm ölçülerini de çok doğru bulmuyorum. Mesela cm olarak hiç bir aşama kaydedemediğimde bile üst kısımlarda dolgunluk oldu göğüs arası çizgim belirginleşti. Hani hiç cm olarak artmadığında bence büyümüyor diyemeyiz , belki yavaş yavaş toparlanıp büyüyecektir

en yakın zamanda bende alayım zaten çarşamba yolum aktar taraflarına düşecek o zaman alayım bari onuda inşallah vardır bide orda olmazsa başka aktar bulmak zor olacak bana

Al canım bi onu da dene ban kavanozu yarılamışım bu gün fark ettim kaşıkları büyük tuttum sanırım :)

bi yemek kaşığı yerim fazlasına gerek var mı ki

Evet 4 kat destekli takıyorum anca doluyo boşluklar hem kilo alıp hemde şu yöntemlerde 5 cm yapsa atıcam tüm desteklilerimi , o kemerin fiyatı 100 küsür canım ama bi sitede 89₺ ya satılıyo

Ben en uzun 2 ay dayandım ama 2 ayda da olmadı o yüzden 6 ay devam etmemiz lazım hemen büyümesi normal değilki zaten uzun sürede olur sabretmeliyiz canım bide kendine hafif bi program yapki sınav dönemlerindede aksatma bi çay bi maske bi tane daha bişey seçersin hafif olsun ama uzun süre yapalımki etkili olsun

Evet canım zaman geçiyo ama boş geçiyo aksatmasak şimdiye büyümüşlerdi belki ama hemen pes ettik programlarımızı hep değiştik kısa sürede yok işe yaramıyo dedik olmadı, bende ilaç gibi düşünüyorum artık bırakmıyorum gece geç yatıyorum ama çayımı maskemi aksatmıyorum :)
Bende ölçmüyorum zaten ölçmicemde 2 ay sonra ölçerim çünkü ölçüp bakıyosun değişim yok morali bozuluyo insanın olmuyo diyip bırakıyoruz ölçmemek daha iyi

Göğsümün kahverengi kısmı kabarmış büyüyor mu ki

ayyy canım inş büyüyorlardır

ölçümü ben de 2 ay sonra yapmayı düşünüyorum böyle azimle devam edebilirsem olur diye düşünüyorum :) hem ölçmeyince umutsuzluğa da kapılmam ki :)
hem zaten haftada 0.1-0.2 cm büyüse mesela anlamayız ki onu büyümüyor der belki de bulduğumuz güzel yolu bırakırız

Evet canım ölçmeden devam edelim 2 ay sonra ölçeriz :)

Büyütücü kemer aldığım siteye giremiyorum bugün siparişimin gelmesi lazım ama siteye girince hata veriyo napiyim kızlar moralim bozuldu mail attım cevapta vermiyolar

O siteden siparişi iptal ettim başka bi siteden bikaç hafta sonra sipariş edicem kemeri kızlar

Büyütücü kemer aldığım siteye giremiyorum bugün siparişimin gelmesi lazım ama siteye girince hata veriyo napiyim kızlar moralim bozuldu mail attım cevapta vermiyolar

ayy neden öyle oldu ki

O siteden siparişi iptal ettim başka bi siteden bikaç hafta sonra sipariş edicem kemeri kızlar

masj kemeri gibi bişimi bu ya bide bu arada benim krem rezil kokuyor ya ev iğrenç kokuyor annem yakında beni evden kovucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…