Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar lütfen bu sefer programlarımızı 6ay düzenli uygulayalım:)

hmm ama fazla yersen alırsın bacak çalış sadece ama yemeği azaltma öyle olmaz mı yani

Olur ama ben yapamıyorum canım yürüyüş yapıyorum zaten onu bırakmıyorum ama kilo aldıktan sonra kalçaya yönelicem, bu arada şuan göğüslerim ağrıyo sızlıyo geçti şimdi bikaç saniye sürdü

benimkilerde ağrıyor sızlıyor ve kaşınıyor ama kremim çok katı olmuş yarın su katayım biraz

pek kullanmıyoruz zaten annemde evde yok 1 haftadır babamlayım
Anladım canım alınca koyarsın o zaman :) ama varsa çörekotu yağı koy bu çörekotu yağı ve zeytinyağı ayrıştırıyo yani onların özünün çıkmasını sağlıyo çıkmasa bi işimize yaramaz zaten çok önemli o iki yağdan birini koy :)

tamam canım çok saol :)

Merhabalar herkese, ben de 4 yıldan beri ara ara burayı takip ediyorum. Sadece bir ara rezene ve küç denemiştim. Biraz toparlanma olmuştu göğüslerimde. Ama devam etmedim. Ocak ayında tekrar bu konuya el atayım dedim. Şerbetçi otu kremi ile başladım biraz toparlandı ama bi cm falan büyüdü. 20 gün kadar yaptım sonra tatil girince bıraktım Geçenlerde aktara sordum ne yapabilirim diye Hafize Sultan Macunu verdi bana. Şimdiki programım

Sabah akşam 1kaşık hafize sultan macunu (içinde yok yok bu macunun üzerinde bayanlara özel yazıyor)
Sabah akşam 1kaşık küç (ki bence çok etkili)
Sabah akam 1 kaşık keten tohumu öğütülmüş şekilde
Akşamları Rezene, Adaçayı, Oğulotu içiyorum (aklıma geldikçe)

Bir de aktarın verdiği göğüs bakım losyonu var (içinde üzüm çekirdeği, susam, acı badem, buğday, kayısı , limon, portakal yağları var) Bununla da günde bir kere masaj yapıyorum. 10 gündür kullanıyorum. Aktar 3 ay düzenli kullan dedi. Sınav dönemim geçsin bunlara ek şerbetçi otu kremini tekrar uygulayacağım.

sonuç aldıkça sizleri bilgilendiririm :)

Not: Yaşım 22 haftada ölçülerim alt 78 üst 87 idi ancak size doğru bilgi vermek için ölçtüm 78-88.5 olmuş :)))))))) adet dönemim geçeli bir hafta oldu Hadi bakalım : 1 ay ölçmeyeceğim sonra tekrar yazarım

wowo000 ya katılıyorum bi düzenli deneyelim 6 ay bakalım ne kadar büyüyorlar

Merhaba canım hoşgeldin :)

hoşgeldin canım bu arada bende hafize sultanın çayını içiyorum macunundanda alayım bari bundan haberim yoktu benim :)

Canım o göğüs losyonundan benimde var baya çok şey yapıyosun ben bu kadar çok şey yapınca aksatıyorum hep

adyalina'cım wowo000'cum hoşbuldum :)

Adyalina'cım Bence macunu da bir dene portakal tadı var ama ben pek sevmedim :)

Wowo000'cum Ben programı aksatmamak için yediğim şeyleri gözümün önünden ayırmıyorum. Bir de mesela nasıl antibiyotiği saatinde içiyorsak bunu da ilaç gibi düşünüyorum. Kendimi o şekilde programladım. Yemeklerden biraz sonra suyla yutuyorum. Hepsini arka arkaya yuttuğumdan midemde ufak bir aktarcık oluşuyor ama değer :) çayları da çok düzenli yapamıyorum onları da düzenleyince süper olacak

Bende çayları düzenli yapıyorum canım :) tabi o bile aksıyo bazen okul sınav gibi şeylerden dolayı ama sen etki görmüşsün 1,5 cm iyi bişey bende bi gelişme görsem süper olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…